איזו חולשה הכי בולטת אצלכם מבחינה אסתטית?

לכל אחד מאיתנו ימים בהם הוא מרגיש לא במיטבו, כאילו שום דבר לא מסתדר לנו מבחינת לוק חיצוני, לא הביגוד, לא האיפור, לא השיער ולא כלום. חלק מהתסכול הזה שאנו חווים כלפי עצמנו מאופיין בחולשה ספציפית שקשורה באסתטיקה הפיזית שלנו. אז מה החולשה של כל מזל אתם שואלים?

 

גדי

שיניים מוכתמות. מזל גדי הוא לחוץ מטבעו ועל כן הסממן החיצוני הראשון לכך הוא פגמים בשיניים. או שאתם חורקים שיניים או שאתם שותים קפה ומעשנים באופן מוגזם - השיניים שלכם הן המראה למתח שאתם חשים כל הזמן.
 

דלי

קרסוליים נפוחים. בני מזל דלי נשלטים על ידי מערכת הדם בגוף, לכן הרבה פעמים כשמשהו אינו כשורה הקרסוליים שלהם מתנפחים. חשוב לאזן את מחזור הדם עם תזונה נכונה ופעילות גופנית, על מנת למנוע הצטברות בצקות ובעיות בכלי דם.
 

דגים

כפות רגליים רגישות וענקיות. אנחנו לא אומרים שיש לכם סנפירים במקום כפות רגליים, אך אין ספק שזה המאפיין הפיזי הכי בולט אצלכם. מומלץ לא לנעול נעליים לוחצות או שאינן מתאימות לסגנון היומיומי שלכם, על מנת לא לייצר מתח שיטפס מהרגליים ועד לראש.
 

טלה

שיער. כן כן, כשם שמזל טלה נשלט על ידי הראש החריף והאינטיליגנטי שלו, כך גם מבחינת מראה חיצוני הוא מתאפיין ברעמה שעל פדחתו כסימן לחולשה. "יום שיער רע"  הוא לא משפט נדיר עבור בני מזל טלה.
 

שור

ליפסטיק על השיניים. שלא תגידו שאנחנו לא צודקים. יש לכם אישיו בעייתי עם מריחה של שפתון על השיניים ועצם המחשבה שאתם מדברים עם מישהו כשלפתע מבצבץ לו פיגמנט לא קשור – מכניסה אתכם לסטרס.
 

תאומים

כסיסת ציפורניים. אנחנו יודעים, אתם פשוט לא יכולים לשבת בשקט, אבל מה עשו לכם הציפורניים שלכם? יש לכם נטיה לא הגיינית לכסוס ולכסוס עד שהבשר הורדוד מתחת לציפורן נחשף. מומלץ למרוח משהו מריר על האצבעות כדי לא להתפתות לכרסם אותן.
 

סרטן

מזל סרטן נשלט על ידי הקיבה, לכן היא איבר מאוד רגיש אצלו ומחצינה הרבה מהחולשות שלו. תחושת נפיחות בבטן היא אחת התחושות השנואות עליו והיא בדרך כלל מרמזת על דבר מה שאינו כשורה, נפשית או פיזית.
 

אריה

פיגמנטציה, זה הפחד האסתטי הכי גדול שלכם, וזה בדיוק מה שגורם לכם להיות חכמים בשמש. אתם סולדים מכתמי שמש שנוצרים בעור לכן המודעות שלכם למריחת קרם הגנה באופן קבוע, קיץ וחורף, היא מאוד מפותחת.

בתולה

איפור כבד, אתם פשוט לא יכולים אחרת. יש לכם נטיה להעמיס על עצמכם איפור שנראה לא טבעי, רק כי אתם שואפים לשלמות של כל נקבובית ומתאר בפנים. מומלץ להוריד בכמות הצבע ופשוט לאכול בריא יותר, על מנת לעורר את הזוהר הטבעי.
 

מאזניים

בעיות עור, זו הצרה שלכם. כיוון שמזל מאזניים נשלט על ידי הכליות, הוא מאוד רגיש ומושפע מרעלים כאלה ואחרים שעוברים במערכת הגוף שלו. ישר רואים עליכם אם אכלתם דבר מה שאינו תקין, או שלא שתיתם מספיק מים.
 

עקרב

אקנה, ממש כך. אקנה זו בעיית עור שאינה שמורה רק למתבגרים מפוצצי הורמונים. בני מזל עקרב יכולים לחטוף התפרצות פצעונים בכל גיל, בייחוד אם הם לא מאוזנים מבחינה אמוציונאלית. מזל זה נשלט על ידי מערכת הרבייה לכן כל שינוי הורמונלי משפיע גם הוא על מראה העור במקרה הזה.
 

קשת

משקל עודף. רבים מאתנו לא מרוצים ממשקל הגוף הקיים שלנו, אך בני מזל קשת לוקחים את זה צעד אחד קדימה. בדיוק כשם שמזל זה אומר "כן" להכל בחיים, כך הוא גם תמיד יענה לעוד מנת תוספת, עוד כוסית אלכוהול, עוד כדור גלידה...
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: