הורוסקופ לתאריך: 29.11

גדי

המצב ביניכם לבין בני הזוג שלכם מעט מתוח היום ויתכן שויכוח כלשהוא יתפרץ לקראת הערב. אל תתפתו לומר דברים באופן בוטה ומתוך כעס כיוון שאתם תתחרטו על כך כבר למחרת. נכון שהנטיה שלכם לביקורת חזקה מכם, אבל ישנן פעמים בהם חשוב להתאפק.
 

דלי

היום יהיה יום מוצלח מבחינה כלכלית, לאורכו תוכלו לדלות מידע חשוב עבור השקעה כספית אותה אתם מעוניינים לבצע. חשוב שתאספו את כל האינפורמציה בלי להשאיר שאלות ללא מענה, על מנת לא להיכנס להפסד במקום לתשואה יפה.
 

דגים

התפתחות אישית אותה אתם צופים כבר זמן מה עומדת לצאת אל הפועל, ואתם נרגשים לקראת העומד לבוא. מבחינת עבודה היום יהיה נעים ונטול לחצים, לכן הורידו את הקצב ופשוט תהנו מהקלילות שמאפיינת אותו.
 

טלה

יש בכם תחושת מוטיבציה גוברת לחדש קשרים שהתנתקו וליצור קשרים חדשים, כאלה שיועילו לכם מבחינה מקצועית ועסקית. למרות שאין לכם ממש אנרגיות לממש את המוטיבציה הזו מבחינה מעשית, אתם יודעים שזה יתרום לכם הרבה.
 

שור

היום מתאפיין באווירה של סודות ותככים, מן הרגשה שהדברים אינם כפי שהן נראים במציאות. קשה לכם לשים את האצבע אך תחושה מוזרה עוטפת אתכם, לכן חשוב להגיע לעומק העניין ולברר מה פשר החדשנות הזו שמלווה אתכם.
 

תאומים

אתם חשים חיבור רוחני עמוק היום, יותר מאשר בימים אחרים. נראה כי אתם עומדים לפגוש אדם שחולק אתכם את התחושה הזו, לכן במהלך השיחה איתו אתם תגיעו להבנות משותפות כלפי עניינים מסויימים הדורשים בירור.
 

סרטן

ארוע שעומד להתרחש יותר מאוחר היום גורם לכם להתרגשות וציפייה גדולה, אך מצד שני גם למתח הנוגע לאופן ההתנהלות של הדברים. אתם מאוד רוצים שהכל ילך כמתוכנן וללא עכבות, לכן חשוב שתזכרו להיות גמישים במקרה של שינוי פתאומי.
 

אריה

חשוב שתשימו לב היום לדברים על מנת לא להיפצע או להיפגע במהלך היום. ישנם ימים בהם הריכוז שלנו לא נמצא במיטבו וזה גורר תוצאות שיכולות להיות לא נעימות. היו ערים וקשובים למהלך העניינים, בין אם בבית, בעבודה או בדרכים.

בתולה

יום רביעי הזה הוא יום מצויין לשיתופי פעולה מקצועיים ואישיים דרכם תוכלו לממש מטרה שהצבתם לעצמכם. היכולת התקשורתית שלכם בשיאה היום ולכן קל לכם להעביר את המסרים שאתם רוצים להטמיע.
 

מאזניים

אתם במרדף אחר מקור הכנסה נוספת שנחוצה לכם מאוד בשלב הנוכחי. הוצאה גדולה שקשורה בבני המשפחה והחברים שלכם דוגמת חגיגת יום הולדת או ארוע אחר, מובילה אתכם לרכישות אותן אתם חייבים להחזיר מבחינה כלכלית.
 

עקרב

אתם חשים בצורך להחצין את היכולות המקצועיות שלכם באופן מאוד מודגש היום, כזה שיצור סביבכם שיח ותנועה. תוך כדי האינטרקציה שלכם עם הסביבה אתם תבינו איזו כברת דרך עברתם לאחרונה וכמה השגתם במהלך זמן יחסית קצר.
 

קשת

נראה כי השיגרה הרגילה קצת משתנה היום ודברים יוצאים מגדר המצופה. יתכן ותידרשו לבוא לעזרת חבר באופן פתאומי, ויתכן שזה יהיה אדם זר לחלוטין. בכל מקרה, היו קשובים לארועים סביבכם על מנת לצמצם את אלמנט ההפתעה כמה שאפשר.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: