מהי ההתנהגות הכי גרועה שלכם בזוגיות על פי המזל שלכם?

מערכות יחסים יכולות להוציא את המיטב מאיתנו, ככה זה כשאנחנו מרגישים שאוהבים אותנו ושמצאנו שותף לחיים. אבל לצד זה, כולנו בני אדם ולכן יוצאים מאיתנו גם צדדים רעים תוך כדי ההתנהלות שלנו בקשר. אז איזה שד יוצא מכל מזל בזוגיות?

 

גדי

ההשקפה הפסימית והקודרת שלכם לחיים מקשה על בני הזוג שלכם להרגיש אופטימיים. להיות כל הזמן סביב אדם שרואה שחורות ומתלונן על דרכי עולם זה לא בדיוק מתכון לזוגיות מנצחת. קחו את זה בחשבון ותחילו ללבוש משקפיים ורודים יותר.
 

דלי

הרבה פעמים אתם נותנים תחושה מרוחקת, כאיו בני הזוג שלכם חיים עם רובוטים. אתם אנשים מאוד אינטיליגנטיים בכך אין ספק, אך חשוב לשלב גם לב יחד עם המוח, כיוון שרומנטיקה מתבססת על רגשות ועמוק נפשי. 
 

דגים

חוסר ההחלטיות שלכם מציב אתכם תמיד בעמדת חולשה כלפי בני הזוג שלכם, כאילו אתם לא מסוגלים להגיע למסקנה קונקרטית ולפעול על פיה. אתם חושבים יותר מידי ועושים פחות מידי, לכן הרבה פעמים זה גורם לצד השני להרגיש כאילו הוא אחראי להכל וזה מתיש.
 

טלה

קשה לכם להרגיש נינוחים כשהזוגיות הופכת לעניין שבשגרה. יש לכם קוצים בישבן ואתם לא יכולים להישאר תקועים באותו החדר, אותו הבית ואותה השגרה. הרצון שלכם לחוות ריגושים לא נותן לכם מנוח, דבר שמוציא אתכם לכיוונים שאינם תמיד כשרים.
 

שור

העקשנות שלכם לא מאפשרת לכם לקבל את הצד השני בצורה נקיה והרמונית, כיוון שקשה לכם לא להיות צודקים תמיד. כל פעם שלא מסכימים אתכם אתם מחמיצים פנים ופשוט מסרבים לדבר על זה.
 

תאומים

חוסר ההחלטיות שלכם מובילה אתכם למסלול של דרך זוגית מלאת היסוס. הצרה אתכם היא שאתם פשוט מפחדים לעשות מהלכים שישפיעו בצורה כלשהי על מהלך העניינים, כך שאתם פשוט תקועים במקום.
 

סרטן

הסכנה שלכם בתוך זוגיות היא שאתם פשוט שוכחים את העצמאות שלכם. האינדיבידואליות שלכם נמחקת ואתם נהיים מאוד תלותיים בבן הזוג. כששני אנשים נמצאים במערכת יחסים זה לא אומר שהם הופכים לישות אחת.
 

אריה

השתלטנות שלכם והנסיון להיות בעלי המילה האחרונה בכל מצב מקשה מאוד על ההתנהלות של הקשר בו אתם נמצאים, כיוון שהצד השני מרגיש שאתם מנסים לסרס אותו. אתם חייבים לזכור שלכל אדם יש דעה משלו אותה יש לכבד ולהתייחס אליה כשווה בין שווים.

בתולה

אתם תמיד מרגישים בתחושה של חוסר בטחון המלווה אתכם, כאילו שום דבר שאתם עושים אינו מספיק טוב. דווקא בתור אנשים שפועלים תמיד לפי רציונל, כלפי עצמכם אתם לא מסוגלים להסיר את התחושות הקשות שאתם מרגישים בפנים, מבלי סיבה הגיונית בכלל.
 

מאזניים

כיוון שאתם תמיד יוצאים מנקודה בה אתם רוצים שכולם יהיו מבסוטים עליכם, קשה לכם לעמוד מאחורי עמדה אישית חזקה וברורה. אתם הפכפכים ולא מסוגלים לשמור על איפוק כשמישהו צריך שירימו לו את האגו, לכן אתם נוטים לוותר על עצמכם.
 

עקרב

יש לכם טבע לא בריא שבו אתם פשוט מבטלים רגשות של אחרים אם הם מנוגדים לשלכם. זו לא דרך לקיים מערכת יחסים המבוססת על כבוד ואהבה, כיוון שבני הזוג תמיד ירגישו נחותים מכם. אל תגרמו לחצי השני שלכם להרגיש כאילו אתם עושים לו טובה.
 

קשת

אתם פאסיביים, ממש כך. אתם לא מראים את האכפתיות שלכם בצורה שגורמת לצד השני להרגיש בטוח ונאהב בקשר הזה, לכן זה גורם לבידוד וריחוק שיכול להוביל לסיום מערכת היחסים. טיפוח זוגיות חייב להעשות על ידי 2 השותפים, לא רק אחד מהם.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: