טעויות הדייטינג הכי נפוצות למזל שלכם

עולם הדייטים גם ככה מסובך, אבל משום מה לכל אחד מאיתנו יש טעויות שפשוט קשה לו להתרחק מהן. לכן אנחנו עושים כל פעם את אותם הדברים שמכשילים אותנו בדרך אל מערכת היחסים הנכספת. הגיע הזמן להעלות מודעות למה שאנחנו עושים, כפי שמלמד אותנו גלגל המזלות.

 

גדי

חשוב שתדעו לבחון אדם גם מעבר לסטאטוס שלו בחיים, אם מבחינה כלכלית או מקצועית. נכון שאתם רעבים להשגת המטרה בכל מחיר, אך אם האדם השני לא מראה סימני התאבדות על הישגיות מסויימת, זה לא אומר שהוא פחות טוב מכם. 
 

דלי

הטעות הכי גדולה שלכם היא שאתם פשוט בררניים מידי. מרוב שאתם כל כך רוצים למצוא מישהו מיוחד, אתם מפספסים המון אנשים טובים על הדרך. תנו הזדמנות, זה ישתלם לכם.
 

דגים

החיים קורים כאן ועכשיו, במציאות הזו ולא במציאות אותה אתם יוצרים לעצמכם בפנטזיות שלכם. אתם צריכים להתמקד בדייט עצמו ולא להפליג במחשבות על כמה ילדים הולכים להיות לכם. אל תקדימו את המאוחר וזכרו שכל דבר בעיתו.
 

טלה

יש לכם נטייה להיות מרוכזים בעצמכם, כיוון שאתם כל כך רוצים להתקדם ולהצליח, אתם שוכחים שיש מישהו נוסף בצד השני של המתרס. אתם ממוקדים באופן כמעט בלעדי בתכניות שלכם לגבי עצמכם, ובעצם מותירים את הצד השני לבדו במערכה.
 

שור

האגו שלכם נפגע בקלות, זו עובדה. לכן אתם נוטים להיות יותר פאסיביים בכל הקשור ביוזמה ויצירת קשר חדש. אתם תעדיפו לחכות שיגשו אליכם ולהתבשל בעקשנות שלכם, הכל כדי לא להיות אלו שעושים את הצעד הראשון שמסתכן בדחייה.
 

תאומים

אנשים אוהבים להיות בחברתכם כי אתם מחצינים חברותיות והמון הומור. הבעיה מתחילה כשאתם מתאמצים מידי ואז זה יוצא מטופש ושטחי. אל תחפשו תמיד רק את הקיק המהיר אלא דעו להעמיק לשיחות עם תוכן, גם אם הנושא "כבד".
 

סרטן

עצה שלנו – אתם חייבים להפסיק להיות כל כך רגישים לגבי כל דבר. אנשים לא יכולים להרגיש כאילו הם צריכים לדרוך על ביצים סביבכם, כיוון שזה יוצר אי נעימות ותחושת מועקה.
 

אריה

לא הכל בחיים צריך להיות סביבכם. אתם לא מרכז העולם ואסור לכם לתת לאנשים את ההרגשה שאין להם מקום בחדר כשאתם נמצאים בו. כפי שאתם אוהבים תשומת לב והערכה, כך גם אחרים. כבדו את זה.

בתולה

רוגע, זה מה שחסר לכם. הלחץ והחרדה שתמיד אופפים אתכם מביאים אתכם למצב בו אתם כל הזמן פקעת מהלכת על שתיים. נכון שיש לכם סטנדרטים גבוהים כי אתם בעצמכם מקיימים אותם, אך אם לא תדעו גם להתפשר כשצריך, לא תוכלו להחזיק זוגיות לאורך זמן.
 

מאזניים

מומלץ שתפסיקו להיכנס לדברים מהר מידי וחזק מידי. אתם צריכים ללמוד את משמעות הקצב בחיים, אחרת אתם תשרפו את עצמכם בשניה. נכון שאתם גורמים לכולם להרגיש בנוח סביבכם, אך זה לא אומר שצריך להיכנס בכל הכוח לחיים שלהם.
 

עקרב

יש לכם נטייה לדרמטיות, בזה אין ספק. אין צורך להעניק משמעות תהומית כל כך לכל דבר קטן, זה מיותר ומבזבז אנרגיות. יותר מזה, אין צורך להיכנס לשיחות על דראון עולם ישר על הדייט הראשון. אתם רוצים לקרב אליכם אנשים, לא לגרום להם להזמין חשבון.
 

קשת

אתם צריכים לעבוד על מיומנויות התקשורת שלכם, ועדיף מוקדם מאשר מאוחר. יש לכם נטיה להיות אינטנסיביים מהר מידי במהלך הדייט, במהלכו אתם יכולים לפצוח בנאום חוצב להבות על מצב הרעב באפריקה. לכל דבר הזמן שלו, גם לדברים הרציניים בחיים.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: