הורוסקופ לתאריך: 30.11

גדי

היום תהיה לכם הזדמנות נהדרת להחצין את היכולות האומנותיות שלכם, בצורה בה תדגישו את הקריאיטיביות החבויה בכם מתחת לשכבות של רצינות. העשיה עצמה תגרום לכם תחושה נפלאה אותה תרצו להעמיק ליותר מפעם יחידה בתוך שגרה של עבודה קדחתנית.
 

דלי

אתם משקיעים היום אנרגיה רבה בחבר קרוב שזקוק לעזרתכם, לאחר תקופה ארוכה בה לא יכולתם להעניק לו את תשומת הלב הראויה. היו קשובים אך גם זהירים על מנת לא להיכנס למקומות בהם אין לכם שליטה.
 

דגים

אנשים סביבכם עושים טעויות היום, בעיקר במקום העבודה, ואתם מרגישים את הצורך לנצל את הסיטואציה על מנת להרוויח באופן אישי. זיכרו שכל עוד איש לא נפגע ואתם פועלים ללא כוונת זדון, שכרכם יהיה נקי ולא כהפסדכם.
 

טלה

חמישי הזה טומן בחובו לקח חשוב אותו אתם עומדים ללמוד, בזמן שתהיו מעורבים באופן אקטיבי בעניין שאינו נוגע אליכם ישירות. זכרו שלא תמיד יש לגיטימציה להיכנס לדלתות שאינן פתוחות עבורכם בכוונה תחילה.
 

שור

היום האחרון של החודש לא נראה פרודוקטיבי במיוחד בעיניכם ואתם חשים במין כבדות שמשתלטת עליכם לכל אורכו. אתם תמיד מצפים מעצמכם לתוצאות של 100% אך חייבים לקבל את העובדה שלא תמיד אפשר להיות בשיא.
 

תאומים

אתם חשים נטולי השראה היום, כאילו שום דבר חדש או מעניין לא מפתיע אתכם במחשבה מרעננת. ישנם ימים בהם אנחנו לא במיטבנו מבחינה קריאיטיבית, אין מה לחשוש מהעניין אלא פשוט לנסות ולרכז אנרגיה באפיק אחר.
 

סרטן

סוף החודש מביא עימו דין וחשבון לקראת ההוצאות הכספיות שאתם מתכננים לחודש הבא. חשוב שתערכו מאזן מדוייק של ההכנסות אל מול ההוצאות על מנת לא להיכנס לחובות שיכולתם למנוע בקלות.
 

אריה

היצר התחרותי שלכם בשיאו היום ואתם מרגישים שאתם חייבים לשמור על הספק גבוה בעבודה, בעיקר כי זהו סוף החודש ויש קצוות לסגור. יתכן והעומס יטריד את מצב הרוח שלכם אך זכרו שלכל יום יש גם סוף יום.

בתולה

נראה כי אתם חווים תחושת אכזבה לה לא ציפיתם, המגיעה מכיוון של חבר קרוב. נכון שבדרך כלל אנחנו יכולים לצפות כיצד יתנהגו האנשים אותם אנו מכירים, אך יש לזכור שלכל אחד מאיתנו יש ימים בהם הדברים אינם כתמול שלשום.
 

מאזניים

העייפות ניכרת עליכם היום ונראה שאתם מרגישים את משקל כל החודש האחרון על הכתפיים שלכם. מצד שני ישנן הזדמנויות מקצועיות אטרקטיביות שקורצות לכם, לכן נסו לצבור את הטיפות האחרונות של אנרגיית היום על מנת לא לפספס אותן.
 

עקרב

נראה כי הדברים שאתם אומרים היום לא מפורשים נכון על ידי הצד השני. סיטואציה שכזו המציגה קצר בתקשורת גורמת לכם לתוקפנות וחוסר סבלנות שאינו מיטיב עם המצב כפי שהוא גם ככה מתנהל. נסו לנהוג באורח רוח על מנת לא לגרום להחמרה.
 

קשת

נראה כי אתם מרגישים מאוד צלולים לגבי אופן התקשורת הבינאישית שאתם מפעילים היום, מבחינת הצורה בה אתם מעבירים את המחשבות שלכם מהראש אל הפה. היכולת שלכם להסביר דברים באופן קולח מוציאה אתכם מבידוד חברתי אליו אתם לפעמים שוקעים.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: