הורוסקופ לתאריך: 02.12

גדי

היום אתם תתבקשו לבחור מבין כמה פעילויות שהוצעו לכם ועומדות על הפרק, כיוון שאתם לא יכולים להיות בכל המקומות בבת אחת. חוסר ההחלטיות שלכם לא נעים לכם ואתם מרגישים מתוסכלים, כיוון שתהליך קבלת ההחלטות מעייף אתכם היום, בשונה ממה שאתם רגילים אליו מבחינה אנרגטית.
 

דלי

אתם מאוד קשובים לאופן ההתנהלות שלכם היום כלפי אנשים סביבכם. אתם דואגים לפנות זמן ותשומת לב לכל אחד באופן אישי וזה מדרבן אתכם להעמיק בתקשורת איתם. גם אם אתם עושים זאת עבור אינטרס אישי אתם עדיין מקבלים הערכה על הקשב והעצה מהסביבה.
 

דגים

היום יהיה דווקא יום קדחתני וממש לא במסגרת שבת מנוחה, כיוון שאתם רוצים לדחוס כמה שיותר פעילויות לאורך היום. אתם מאוד נרגשים כלפי הדברים שתכננתם לעשות היום ועל כן זו מטרה עבורכם לא לפספס אף חוויה מהלו"ז העמוס.
 

טלה

היום חשוב שתהיו עם היד על הדופק כיוון שיש מגוון ארועים בהם אתם צריכים לקחת חלק, לכן אסור לכם לאחר או להחמיץ את מועד הארוע. אין צורך להאריך שהייה בכל ארוע כיוון שלפעמים מספיק רק להראות נוכחות ולהמשיך הלאה.
 

שור

יש בכם התרגשות מאוד גדולה היום לקראת מפגש עם אדם חשוב לכם, או אדם חדש איתו אתם מקווים להתחיל קשר רומנטי. בנוסף, יתכן ותגלו דברים חדשים על אנשים מוכרים, עובדות שלא הייתם מודעים אליהן בעבר וכעת אתם מופתעים שהעניינים נחשפו.
 

תאומים

אתם מרגישים הקלה עצומה היום הודות לסגירת חוב ישן שישב לכם על המצפון. קחו את העניין כלקח לעתיד בו עדיף לא לצבור חובות פתוחים אלא לסגור אותם לפני שיתנפחו וישפיעו עליכם ברמה הנפשית.
 

סרטן

תחושה של לחץ ודוחק נפשי מלווה אתכם היום כיוון שיש לכם עניין אותו אתם רוצים לסיים אך לא בטוחים כיצד לעשות זאת ביעילות ובמהירות. אל תחששו להסתייע באנשים שאוהבים אתכם, על מנת להוריד את רמת הסטרס ולקבל תמיכה חשובה.
 

אריה

שבת הזו היא בסימן הרפתקאה עבורכם, ויש לכם את הרעב לחוות דברים מרגשים ואפילו על גבול האקסטרים. יכול להיות שהדחיפות הזו מחפה על איזשהי סערת נפש שמתחוללת לכם בפנים, לכן חשוב לטפל בעניין באופן מעמיק ולא לטאטא דברים מתחת לשטיח.

בתולה

אתם אפופים בתחושת נוסטלגיה במהלך השבת הזו וכמעט כל דבר בו אתם נתקלים במהלך היום מעורר בכם זכרון מהעבר. אם קשה לכם להתמודד עם הדברים לבד מומלץ שתחלקו את הרגשות והחוויות שלכם עם הסביבה הקרובה, על מנת לרווח את הלב ולהרגיע את המחשבות.
 

מאזניים

מפגשים חברתיים יהיו היום בראש סדר העדיפויות שלכם, לא ממש בשונה מהרגיל. נסו לסיים את כל המטלות הנחוצות לפני שהיום יתחיל לנוע קדימה, על מנת לא להיכנס למצב של עומס או ויתור על פעילות כזו או אחרת.
 

עקרב

היזהרו בדברים שאתם אומרים היום לאנשים סביבכם, כיוון שתהיה לכך השפעה גורלית על מהלך העניינים בהמשך. הקסם האישי שלכם ממגנט אליכם אנשים ולכן יש בידיכם כוח רב אותו אסור לכם לנצל לרעה.
 

קשת

שבת הזו עומדת עבורכם בסימן של יוזמה אישית מלאת מוטיבציה, כזו שאתם מאוד רוצים לחלוק עם הקרובים אליכם. רעיונות יצירתיים ודרכי ביצוע ממלאים לכם את הראש, ואתם רואים לנכון להתחיל לתכנן דברים מהתאוריה אל הפועל.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: