עד כמה אתה חסכן על פי המזל שלך?

אנחנו פונים לעצת הכוכבים לגביי תחומים רבים, אופי, בריאות ומערכות יחסים. אז למה לא לפנות לאסטרולוגיה כדי לברר לגבי מערכת היחסים שלנו עם כסף? לכל מזל יש את הצדדים החלשים והחזקים שלו וכשאתם פונים לבנות תוכנית חיסכון לכל מטרה, אם זה פנסיה, דירה או טיול ארוך, כדאי להתייעץ עם מפת הכוכבים בשביל לבדוק מה הם הרגלי ההוצאה היחודיים שלך וכך לבנות את החיסכון המושלם ביותר בשבילך.

 

גדי

לרוב, בני מזל זה יהיו מעולים בחיסכון. סביר להניח שכבר יש להם אחת כזאת עוד מילדותם המוקדמת כשעבדו בחלוקת עיתונים. גם למזל זה ההמלצה העיקרית היא לדאוג לשים כל חודש כסף בצד למטרת בילויים והוצאות בלתי צפויות. האופי האחראי שלהם עלול לפגוע ביכולת שלהם ליהנות מכאן ועכשיו.
 

דלי

המחשבה המקורית שלהם מאפשרת להם למצוא דרכים מקוריות להרוויח ולחסוך כסף. לעתים בני מזל זה, עלולים להיות חרדים בכל מה שקשור לתכניות חיסכון כי זה נשמע להם "מבוגר ואחראי מידי". אולם, רובם בדרך כלל יצליחו למצוא את האיזון בין רשת ביטחון כלכלי לעתיד לבין הנאה בהווה.
 

דגים

הם עובדים חרוצים ובדרך כלל ידאגו שתהיה להם הכנסה קבועה ובטוחה. למרות כל זאת, אופיים החולמני לא מאפשר להם תפיסה מציאותית של מצבם הכלכלי והם עלולים לנסות להתחמק מהתעסקות בכך. איש מקצוע שהם סומכים עליו הוא פתרון מעולה בשבילם. ככה הם יוכלו לדאוג לעתידם הכלכלי מבלי להתעסק בעניין יותר מידי.
 

טלה

בני המזל הם אמיצים וספונטניים, מה שעלול להוביל לרכישות פתאומיות שחורגות מהתקציב. לעומת זאת, היכולת שלהם לדבוק במטרה בכל הכוח דווקא תועיל להם כשהם חוסכים למטרה מסוימת. הם רק צריכים לדאוג שדעתם לא תוסח על ידי קנייה אימפולסיבית. בני מזל זה נוטים לראות את עצמם כמנהיגים טבעיים ולכן יתקשו לקבל עזרה מאיש מקצוע שיוכל להדריך אותם בנושא הכלכלי. 
 

שור

הם אחראיים ומחושבים. בדרך כלל הם לא מתקשים לעקוב אחריי ההוצאות שלהם ולדאוג שהעו"ש מסודר ולשים כסף בצד. נקודת התורפה של בני מזל זה היא אהבתם לחיי התענוגות. אין שום בעיה עם לפנק את עצמך בארוחת גורמה במסעדה היקרה ביותר בעיר, אך יש לבדוק שתזרים המזומנים מאפשר בילוי כזה.
 

תאומים

בני מזל זה לא ידועים בתור בזבזנים גדולים אך אופיים הדואלי גורם להם לעיתים להוצאות ספונטניות שעלולות להשאיר מכה קשה על מצבם הכלכלי. ההמלצה הטובה ביותר בשבילם היא תוכנית חיסכון סגורה שאפשר למשוך ממנה כסף רק בתאריכים מסויימים מה שלא יאפשר הוצאה לא מתוכננת.
 

סרטן

הם מקדשים את שלמות הבית והמשפחה מעל הכל. הם יוציאו כספים רק על בילויים משותפים עם האהובים עליהם ביותר. למרות שככלל הם ידאגו לתוכנית חיסכון למען עתידם, מומלץ לפתוח תוכנית חיסכון נוספת למטרת טיול משפחתי בחו"ל. כך הם יוכלו להנות משני העולמות במקביל.
 

אריה

הם יודעים לעשות את הבחירות הנכונות בעולם העסקים. רובם לא יתקשו להרוויח כסף, אך סביר להניח שהם יתקשו לשמור עליו. הם נדיבים וחמים ולא חושבים פעמיים לפני שהם מוציאים כספים על האהובים עליהם, גם אם מצבם הכלכלי לא מאפשר את ההוצאה הזו. לאריות מומלץ לבנות תוכנית חיסכון סגורה עם הפרשה קבועה אך גם להשאיר כסף בצד כל חודש למטרת רכישת מתנות, אחרת אין מנוס שהם יפתחו את הקופה מהר מאוד.

בתולה

אם ברצונך להתייעץ לגביי תוכנית החיסכון הטובה ביותר בשבילך, גש אל בני מזל זה. הם מומחים בחיסכון ולא סביר להניח שתפגוש מזל בתולה שמבזבז את כספו ללא מחשבה לגביי העתיד. דווקא לבני מזל זה, העצה הטובה ביותר תהיה לאפשר לעצמם להוציא כספים על בילוי או קנייה מפנקת. 
 

מאזניים

הרמוניה חשובה מאוד לבני מזל זה והם בדרך דואגים למצוא את האיזון בין תענוגות החיים לבין חיסכון לעתיד בטוח. אולם המפלה שלהם עלולה להיות דווקא בהתלבטות הבלתי פוסקת שלהם לגבי הוצאות שעלולה לשתק אותם לגמרי. מומלץ להם להשתמש באיש מקצוע שיוכל לתת את גזר הדין הסופי בקשר למצבם הכלכלי וימנע את הבלבול שהם חשים.
 

עקרב

הריכוז המאומץ של בני המזל מאפשר להם להיות מעולים עם כספים. הם מאוד טובים בהשקעות וסביר להניח שיצלחו בתחום הזה, בעיקר בשל המחקר המעמיק שהם יעשו בתחום. הבעיה העיקרית של בני מזל זה היא שברגע שהם משתקעים בנושא החיסכון הם יכולים להפוך להיות אובססיביים לדבר ולשכוח לחיות את הרגע. העצה בשבילם היא תמיד לדאוג למצוא את האיזון בכל תחום. למרות הנחישות להשגת המטרה הכלכלית תמיד צריך לזכור ליהנות גם מהרגע. 
 

קשת

האופטימיות של בני המזל יכולה להיות לרעתם בכל מה שקשור לתכניות חיסכון, פשוט בגלל שהם לא מבינים את הצורך בהן. חשיבה לטווח הרחוק היא לא הצד החזק שלהם והם בטוחים ש"כשיגיע הזמן" הדברים יסתדרו. לבני מזל זה עדיף תוכנית חיסכון בהוראת קבע חודשית בחשבון. כמובן, הם צריכים לדאוג לשים כסף בצד לטיול הבא שלהם בחו"ל.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: