איך תדע שמצאת את הנשמה התאומה שלך לפי המזל שלך

אנחנו פוגשים אנשים רבים במהלך הדרך. חלקם זוכים באמונינו, חלקם מושכים אותנו בגלל תחומי העניין המשותפים שלהם איתנו, בגלל סיבות כאלה ואחרות אנחנו לא יכולים להתחמק מהתחושה שהם האנשים שאנחנו נועדנו להיות איתם.

זה מרגיש כאילו אנחנו מכירים אותם כל חיינו. האנשים המיוחדים האלו נותנים ערך לקיום שלנו ועוזרים לנו להפוך לאנשים שאנחנו אמורים להיות ומלמדים אותנו על כוחה של האהבה. האסטרולוגיה יכולה לעזור לנו למצוא את האדם שמתאים לנו בדיוק, זה שמשלים את כל החסרונות והיתרונות שלנו.
מה התכונות שאנחנו מחפשים אצל הצד השני שלנו לפי המזל שלנו?

 

גדי

הקשיחות והדקדקנות של בני המזל עלולה ליצור רושם שמדובר באנשים קרים. בן זוגם יהיה אדם שיוכל לראות מעבר לקליפה החיצונית הקשיחה ולהעריך את הלב החם והנאמן שלהם. הם מחפשים אדם בעל עקרונות שיודע לעמוד על שלו ומשתדל לעשות את הטוב ביות בתחום עיסוקו. הנשמה התאומה של בני מזל זה יהיה נאמן מאוד מכיוון שהם מחפשים מישהו שידע להעריך את הנאמנות חסרת הגבולות שלהם ולהחזיר להם באותו המטבע.
 

דלי

הם מחפשים בן זוג שיהיה רציני בכוונותיו ומעשיו לגבי מערכת היחסים. הוא צריך להיות אדם בעל חוש הומור שגורם לכל הסובבים אותו להתגלגל מצחוק. הם הרפתקניים ורוצים בן זוג שתמיד יבוא עם רעיון מטורף וחדשני לדבר הבא שהם יעשו יחדיו. בגלל שבני המזל מעריכים אוכל טוב ובעלי תאבון בריא, הם ישמחו לבן זוג שהוא בשלן מהולל, למרות שמדובר בבונוס ולא בהכרח.
 

דגים

בני המזל מחפשים מישהו שיעורר בהם השראה. מישהו שיתמוך בהם וידחוף אותם להיות הכי טובים שהם יכולים להיות. הם נותנים משקל רב לזוגיות בחייהם וחשוב להם שבן זוגם יהיה מעורה במערכת יחסים כמוהם. מישהו רגיש שיבין את רחשי ליבם ויציע כתף תומכת בעתות משבר. הנשמה התאומה של מזל דגים תגרום להם להתרגש כל יום מחדש. 
 

טלה

בני מזל זה עקשנים ושאפתניים והם מחפשים מישהו שיהיה בעל תכונות אלה ויוכל לעמוד בקצב המהיר שלהם. הם לא אוהבים שמושכים אותם למטה ומדכאים את הרצונות שלהם על ידי דעות אחרות. זה לא אומר שהם לא מוכנים לשמוע דעה אחרת, פשוט צריך שהדעה תהיה מספיק מעניינת בכדי לתפוס את תשומת לבם. הם אוהבים הרפתקאות ותהפוכות, מי שלא יעמוד בקצב שלהם ייזרק הצידה. הנשמה התאומה שלהם היא אדם אסרטיבי שיודע לעמוד על שלו.
 

שור

עיקשים וגאים, הם לא מוכנים להרכין את ראשם בשביל כל אחד. הם מחפשים מישהו שעיניו מופנות רק כלפיהם. אם הם ירגישו שהם לא נמצאים בראש מעייניו של בן זוגם הם ימשיכו הלאה ללא שום רגשות חרטה. הם מאוד ישירים ולא אוהבים לשחק משחקים ויבחרו במישהו בעל לב טהור וכוונות אמתיות. כמו כן, הם מאוד רומנטיים ויצפו שיחזירו להם באותו המטבע.
 

תאומים

הם מחפשים מישהו חכם, שנון ובעל אופי שונה משלהם. אחרי הכל, אין עניין באדם שלא יוסיף פלפל ואתגר למערכת יחסים, אחרת, החיים יהיו מאוד משעממים. הם מעדיפים מישהו הרבה יותר יציב מהם שימנע מהם להתפזר על פני המקום. הנשמה התאומה שלהם תהיה מישהו שיוכל לאתגר ולכוון אותם לאפיקים חדשים מבלי להיות אגרסיבי מידי.
 

סרטן

הם מלאי אהבה וחיבה ומחפשים מישהו שיהיה נמען נאמן לדאגה שהם מרעיפים. הם צריכים מישהו שיהיה מספיק אינטליגנטי להתמודד עם מנעד הרגשות שלהם אך עדיין רגיש ועדין בכדי להחזיר להם את אותם הדברים שהם מעניקים לבני זוגם. אדם לא אמפתי ואכפתי מספיק פשוט לא יעמוד בסטנדרטים שבני מזל סרטן מציבים לנפש התאומה שלהם.
 

אריה

למרות היותם גאוותניים ובעלי טמפרמנט גבוה בני המזל ידועים ביכולתם לאהוב בעצמה עזה. הם מחפשים בן זוג שהם יכולים להתגאות בו, מישהו מוצלח ושאפתן אך עם נימה קלה של מסתורין שתשמור על מתח ועניין במערכת היחסים. הנפש התאומה שלהם תהיה אדם עם מספיק ביטחון עצמי בשביל לפגוש אותם על קרקע שווה ועדיין יהיה חידתי במידת מה.

בתולה

בני מזל זה חששניים ותמיד דואגים לגביי העתיד. השאיפה שלהם היא למצוא את הבן אדם שיוכל להרגיע את החששות שלהם ולתת להן את האומץ להתמודד עם התהיות לגבי החיים. כמו כן, הוא צריך להיות שאפתן ורציני. מעבר לתפקידו ככתף תומכת, הם מחפשים בן זוג שלא מבזבז את זמנו ללא מעש ותמיד משיג את מטרותיו. הנשמה התאומה שלהם תהיה אדם שהם יכולים לסמוך עליו שיהיה לצידם ושיוכלו להרעיף עליו את חיבתם ללא חשש.
 

מאזניים

למרות שככלל, הם מזל שנוטה מאוד לעבר יחסים זוגיים, בן הזוג המושלם שלהם יהיה קודם כל מאהב טוב. כמו כן, הוא יהיה מושך ויפה תואר מכיוון שהם רואים באסתטיקה ערך עליון. כמובן שזה לא אומר שהם בוחרים מראה על פני שכל. הם מחפשים בן זוג שאפתני שיודע לאן פניו מועדות. בסופו של יום, הנשמה התאומה שלהם תהיה מי שמגביר להם את קצב פעימות הלב כל פעם שהם איתו.
 

עקרב

בני המזל סגורים והם לא נפתחים בקלות לכל אחד. הם מחפשים בן זוג שהם יכולים להיפתח אליו ושיוכל להתמודד עם כל המטען שהם סוחבים איתם ויהיה לצידם לא משנה מה יקרה במהלך הדרך. פעמים רבות העקרב עלול לפספס אהבה פוטנציאלית בגלל החשש שלו מדחייה. מישהו רגיש מחד ושנון מנגד ונאמן בכל ליבו יתאים בצורה מושלמת לפרופיל הנשמה התאומה של בני המזל.
 

קשת

הם חוששים ממחויבות וירתעו מאדם שינסה לקשור אותם בשלשלאות. הם מחפשים מישהו שיחלוק את אהבתם לחופש, יתן להם את המרחב לו הם זקוקים ותמיד יהיה מוכן לצאת איתם להרפתקה חדשה. מישהו ספונטני, בעל ראש פתוח ולא שמרן. הנשמה התאומה של בני מזל תאומים תמיד ירצה לתפוס את הרגע ולמצות את כל ההנאה שיש לחיים האלו להציע.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: