איך כל מזל מתנהג בזמן געגוע?

להתגעגע למישהו זו תחושה שצובטת בלב מצד אחד, אבל גם מלאה במתיקות שגורמת לנו להרגיש ציפייה ומשיכה. כמו כל דבר בחיים, גם כאן גלגל המזלות מאפיין אותנו בצורה בה אנחנו מתנהגים כשהלב שלנו כמה לנוכחות של אדם מסויים. אז מי בוכה אל תוך הכרית ומי תולש את דלת המקרר?

 

גדי

אין אצלכם רוח וצלצולים, אתם פשוט מראים את מה שאתם מרגישים בצורה פתוחה ונקיה. מתגעגעים? אתם תדאגו להראות ולהגיד את זה, באופן שלא ישתמע לשתי פנים. אתם פשוט יודעים שהאמת היא הדרך הכי טובה במקרה הזה.
 

דלי

אתם מאוד ישירים, לכן אם אתם רוצים לפגוש מישהו שלא היה בחייכם הרבה זמן לא תהיה לכם כל בעיה פשוט להרים טלפון ופשוט להתקשר אליו. המבוכה היא לא התנהלות ששולטת בכם ואתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים ואיך להשיג זאת.
 

דגים

התפאורה הרומנטית משמשת אתכם גם במקרה של געגוע, לכן כשאתם רוצים ללכוד את תשומת ליבו של האדם אליו אתם עורגים אתם תדאגו לעשות זאת תוך העלאת זכרונות נוסטלגיים ומחוות אינטימיות שישיגו את תשומת ליבו.
 

טלה

בוא נאמר שהתנהגות פאסיבית-אגרסיבית היא לא זרה לכם, בלשון המעטה. אם אתם מתגעגעים למישהו ורצים למשוך את תשומת ליבו, כנראה שתעלו איזה פוסט מרמז על כך בפייס או באינסטוש, איזו תמונה משותפת ש"פתאום עלתה לי בממוריז". מצד שני אתם גם יכולים לשבור את הכלים ופשוט לסמס לו "מה קורה". ככה, פשוט.
 

שור

הגאווה והעקשנות שלכם לוקחת אתכם תמיד לצד שרוצה שיגשו אליו, שילטפו לו את האגו. אבל כשגעגוע למישהו יקר מזדנב לכם אל הלב, ככל הנראה אתם תרדו מהעץ שלכם ותיצרו איתו קשר. זה יכול להיות בצורת שיתוף פוסט משעשע, או איזו בדיחה שתשלחו לו באמצע החיים.
 

תאומים

למרות שהלב שלכם מתפוצץ מבפנים, אתם ממש תתאמצו לשמור על ארשת COOL ונונשלאנט. האמת, זה לא ממש מצליח לכם כי אתם מטפסים על הקירות וזה יהיה חייב לצאת בדרך כזו או אחרת.
 

סרטן

אגו הוא מכם והלאה. אתם תמיד נוהגים לשים את הלב שלכם על השרוול ופשוט אומרים מה שאתם מרגישים, בלי סייגים, בלי פילטרים, פשוט מהלב. אז כשאתם מתגעגעים למישהו, ממש אין לכם בעיה להגיד את זה כמו שזה -  "אני מתגעגע אליך"...
 

אריה

בלש גשש, ככה אתם כשהגעגוע אוכל אתכם. אתם לא מפסיקים לנסות ולשאוב כל פיסת מידע על הבנאדם, לתחקר ולשאול שאלות שיתנו לכם תמונה ברורה של מה הולך איתו בחיים. ברגע שאתם שוקלים לפרוץ לו למייל, זה הזמן לעצור.

בתולה

העוצמה הפנימית והאומץ שלכם לא נותנים לכם להישאר אדישים או בעלי פוזה של כאלה שלא אכפת להם. אתם אומרים בריש גלי שאתם מלאי געגוע וחותרים למגע. בין כל המשימות ולוח הזמנים הצפוף שלכם, אתם עדיין תדאגו להראות לו שיש לו תמיד מקום אצלכם.
 

מאזניים

אתם יצורים סופר חברתיים, זה כבר ברור, אז מן הסתם, גם בעת געגוע למישהו אתם תנצלו את הבמה החברתית כדי להודיע על כך קבל עם ועדה. מרוץ של לייקים לכל פוסט שאותו אדם מעלה יציף את הפיד ואתם תגיבו לכל דבר כאילו הוא הסלבריטי התורן.

עקרב

כעקרון אתם אנשים ששומרים על איפוק, כאלה שלא אוהבים להחצין חולשה או לחשוף את עצמכם בקלות. אבל, כשאלכוהול מעורב בעניין הדברים נראים לגמרי אחרת...כל מה שצריך כדי לדחוף אתכם לאיזו הודעת ווצאפ שתחשוף את הגעגוע שלכם הוא האנגאובר טוב.
 

קשת

אתם יותר נחשושיים יותר מכל מזל אחר בגלגל, באופן שמחצין את הערמומיות שלכם בצורה הטובה ביותר. איך? מגוון דרכים....אתם אפילו יכולים לחרטט שיש לחתול שלכם יום הולדת והוא ממש ישמח אם אותו אדם יגיע לחגוג איתו את המאורע. כן כן, ממש ככה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: