הורוסקופ לתאריך: 28.11

גדי

אתם מרגישים מאוד לחוצים לאחרונה בייחוד בכל הקשור למצב שלכם במקום העבודה, יתכן בגלל טעות כלשהי שעשיתם ואתם לא ממש יודעים איך לתקן. היום נראה שהדברים יתבהרו מעט והמוטיבציה החיובית שוב תמלא אתכם.
 

דלי

תחושת דאגה הנוגעת למצב הבריאותי שלכם אופפת אתכם היום ואתם מרגישים את הצורך לערוך מספר בדיקות על מנת להוריד את האבן הזו מהלב שלכם. זכרו שפעילות גופנית על בסיס קבוע היא אלמנט מאוד משמעותי בכל הנוגע לשמירה על בריאות הפיזית והנפשית.
 

דגים

יש בכם פרץ גדול לעזור לאחרים ולתת מעצמכם ללא בקשה לתמורה כלשהיא. יחד עם זאת כאשר האנשים אליהם אתם מתמסרים לא מעריכים את העזרה שלכם, אתם מרגישים מדוכדכים ונטולי מוטיבציה להמשך.
 

טלה

אתם מאוד נתונים להשפעה חיצונית היום לכן כדאי להתרחק מעימותים כאלה ואחרים שיכולים להוריד לכם את מצב הרוח ולגרום לכם לשקוע בעצבות. בנוסף לכך אתם חשים חוסר נוחות מבחינת מערכת היחסים בה אתם נמצאים וחייבים לפתור את מה שעומד בניכם.
 

שור

עניין שקשור לחו"ל מעסיק אתכם לאחרונה, אם ברמה של חבר או קרוב משפחה שצריך להגיע לביקור, או ברמה של טיול אותו אתם מתכננים לעצמכם. זה הזמן להתחיל להניע את הגלגלים בכיוון מבחינת תכנון והוצאה לפועל של הרצון שלכם בעניין.
 

תאומים

למרות שהיום שלכם עמוס ומלא מבחינת מטלות שעליכם לבצע, אתם מרגישים מעט חוסר ריכוז ואנרגיה שלא מאפשרים לכם לשמור על קצב רגיל. יחד עם זאת אתם עדיין מצליחים לעמוד בהספק שהצבתם לעצמכם וזה מעורר בכם מוטיביציה.
 

סרטן

עניין כלשהו שמטריד אתכם לאחרונה יבוא אל קיצו היום הודות להתמודדות היעילה שלכם עם המצב. אתם מצליחים לשמור על קור רוח ועל יחס מתאים מבחינה מקצועית ואישית, לכן אתם גם לא נכנסים לסערת רגשות שמבלבלת אתכם.
 

אריה

רמת הנכונות והתעוזה שלכם בשיאה היום ואתם מרגישים כאילו אתם יכולים להעמיס את העולם כולו על גבי הכתפיים שלכם. חשוב לזכור להאציל סמכויות בנוגע למטרות כאלה ואחרות על מנת לא למצוא עצמכם טובעים בעומס לא לכם.

בתולה

אתם לא ממש שמים את כל התודעה שלכם על בסיס של אמונה במזל באופן כללי, אלא אוהבים לקחת דברים לידיים שלכם ולנווט את המסלול שלכם במו ידכם. היום אתם תיווכחו שהמזל דווקא כן משפיע על מצב העניינים לטובה וזה יפתיע אתכם עם חיוך רחב ומלא סיפוק.
 

מאזניים

אתם מאוד מתאמצים לעזור לבני הזוג שלכם לפתור עניין שקשור בהם באופן אישי, עובדה שמרוקנת אתכם מאנרגיה באופן מורגש. זה רק טבעי שתרצו להנעים את המצב עבור בני הזוג שלכם כיוון שאהבת האדם מבחינתכם היא הבסיס לכל האושר שלכם.
 

עקרב

אתם מודעים לעניין שתכניות לפעמים משתנות מבלי שתהיה לכם את האפשרות לשלוט במהלך העניינים, אך כשזה קורה, דוגמת היום, אתם נכנסים למצב נפשי זועם וכזה שקשה לכם לשלוט בו. זכרו שאורח רוח יכול להוביל אתכם קדימה יותר אם רק תלמדו לנווט את השליטה העצמית שלכם.
 

קשת

הבריאות שלכם נמצאת בראש מעיינכם היום ואתם מאוד קשובים לעצות שאנשים סביבכם מעניקים לכם בנושא. חשוב לקחת עצות גם בערבון מוגבל כיוון שלא כל דבר מתאים לכל אחד, לכן אם כבר להיוועץ בעניין הבריאותי עם מישהו, דאגו שזה יהיה אדם בר סמכא.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: