5 הסיבות לכך שמזל מאזניים הוא המחוייב ביותר מכל המזלות

מזל מאזניים ידוע ככזה שתמיד שואף להשכין שלום בין הבריות, הודות ללב הרחב והדאגה הטבעית שלו לאנשים סביבו. באופן מודגש ביותר, המסירות של מזל זה לבני משפחה וחברים היא מאוד עוצמתית וחד משמעית, לכן הוא שומר על קשרים הדוקים עם היקרים לו ומהווה חלק פעיל בחיים שלהם.

התכונות האלו שמאפיינות את המזל הזה כל כך בברור מסמלות גם את החולשה שלו. איך? בהיותו פגיע וחשוף לניצול, כיוון שקשה לו להגיד "לא" למי שמבקש את עזרתו. עובדה זו מוכיחה כמה ברי מזל הם האנשים שיש להם קירבה למאזניים בחיים, מזל שדואג להם באופן שאינו תלוי בדבר. גם בזוגיות העניין לא שונה, ונשען על 5 סיבות מרכזיות לכך שמאזניים הוא המחוייב ביותר מבין כל המזלות.

 

נאמנות חסרת פשרות

אמינות, כנות ומסירות הן התכונות הכי בולטות אצל מזל מאזניים, לכן כל פעם שמזל זה מתחייב לאדם מסויים, הוא יכול להיות בטוח שזה עד הסוף ולאורך כל הדרך.

 

עושים שמח

מזל מאזניים פורח מעצם כך שיכול לגרום לאחרים לחייך, לשמוח, לצחוק ולהרגיש נפלא, בכל רגע נתון. מאזניים יעשה כל מה שדרוש על מנת לשמח מישהו קרוב אליו, גם במחיר של אכזבה אישית אם הוא לא מקבל את ההערכה על כך.

via GIPHY

 

אהבה ללא גבולות

אין חסמים ואין גבול באופן שבו מזל מאזניים מעניק אהבה, כנה ואמיתית. כשהוא אוהב או מאוהב במישהו, הוא יעשה הכל על מנת שאותו אדם ירגיש מאושר ומרוצה. הוא לא עוצר בעצמו בכל הקשור לנתינה אינסופית כלפי מושא האהבה שלו.

 

רומנטיקה חסרת תקנה

מזל זה פשוט מתנהג כמו כלבלב מאוהב כשיש לו פרפרים בבטן, והוא פשוט נראה כאילו נלקח מסצינה של סרט דרמה מתקתק. מילות אהבה ומחוות רומנטיות מאפיינות את ההתנהגות של מזל מאזניים באופן בולט ונטול עכבות, תוך כדי מחוות שממיסות את הלב ומרחיבות אותו גם יחד.

via GIPHY

 

הימנעות מעימות

מזל זה יעשה הכל כדי לא להיתפס בעין הסערה בכל הנוגע לויכוח או ריב. אין לו כוחות נפשיים כדי לעמוד במתח ובעצבים שגוברים בזמן אי נעימות, לכן הוא יצא מגידרו רק כדי להימנע מחוויה שכזו.

 

תמיד ידענו שמזל זה הוא פשוט קסם, עכשיו גם אתם יודעים.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: