מה כל מזל צריך ללמוד על מנת לשמר זוגיות טובה?

זוגיות. כיף, אבל לא תמיד קל. חשוב לדעת לזרום אחד עם השני ולתת את הספייס כשצריך, אך גם לטפח את הקשר שיהיה מבוסס על חברות ואהבה אמיתית. באופן ספציפי יותר, ישנן דרכים מסויימות בהן כל מזל יכול לשמר את הזוגיות שלו, ככזו שתאריך ימים ותהיה נעימה ופורחת. איך? בואו נראה.

 

גדי

סדר עדיפויות בחיים זה מה שקובע את האושר שלכם בסופו של דבר. אם אתם מעדיפים לשים את הקריירה לפני הזוגיות, ככה היא גם תראה. חשוב שתאזנו בין האלמנטים האלה אחרת תישארו לבד, כנראה במשרד...
 

דלי

תקשורת זה הכל, וזו האמת לאמיתה. נכון שאתם לא ממש אוהבים להיפתח ולדבר על מה שיש לכם בבטן או בלב, אך אם תחסמו את בני הזוג שלכם אתם לא תוכלו להעמיק את הקשר והוא פשוט ידעך.
 

דגים

האמפתיה העוצמתית שלכם לרוב מביאה אתכם ללבוש את פני בן הזוג ופשוט להיות תלויים בו לחלוטין. עצמאות היא לא מילה גסה, אז אל תפחדו להיות אנשים שעומדים בזכות עצמם. הבטחון העצמי שלכם חייב לעלות על מנת שתוכלו להחצין חזות אטרקטיבית שתמשוך את בני הזוג אליכם.
 

טלה

חשוב שתשלטו במזג החם שלכם שכידוע נדלק בקלות. הפיוז שלכם קצר לכן הרבה פעמים אתם מתפרצים על אחרים, וכאשר זה נוגע לבן הזוג שלכם, אם זה ימשיך כך לאורך זמן הוא לא באמת ישאר שם.
 

שור

שימרו על ענווה ואל תנהלו את עצמכם באופן גאוותני. כשצריך להתנצל ולהודות באשמה, עשו זאת מבלי לחשוב שזה מוריד מכם. אין שום דבר רע בלהודות בטעויות, להיפך, הרבה פעמים זה גורם לכם להיות אלו שמסתכלים עליהם בעיניים בטוחות ומלאות אהבה.
 

תאומים

אל תפספסו את בני הזוג שלכם בגלל שאתם שוכחים להעניק להם תשומת לב מספקת. חישבו טוב על מה שיוצא לכם מהפה ואל תהיו קלים על ההדק לגבי דברים רק כי "בא לכם" באותו רגע. שימו את הריכוז בעצמכם בצד והעניקו לאהובים שלכם את מלוא הקשב.
 

סרטן

אתם חייבים להפסיק להיות כל כך רגשניים ובעלי מצבי רוח קיצוניים, זה לא בריא לא עבורכם ולא עבור הקשר. אי אפשר להתנהל בחיים בשחור או לבן, אלא צריך ללמוד להתנהג במתינות ובאורח רוח. סמכו עלינו, לכולם יהיה הרבה יותר נעים ככה.
 

אריה

אתם צריכים ללמוד לבלוע את הגאווה הזו שלכם שתמיד מחזיקה לכם את הסנטר מעלה. לפעמים צריך לדעת מתי לקחת צעד אחורה ולתת את הבמה גם לצד השני. שחצנות היא לא תכונה שמועילה לאף מערכת יחסים, לכן חשוב ללמוד לאזן את היצר הזה שלכם.

בתולה

יש לכם נטיה להציב סטנדרטים בלתי אפשריים וכשבני הזוג לא מצליחים לעמוד בהם, אתם מתאכזבים ומעבירים עליהם ביקורת. שיפוטיות היא רעל לכל קשר שהוא, ולכן אתם צריכים ללמוד לקבל את הפגמים עם היתרונות ופשוט להשלים עם זה.
 

מאזניים

אם תמשיכו להתנהל בחיים באופן שחייב לרצות את כולם כל הזמן לא ישאר לכם אוויר, ויותר מזה – לא ישאר לכם כוח לבן הזוג שלכם. אל תתנו לפחד לשלוט בכם אלא היו החלטיים גם באופן חד צדדי כשצריך. אנשים יעריכו אתכם יותר.
 

עקרב

הקנאה המטורפת והזעם שלכם לא יכולים להמשיך כדרך חיים, כיוון שכך אף אחד לא ירצה באמת להיות אתכם לאורך זמן. בני הזוג שלכם הם לא חיות המחמד שלכם, לכן אל תנסו לשלוט עליהם, או שהם פשוט יצאו דרך הדלת.
 

קשת

לא כל דבר שעולה לכם בראש חייב לצאת החוצה במיידי. אתם צריכים ללמוד לשלוט על מה שיוצא לכם מהפה כי לא תמיד נעים לשמוע את הכל בצורה בוטה. יכול להיות שהכוונות שלכם תמיד טובות, אך האינטנסיביות של הדרך בה אתם מבטאים עצמכם יכולה להעליב.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: