הורוסקופ לתאריך: 01.12

גדי

נראה כי היום אתם בשיא האינטרקציה הוורבאלית שלכם עם אנשים סביב, מלאים באנרגיה לסגור עניינים פתוחים ולקדם משימות שיושבות לכם על הלו"ז. למרות שכבר כמעט סוף שבוע אתם עדיין בעשייה נמרצת ומלאה, על מנת לקבל את השבת באופן רגוע ושבע רצון.
 

דלי

אתם מנסים להתרכז בעבודה אך רעשי הרקע מפריעים לכם לשמור על פוקוס ממוקד. נסו לצמצם את האינטרקציה שלכם עם האנשים מסביב על מנת לא לבזבז זמן יקר בדיבורי סרק. יש לכם מוטיבציה לעמוד בלוח הזמנים ולכן יהיה לכם קל יותר להתבודד היום.
 

דגים

הסקרנות שלכם מאוד ערה היום ואתם מוצאים עצמכם מתעניינים בהמון דברים במקביל,ומחפשים תשובות לאורך היום. אל תתנו לתחושה הזו לעבור מכם בלי ליישם למידה של דבר חדש כזה או אחר, לקרוא ספר שרציתם להתחיל או לגלוש ברשת באתר שיעשיר אתכם.
 

טלה

שישי הזה יהיה היום האחרון בו תוכלו להגיע להחלטה חשובה אותה אתם מושכים כבר זמן מה. הסיבה שבגללה התעכבתם היא הרצון לפשר בין כל הצדדים המעורבים בעניין, על מנת שאף אחד מהמעורבים לא יצא נפסד.
 

שור

ארוע חברתי מסויים אליו אתם מוזמנים לא ממש קורץ לכם להשתתף בו, כיוון שיש לכם רגשות מעורבים לגבי הנוכחות שלכם בסיטואציה הזו. אנשים לוחצים עליכם כן להגיע אך בסופו של דבר תהיו חייבים ללכת לפי האמת שלכם.
 

תאומים

מצב הרוח שלכם היום אינו בשיאו, ואתם מוצאים עצמכם עצבניים וחסרי סבלנות כלפי האנשים הסובבים אתכם. אם אתם אמורים לבלות הערב בארוע חברתי או משפחתי, עדיף שתשקלו את העניין כיוון שאתם לא ממש תקשורתיים וסימפטיים היום.
 

סרטן

היום יהיה יום נהדר לחשוב על העתיד שלכם מבחינת יציבות כלכלית וכניסה לקשר זוגי חדש וממלא. למרות שאתם נמצאים במקום טוב מבחינה כלכלית, ואולי אתם מרוצים גם ממערכת היחסים הנוכחית, עדיין תמיד טוב לבחון את הדברים גם בפרספקטיבה של המשכיות.
 

אריה

חשוב שתבררו את מצב העניינים במקום העבודה שלכם, לגבי המעמד שלכם בצוות בו אתם פועלים וכלפי הממונים עליכם. יתכן וישנם דברים שאתם לא מודעים אליהם, לכן חשוב לעשות ברור על מנת לא להיות מופתעים לרעה.

בתולה

עם תחילת חודש דצמבר האנרגיות שלכם מעט איטיות, יתכן בגלל מזג האויר הקריר שהגיע אלינו ויתכן כי זו פשוט תחושה לא מוסברת. גם אם תרגישו שאין לכם כוח להשתתף בפעילויות אקטיביות לאורך השבוע, דעו שרמת האנרגיה תעלה בהדרגה.
 

מאזניים

אתם שמים לב שקשרים חברתיים כאלה ואחרים תורמים לכם לאחרונה גם ברמה המקצועית, וזה משמח אתכם כיוון שהתוצאות חיוביות. אתם מאוד מרוצים מהלך העניינים בבית, מהרוגע והאופטימיות שעוטפת את התקופה האחרונה.
 

עקרב

עם תחילת החודש הנוכחי שימו לב לא לפזר הבטחות כאלו ואחרות בהן לא תוכלו לעמוד. נכון שאתם חשים מוטיבציה והרגשה של מרץ, אך אל תיסחפו להיכנס למצבים שלא תהיה לכם שליטה עליהם מאוחר יותר.
 

קשת

אתם מרגישים שלמרות שהגיע סוף השבוע עדיין יש לכם המון דברים להספיק לסיים לפני שעת המנוחה. אתם מוצאים את עצמכם רגישים היום יתר על המידה ולוקחים את הדברים הנאמרים לכם ביתר רצינות.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: