הורוסקופ לתאריך: 03.12

גדי

נראה כי קשרים חברתיים ישנים שהתנתקו לאחרונה יחזרו להיות חזקים בעקבות רצף מפגשים שמתוכנן להמשך השבוע. אתם תרגישו מספיק נוח בסיטואציות השונות באופן שתוכלו להסיר את החומות שאתם תמיד מציבים כלפי הרגשות שלכם.
 

דלי

אתם מוצאים עצמכם משקיעים המון אנרגיה בעזרה למישהו שלאו דווקא נמצא בתוך המעגל האישי הקרוב אליכם. יש בכם תחושה של מוטיבציה להגשת תמיכה וסיוע לזולת שממלאת אתכם באנרגיה נהדרת ומלאת הכרת תודה.
 

דגים

היום אתם מרגישים כאילו אתם עומדים במקום, כיוון שהאינסטינקטים שלכם אומרים לכם לנהוג בצורה איטית ושקולה. גם אם אנשים מנסים לשכנע אתכם לפעול באופן שאינו תואם את התחושה הפנימית שלכם, אל תתפתו לנהוג לפי הדרך שלהם.
 

טלה

יום ראשון הנוכחי יתנהל על מי מנוחות, הודות לניווט העניינים הרגוע באמצעות שמירה על קור רוח ותחושה של רוגע. אתם שמים לב שבן הזוג שלכם לא ממש מסכים אתכם בעניין מסויים, אבל משום מה אתם לא מתרגשים מכך יתר על המידה.
 

שור

לא משנה כמה תכניות יהיו לכם על הפרק היום, וודאו שאתם משאירים זמן מיועד למנוחה. הראש שלכם עמוס ואתם חשים בתשישות מצטברת, לכן אל תוותרו על הרגיעה הזו. עניין מסויים דורש מכם הסכמה שבתחילה אינה באה לכם בקלות, אך לאחר בחינה של הדברים אתם תרגישו בטוחים יותר להענות בחיוב.
 

תאומים

מפגש שחוויתם לאחרונה עם חבר קרוב מביא אתכם להרהר במצב העניינים בחיים שלכם. אתם חשים שדרוש לכם מעט זמן התבודדות על מנת להגיע למסקנות חשובות בנוגע להתנהלות להמשך.
 

סרטן

היו ערים לדברים שאתם אוכלים היום, שימו לב לתאריך תוקף של מוצרים ולטריות המרכיבים. אתם ממש לא רוצים לחוות הרעה במצב הבריאותי רק כי אכלתם דבר מה שאינו כשורה.
 

אריה

אתם מרגישים צורך אדיר לבלות את היום עם אנשים קרובים, אך אתם פשוט לא מוכנים להודות בכך. זו טעות לחשוב שההנאה שלכם מחברתם של אנשים מעידה על חולשה. זכרו שאתם אנשים מאוד פעילים חברתית ואין שום רע בלרצות להישען קצת על אחרים.

בתולה

היום יהיה יום מלא התלהבות והתרגשות עבורכם, כזה בו תרצו לבלות עם בני הזוג שלהם או לקבוע מפגש עם מישהו שאתם מעוניינים בו רומנטית. תהיה לכם הזדמנות לחוות שיחה אמיתית ומלאת כנות, דרכה תוכלו לשתף מה אתם מרגישים לגבי דברים אינטימיים.
 

מאזניים

טיול שאתם מתכננים כבר זמן מה עומד לקרום עור וגידים ולצאת אל הפועל בקרוב. מצב הרוח שלכם מאוד נתון לשינויים היום, ודברים שאנשים אומרים לכם נכנסים אליכם עמוק אל הבטן. אתם חייבים ללמוד לא לקחת דברים אל הלב בכזו עוצמה, על מנת לא להעמיס על הנפש שלכם.
 

עקרב

קידום מקצועי בעבודה עומד על הפרק ואתם מאוד לחוצים לגבי מה יכללו התנאים והתפקיד החדש. לא בטוח שההחלטה תעשה היום אך היא תגיע לכדי סגירה בקרוב מאוד. בנתיים המשיכו לתת את ה-100% אליו אתם רגילים.
 

קשת

אתם מוטרדים לגבי עניין שעומד להתרחש, אם מבחינה מקצועית ואם מבחינה חברתית. זכרו שאין לכם מה להתרגש כל כך מדברים שאין לכם שליטה עליהם. נסו לנהל את עצמכם בצורה שלווה ורציונלית על מנת לא להיכנס לסטרס.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: