מה הכי מושך אתכם מבחינה זוגית לפי המזל שלכם?

מה הכי מושך אתכם מבחינה זוגית, לפי המזל שלכם

 

גדי

אתם מעריכים מראה חיצוני מוקפד וכזה שמוחצן באופן אלגנטי ומלא הדר. מי שימשוך את הקרניים שלכם לכיוונו יהיה אדם שמתגאה בהופעה שלו וכזה שלא יתבייש להפגין אותה בבטחון עצמי גבוה.
 

דלי

האינטיליגנציה הגבוהה שלכם מחייבת אתכם להיות עם אנשים שאתם יכולים לתקשר באופן שווה, אלה שיאתגרו אתכם ויתנו לכם מזון למחשבה. מי שיגרום לסקרנות שלכם להיות תמיד במצב ערות, יהיה זה שיקבל את הטלפון שלכם...
 

דגים

החולמנות שלכם מתפעלת לכם את המציאות, לכן אתם מוצאים עצמכם מפליגים אל האופק כשמישהו מוצא חן בעיניכם. הנטיה שלכם לחלום בהקיץ על מושא אהבה רומנטית מקבל שדרוג כשאתם מרגישים שהסיטואציה כאילו נלקחה מסרט הוליוודי.
 

טלה

האופי האנרגטי שלכם נמשך באופן טבעי לאנשים שרואים את החיים כמוכם, מלאי התרגשות וציפייה לחוויות שעתידות לבוא. לכן אתם תחפשו את התכונות האלו גם בבני הזוג שלכם, שיתחברו ישירות למוטיבציה המניעה אתכם.
 

שור

האופי האינטנסיבי שלכם מביא אתכם הרבה פעמים לכך שאתם נותנים לרגשות שלכם לגבור עליכם, וזה גורם לכם לחוש עצבניים ומתוסכלים. מה שיגרום לכם להימשך לבן זוג פוטנציאלי תהיה היכולת שלו להרגיע אתכם, באמצעות אופי רגוע וקליל יותר. 
 

תאומים

מושג החופש מאוד משמעותי עבורכם בחיים, לכן אתם נמשכים לאנשים שמכבדים את המרחב שלכם, ואת הצורך שלכם להיות כפי שאתם. יש בכם סקרנות תמידית שגורמת לכם לרצות להיות בכל מיני מקומות בקצב מסחרר, לכן מי שיכיל את זה יהנה ממערכת יחסים טובה אתכם.
 

סרטן

מה שהכי מושך אתכם בבן זוג זו המשיכה שלו אליכם. אתם רוצים מישהו שיסחף אתכם מעל הרגליים ויקדיש את מלוא תשומת הלב אליכם. כשזה קורה, אתם לא יכולים להישאר אדישים, רחוק מזה.
 

אריה

אתם לא יכולים לעמוד בפני הערצה, לכן כשבן הזוג שלכם מעריץ את האדמה שאתם הולכים אליה, זה גורם לכם להימשך אליו באופן עוצמתי שממלא לכם את האגו.

בתולה

מי שיאפשר לכם להתנהל ביומיום בדיוק כפי שאתם רגילים לכך, תוך דקדקנות גמורה ולקיחת דברים באופן תהומי ומלא שליטה, הוא יהיה האדם שיגרום ללב שלכם לפעום במהירות כפולה.
 

מאזניים

אתם לא יכולים לעמוד בפני חנופה, לכן אם מישהו מחמיא לכם וגורם לכם לחוש מקובלים ורצויים, אתם ישר נמשכים אליו. חשוב לכם מאוד לקבל הערכה ואישור מהחברה הסובבת אתכם, לכן כשמישהו סביב מעורר בכם תחושות כאלו, אתם פשוט מתמגנטים.
 

עקרב

אתם אנשים מאוד דומיננטיים שחייבים להרגיש בשליטה כל הזמן. כשאנשים סביבכם נענים לכם ולא מפקפקים בדרך שלכם, אתם מרגישים חזקים יותר וכך גם מוחמאים יותר. מי שיסכים אתכם לאורך הקשר יהיה זה שיהנה מהאהבה העוצמתית שלכם.
 

קשת

האופי הטבעי והקליל שלכם ניזון מאופטימיות וסימפטיה נעימה מהאנשים הסובבים אתכם. הומור ואהבת החיים הם שני דברים מאוד משמעותיים עבורכם, לכן כשאתם קולטים את התכונות האלו בבן זוג אתם מיד נמשכים אליו.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: