הורוסקופ לתאריך: 27.11

גדי

היום מביא עימו התרגשות גדולה מצידכם לקראת התחלה של משהו חדש ומסקרן, בייחוד מבחינת מקום העבודה שלכם. יתכן ופרויקט חדש אליו אתם עומדים להיכנס צופן בחובו אתגר לו ציפיתם והתכוננתם כבר זמן מה, ואתם מבקשים להוכיח את עצמכם.
 

דלי

אתם מרגישים בעוצמה הפנימית שלכם ברמה מוגברת היום ומוכנים לקבל עליכם הפתעות שיכולות להיות מאתגרות מחד, אך מאוד מתגמלות באידך. יש לכם אנרגיה שמעוררת בכם מוטיבציה להמשך השבוע, אותו אתם מתכוונים לנצל לסיום מטלות שהצטברו לכם לאחרונה.
 

דגים

אתם עומדים להפגין אופי מעט אנוכי השבוע, במהלכו אתם תתרכזו בעיקר סביב עצמכם ולא ממש תהיו קשובים לאחרים. אל תסתגרו לחלוטין מהסביבה שלכם על מנת לא ליצור מצבים של חוסר הבנה מתמשכת. אתם אולי נמצאים במצב רוח מתבודד, אך אם תחסמו תקשורת חיצונית אתם תתחרטו על כך.
 

טלה

יש לכם המון על הצלחת היום בעבודה ואתם מתלבטים כיצד לתפעל את מהלך היום שלכם. אתם מקבלים עצה טובה מעמית לצוות שמורידה מכם מעט לחץ, וגורמת לכם לראות דברים בצורה קלילה יותר. בנוסף אתם שמים לב שהקשר המקצועי שלכם עם הממונים עליכם משתפר לאחרונה.
 

שור

עניין שעמד בינכם לבין בני הזוג שלכם מגיע לפתרון היום ואתם חשים הקלה על כך שהצד השני הוא זה שהוביל את המהלך. למרות שהייתם פחות אקטיביים הפעם מבחינת קבלת ההחלטה, אתם מרגישים שהפעם הייתם צריכים לתת לצד השני לכוון את העניין לפי הבנתו שלו.
 

תאומים

כדאי לשים לב השבוע לתזונה שלכם מבחינה יומיומית כיוון שאתם צריכים להשגיח על המצב הבריאותי. אל תשתוללו אך גם אין צרך להיות פנאטים לגבי כל דבר אותו אתם מכניסים לקיבה. נסו לאזן בין מגוון רכיבים על מנת לשמור על אמת אנרגיה גבוהה.
 

סרטן

נראה כי אתם חשים מעוד עירניים היום וזה משפיע נפלא על הציפיה שלכם לקראת המשך השבוע. מפגש עם חבר שלא התראיתם איתו כבר הרבה זמן משמח אתכם ואתם מרגישים את הגעגוע לקשר החזק הזה שהתרופף. זה מעודד אתכם להדק את החברות שלכם איתו.
 

אריה

החלטה שעשיתם בעבר מציפה את עצמה שוב ואתם מרגישים שמה שהוחלט בעבר תקף גם לעכשיו. אתם לא מוותרים על העקרונות שלכם גם במחיר של ויכוח לא נעים, כיוון שאתם לא רוצים להתחרט על התוצאה שצפויה בקרוב.

בתולה

אתם מאוד עסוקים בעבודה ביומיים האחרונים ומרגישים שאתם לוקחים על עצמכם גם אחריות של אנשים אחרים. מצד אחד אתם רגילים לתקתק עבודה ולשלוט על דברים לפי ההבנה שלכם, אך מצד שני אתם לא רוצים להעמיס עליכם מטלות שלא ניתנו לכם מלכתחילה.
 

מאזניים

החושים שלכם מאוד מחודדים היום ואתם מרגישים שאתם עמוסי מחשבות ורגשות. כל דבר קטן שקורה סביבכם מכניס אתכם לתחושה מעט מעיקה של מתח נפשי אותו אתם חייבים לאזן על מנת לא להגיע לסוף השבוע עם הלשון בחוץ.
 

עקרב

למרות הלחץ שחוויתם במקום העבודה לאחרונה, מגיעה תקופת רגיעה בה יהיה לכם הרבה יותר זמן לעסוק בפעילויות האישיות שלכם. אתם מאוד אוהבים לטפח את הפנאי שלכם ולכן אתם יודעים שאסור לכם לשים אותו בצד מבחינת חשיבות וסדר עדיפויות.
 

קשת

הקסם האישי שלכם פורץ מכם היום ברוב עוצמה ואנשים מאוד נהנים מהחברה שלכם באופן גלוי. יש בכם תחושת נועזות לפלרטט עם אנשים בהם אתם מעוניינים ואין מה שיעצור אתכם מלהתחיל איתם בשיחה אקטיבית ומלאת עניין.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: