מה מקשה עליכם להתגבר על האקס על פי המזל שלכם?

האקס שלנו. הוא יכול להיות אחד מיתולוגי ויכול להיות גם שמדובר בכמה אכזבות שמעכו לנו את הלב. כולנו חווים הסתגלות לפרידה מהאקס ברמות שונות, כאשר יש כאלה שלוקח להם בדיוק יומיים להתנקות ממנו, אך לעומתם יש את אלו שלא מפסיקים לחשוב עליו לאורך שנים. אז מה מקשה עלינו להתגבר על אלו שחלקו איתנו מיטה בעבר?

 

גדי

בעקרון אתם פשוט צריכים מספיק זמן על מנת לעכל את העניין ופשוט לעבד אותו החוצה מכם. העניין הוא שגם כאשר כבר התגברתם על האקס, לוקח לכם הרבה זמן לתכנן איך אתם משיגים לעצמכם זוגיות חדשה.
 

דלי

זה פשוט מאוד – אתם פשוט צריכים להפסיק לחיות בעבר. אתם ממש אובססיביים לגבי האופן והטיימינג בו דברים התרחשו. זה לא סוף העולם ויש חיים חדשים ונפלאים שמצפים לכם ממש מעבר לפינה, קחו אותם בשתי ידיים.
 

דגים

אתם משקיעים המון אנרגיות בנסיון לברר למה נפרדתם ואיך אתם בעצם חוזרים להיות יחד. אתם מתכננים שיחות ומפגשים עם האקס במטרה לנסות להשיגו בחזרה, וזה לא ממש בריא אתם יודעים. אל תיתקעו על אדם שלא רוצה להיות איתכם.
 

טלה

אתם מתקשים לחתוך את החלק הזה מהחיים שלכם. יש לכם נטייה ללכת למקומות בהם ביליתם יחד, על מנת להרגיש את התחושות שהיו בעבר, אך הן כבר לא רלוונטיות.
 

שור

בוא נהיה גלויים - אתם פשוט לא רוצים להתגבר על האקס שלכם, וזו האמת לאמיתה. העקשנות שלכם גורמת לכם לחשוב שעדיין יש לכם סיכוי להחיות את הקשר הזה, לכן אתם עדיין תקועים במקום.
 

תאומים

הראש שלכם לא מפסיק להזרים לכם את החוויות והרגעים הטובים שחלקתם יחד עם האקס. אתם פשוט מתעלמים מהדברים השליליים שאתם יודעים שקיימים, לכן זה נראה לכם כאילו לא היה טעם בכלל בפרידה.
 

סרטן

אתם כל הזמן מטרידים את עצמכם בשאלות למה זה לא הצליח. קשה לכם לקבל את העובדה שהדברים הסתיימו וכי צריך להמשיך הלאה. אתם צריכים קלוז'ר, רק ככה תוכלו לנקות את הנפש שלכם.
 

אריה

האמת שיחסית קל לכם להתגבר על האקס, אתם פשוט צריכים הסחת דעת אטרקטיבית שתחליף את הנוכחות שלו במחשבות שלכם. זה נכון מה שאומרים – אין כמו אהבה חדשה כדי להתגבר על אהבה ישנה.

בתולה

ממש כמו מזל טלה גם אתם לא יכולים למנוע מעצמכם מלהזכיר את הרגעים והמקומות שביליתם בהם יחד עם האקס. אתם נמשכים לאותם נסיבות וממשיכים להחיות את הנוכחות שלו, במקום לעבור למשהו חדש.
 

מאזניים

אתם חייבים להרפות מהמחשבה שאתם והאקס שלכם נועדתם להיות יחד. אתם שבויים במחשבה שיש נפש תאומה אחת שאיתה הגורל שלכם שלוב, ולכן אתם לא מסוגלים לקבל את העובדה שזה נגמר. היו יותר גמישים וקבלו בהבנה את השינויים בחיים.
 

עקרב

ברור שקשה לכם להתגבר על האקס, אתם כל הזמן מזכירים אותו ואת השם שלו בשיחות רנדומליות עם אנשים. אם הדמות שלו כל הזמן נמצאת לכם במחשבה ובפה, איך אתם חושבים שתצליחו להשכיח אותו בדיוק?
 

קשת

קשה לכם עם מוסכמות נורמטיביות והאופי המרדני שלכם לא מאפשר לכם לקבל את העובדה שצריך להמשיך הלאה כי זו דרכו של עולם. אתם אפילו נהנים מהעינוי האמוציונלי הזה כי הוא שלכם ורק שלכם.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: