איך לבחור את הקעקוע שלכם על פי המזל שלכם?

קעקועים הם הדרך שלנו להביע משהו שנמצא לנו במעמקי הנפש, לקשט את הגוף שלנו באומנות צבעונית ומיוחדת, עתיקת יומין. מרוב השפע, האופציות שקיימות ואלו שאותן ניתן לעצב יש מאין – התהליך המחשבתי שקודם לבחירת הקעקוע יכול להיות מתסכל ומתיש. בכל זאת, התכשיט הזה הולך להישאר עלינו לכל החיים.

בכל הנוגע לבחירות שאנו עושים בחיים, גלגל המזלות מחלק את בני האדם לשלוש קטגוריות: בסיסי, משתנה וקבוע. לפי הקטגוריה בה אנו נמצאים נוכל לדעת כיצד לעשות את ההחלטה הנצחית הזו של בחירת קעקוע.

 

קטגוריית הבסיס

המזלות השייכים לקבוצה זו הם: טלה, סרטן, מאזניים וגדי. מאופיינים כבעלי יוזמה ותעוזה, כאלה שמשקפים את הרגשות שלהם באופן שאינו משתמע לשתי פנים. הם יודעים שמהלך הדברים תלוי בידיים שלהם ולכן הם רגילים לבצע החלטות ולפעול על פי הן. מבחינת בחירת קעקוע, הצורך בעשיית משהו דרמטי שיוסיף שינוי לחיים בסיסיים - הוא מתבקש. כיוון שמזלות אלו פועלים על פי בסיס אחד ברור, פועמת בהם לפעמים התחושה של צורך במשהו אחר, חדש ומרגש.
babaaa.jpg©shutterstock

 

קטגוריית הקבוע

המזלות המשתייכים לקבוצה זו הם: שור, אריה, עקרב ודלי. הם מאופיינים בנחישות ובאהבת הנוחות, היציבות והבטחון בחיים. עבורם, בחירת קעקוע יכולה להגיע ממקום של צורך עז בהשארת חתימה אישית וסנטימנטלית על הגוף, כזו הקשורה בזכרון מיוחד אותו הם סוחבים במעמקי הנפש. עובדה זו מזכירה להם שלמרות שהחיים דינמיים ומשתנים, עדיין יש עוגנים פרטיים עליהם הם יכולים להישען.

baba_0.jpg©shutterstock

 

קטגוריית השינוי

המזלות השייכים לקבוצה זו הם: תאומים, דגים, בתולה וקשת. הם מתאפיינים ביכולת הסתגלות טובה לשינויים שקורים בחיים ויש להם מיומנות של המשכיות וזרימה, העוזרת להם לצעוד קדימה מבלי להתסכל לאחור. מבחינת בחירת קעקוע חשוב לזכור שישנם דברים שאולי נראים מלאי המשכיות כעת, אך בעתיד הם יכולים להשתנות מבחינה מהותית ואפילו לגרום לחרטה. גם אם המחשבה נראית לגיטימית כרגע, יש צורך להשתהות עד לקבלת החלטה, בייחוד כמו במקרה של קעקוע.

 

קעקועים הם דבר מרהיב אך נתון לשינוי מבחינת העדפה אישית. חישבו טוב טוב לפני שאתם בוחרים מה יקשט את הגוף שלכם למשך כל החיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: