מה התכונה הכי טובה בבן זוג הפוטנציאלי על פי המזל שלו?

"מה המזל שלך?" הוא משפט פתיחה שעלול להישמע קצת נדוש, אבל בכל מה שקשור להיכרות רצינית, עדיף לא להתעלם ממה שיש לכוכבים לומר בנושא של בן זוג פוטנציאלי. 
לכל אחד מהמזלות יש סט של תכונות ייחודי, ולמרות שאי אפשר לומר הכל על בן אדם לפי תאריך הלידה שלו, תמיד מומלץ לבדוק גם את החלק הזה במשוואה.
אז מה הבונוס הייחודי שתיהנו ממנו אם תצאו עם כל אחד מבני המזלות? יצאנו לחקור והגענו למסקנות.

 

גדי

הם מחוייבים. אם הם התחייבו אליכם הם לא יפזלו הצידה. הם אפילו לא ימצמצו לשום כיוון. בני מזל זה מאמינים בחשיבותה של הנאמנות במערכת יחסים. הם גם תמיד ידאגו להתחשב ברגשותיכם, להיות עדינים ולא לדרוך על שום פצע. אם גם אתם תחזירו להם באותו המטבע מערכת היחסים שלכם תשוט על מי נוחות ותמיד תדעו שיש את הגדי שלכם לצדכם מול כל מהמורה בדרך.
 

דלי

הם מקוריים. מכירים את זה בחבורה שתמיד מקשיב למוסיקה הכי מיוחדת, הולך להופעות מיוחדות ויש לו את התחביב המוזר ביותר? הוא מזל דלי במקרה? בני מזל זה הם לא קונבנציונאליים. הם פוסעים לפי התופים של עצמם. המוזרות שלהם היא כל כך מקסימה ומושכת שלא תוכלו להימנע מלהתאהב בהם בצורה קשה. הם גם בעלי חוש מוסר גבוה והם נלחמים למען החלשים. מי לא ירצה בן זוג שהוא פשוט גיבור מהאגדות?
 

דגים

הם בעלי דמיון עשיר. היכונו להיפרד מהיומיום הבנאלי והסתמי שלכם ולהיכנס לעולם שלקוח ישירות מהאגדה האהובה עליכם בילדותכם. האגדה הזו היא המציאות בשביל מזל דגים. אם עובר עליכם יום קשה ואתם שולחים להם סמס אל תתפלאו אם התשובה תגיע על ידי יונת דואר לבנה במעטפה מבושמת. הם גם עדינים, מרגשים ואוהבים. איתם תמיד תרגישו שאתם האדם האהוב והמיוחד ביותר בעולם. 
 

טלה

הם אמיצים. הם חסרי מורא וכל יום איתם הוא הרפתקה חדשה. צפו ממזל טלה לומר משהו כל כך אמיץ שתמצאו את עצמכם מתאהבים בהם כל פעם מחדש. הם מלאים אנרגיה וסביר להניח שידביקו אתכם בתשוקה העזה שלהם לחיים. בגלל התכונה הזו הם גם יתלהבו יותר מכם לגבי כל רעיון או תחביב חדש שלכם ויתמכו בכם לאורך כל הדרך.
 

שור

הם אמינים. אתם מכירים את האדם הזה ששמור בזיכרון הטלפון שלכם כאיש קשר חירום? אנחנו לא נתפלא אם הוא מזל שור. האם זה לא מעולה לצאת עם בן אדם כזה? אם קבעתם תכניות תמיד תוכלו לסמוך עליהם שיגיעו בשעה שנקבעה. אבל אל תחשבו שהאמינות של בני המזל היא משעממת. הם אלופים ביצירת אווירה, מהנים ותמיד יפנקו אותכם בחדר המיטות. 
 

תאומים

הם פלרטטנים. אם אתם חושבים שמזל תאומים מפלרטט אתכם, אתם כנראה לא מדמיינים. אבל אל תחשבו שהתכונה הזו משמעותה חוסר נאמנות אצל בני המזל. הם פשוט ידאגו לשמור על אש התשוקה במערכת היחסים שלכם. גם אחריי תקופה ארוכה תמיד תרגישו נחשקים ומחוזרים עם בני זוגכם. הם יגרמו לכם להרגיש כמו האדם הכי מדהים בעולם ולעולם לא תצטרכו להיות בספק האם הם עדיין מוצאים אתכם מושכים.
 

סרטן

הם מראים אהבה. לכולנו יש חשק שיפנקו אותנו ובני מזל זה מושלמים בכך. גם בימים אפרוריים שתרגישו שאינכם במיטבכם והעולם מתאכזר אליכם הם תמיד ידאגו להתכרבל אתכם ולגרום לכם להבין שאתם אהובים והעולם לא כל כך אכזר. וכשהם נמצאים בקרשים הם לעולם לא יוציאו את זה עליכם. לא משנה מה אם בן הזוג שלכם סרטן אתם תמיד תרגישו אהובים ושיש מישהו שדואג לכם.
 

אריה

הם מקרינים ביטחון. וסביר להניח שהביטחון הזה ידבק אליכם גם. כי מה יותר מעצים מבן זוג שהוא משכמו ומעלה? אופיים הקליל, הבטוח והאופטימי יגרום לכם להרגיש כל פעם מחדש כמה ברי מזל אתם שתפסתם לכם יצור שכזה. הם גם מלכי המסיבה וכל בילוי איתם יהיה חוויה. הם מהנים ותמיד מסמר המסיבה מה שייתן עוד קצת נקודות לאגו שלכם כשתהיו לצידם.

בתולה

הם שנונים. הם תמיד יודעים לומר את הדבר הנכון בזמן הנכון, לכן כל כך כייף להיות לצידם כשהעניינים נהיים מתוחים ולא נעימים. תסמכו עליהם שהם ידעו להגיד את המילה הנכונה בכל סיטואציה. למרות הפיתוי לנסות ללמוד מהם את היכולת הזאת, קחו בחשבון שזו תכונה מולדת אצל בני המזל. בנוסף ליכולת לדבר הם גם יודעים להקשיב. הם ירצו לשמוע את כל מה שיש לכם לומר על עצמכם ויהיו שם אתכם בכל מצב. 
 

מאזניים

הם רומנטיקנים. עם בני מזל זה סביר להניח שתסמיקו והמון. הם מקסימים ותמיד ידעו לומר את הדבר הנכון בכדי לגרום לכם להתאהב בהם, ואתם תתאהבו חזק. הם המזל הזוגי ביותר והם פורחים כשהם בתוך מערכת יחסים. לא תמצאו בני זוג יותר משקיעים, רציניים ומאוהבים מהם. הם לא מפחדים ממחויבות וידאגו להחמיא לכם לעיתים קרובות. 
 

עקרב

הם מושכים. אחריי דייט ראשון עם בני המזל לא תצליחו להבין למה אתם לא מצליחים להוציא אותם מהראש. הם כובשים, מלאי כריזמה ופשוט בלתי אפשרי להתעלם מהם. לאחר היכרות יותר מעמיקה אתם תבינו את אופיים החקרני ואת חוכמת החיים הייחודית שלהם. סביר להניח שבשלב הזה אתם תהיו מכורים לגמריי. כמובן שכדי לזכור שהם המזל המוצלח ביותר בחדר המיטות.
 

קשת

הם הרפתקניים. ראשם בעננים ורגליהם מוכנות לצאת לדרך. כל יום הוא הרפתקה חדשה עם בני המזל. אל תתפלאו אם הם יפתיעו אתכם בטיול ספונטני, מסיבה עד אור הבוקר או בילוי בפארק השעשועים. למרות האינטנסיביות, סביר להניח שבמהרה תבינו כמה ברי מזל אתם שיש לכם את האופציה לחיות את החיים על הקצה עם בן זוגכם הקשת.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: