איך תדעי שהוא לא מעוניין בך לפי המזל שלך

נכון, זה לא כיף להבין שמישהו פשוט לא מעוניין בנו מבחינה רומנטית, ובדרך כלל אין לנו ממש מה לעשות עם העניין. מה שאנחנו כן יכולות לדעת מבעוד מועד אלו הסיבות למה בעצם אין עניין מצידו. בוא נאמר שזה יחסוך המון כאב לב בהמשך. אז למה בעצם הוא לא מעוניין בך, לפי המזל שלו?

 

גדי

בני מזל גדי הם אנשים שיודעים להקשיב, וכשמישהו מעניין אותם הם תמיד יגרמו לו להרגיש כאילו הבמה היא שלו מבחינת השיחה. אם את שמה לב שהוא מדבר רק על עצמו, כנראה שזה אומר משהו...
 

דלי

הקצב הפנימי של מזל דלי הוא כזה שאי אפשר להתעלם ממנו, תמיד בולט בנוכחות שלו, תמיד אנרגטי וכזה שמנכס לעצמו את תשומת הלב. אם הוא נראה כמו מומיה כל פעם שאתם נמצאים יחד, את פשוט צריכה להשלים עם זה שאת לא מתאימה לקצב שלו.
 

דגים

מזל דגים לא אוהב לבזבז את הזמן שלו כשהוא לא מרגיש את סערת הרגשות שאליה הוא רגיל. אם הוא חותך מוקדם בדייט או נראה שיש לו משהו יותר טוב לעשות מאשר להיות איתך, זה הרגע לאסוף את המפתחות ולחזור לאוטו.
 

טלה

עם כמה שבני מזל טלה אוהבים אקשן ואנרגיה שלא מפסיקה לרגע, זה גם פועל הפוך כשהם עצבניים. אז אם את שמה לב שהגבר בן מזל טלה לא ממש מצליח להיות נעים ונטול עצבים לידך, זה הזמן ללכת.
 

שור

למרות האופי העקשן של מזל שור הוא ידוע ככזה שיכול להתאים את עצמו לאדם שלצידו, אם הוא אכן מעוניין בו. אם את שמה לב שהוא פשוט לא מצליח לשחרר איתך, כנראה שזה לא זה.
 

תאומים

האופי ההפכפך של בני מזל תאומים ידוע ככזה שעובר מקיצון אחד לקיצון שני. אבל כשהם נמשכים למישהו ורוצים בקרבתו, הם יודעים לרסן את עצמם. אם מצבי הרוח של הגבר שאיתך משתנים מקצה לקצה, את לא אמורה להיות שם.
 

סרטן

בני מזל סרטן הם מאוד מופנמים וידועים בעובדה שקשה להם להיפתח אל אחרים באופן זורם ונטול עכבות. אם את רואה שהפתיחות מצידו לא מגיעה ויש בניכם פער רגשי עמוק, שום דבר עתידי לא יכול לצאת מזה.
 

אריה

מזל אריה תמיד מחפש את החוויה והריגוש, לכן אם את מצליחה לשמור על הרעמה שלו סומרת, מה טוב. אם הוא מתחיל לפהק לך מול הפרצוף, כנראה שאת צריכה לעבור לחיה הבאה.

בתולה

המבוכה שתהיה בניכם תהיה ההבהרה לכך שאתם פשוט לא מתאימים. גבר בן מזל בתולה מעריך בטחון עצמי ונוכחות בכל הנוגע למושא הרומנטי שלו, לכן אם אין ניצוץ במקרה הזה הוא לא ירגיש בנוח בקירבתך.
 

מאזניים

לא קשה להבחין בעובדה שמזל מאזניים לא ממש מעוניין בך. כשם שהוא יצור חברתי ומלא נוכחות, באותה מידה הוא יכול להיות מסוגר ומתבודד אם את לא כוס התה שלו.
 

עקרב

אין פה מקום לניחושים וטעויות. אם הגבר בן מזל עקרב לא מעוניין בך, הוא פשוט יאמר זאת ברור ובאופן שאינו משתמע לשתי פנים. ככה זה כשמדובר במזל ישיר ושנשען על כנות מלאה ללא פשרות.
 

קשת

מזל קשת תמיד מרגיש שהוא חייב לשמור על מצב רוח חיובי וסימפטי כלפי הסובבים אותו, על מנת שכולם יהיו מרוצים. יהיה לך קשה לדעת אם הוא פחות בעניין שלך כיוון שהוא לא ממש יגיד את זה בצורה ברורה ונטולת עכבות. גם אם הוא יחייך אליך, אל תטעי לחשוב שזה בא מהבטן.
 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: