התכונה הכי בעייתית שלכם כשאתם בזוגיות על פי גלגל המזלות

סוף סוף מצאת את הפרטנר המושלם. האהבה פורחת ואתם מבלים כל רגע אפשרי ביחד. אולם, לאחר שהזמן עובר, הזוגיות מתחזקת והפרפרים בבטן נעלמים ופתאום מתגלות תכונות לא כל כך מלבבות בחצי השני שלנו.
אל דאגה, גם פה הכוכבים יכולים לעזור ולפענח האם ההתנהגות המעצבנת הזו תלויה במזל האסטרולוגי של בן הזוג ואיך להתמודד עם זה ביעילות.

 

גדי

הם תמיד יודעים מה הכי טוב, הכי ראוי וחוקיות המדויקת בה דברים צריכים להיעשות. הם בטוחים שהם תמיד צודקים, ולעיתים קרובות הם בהחלט צודקים, והם יתעקשו שתפעלו בדיוק לפי ההוראות שלהם. בני מזל זה דואגים לשלוט בכל הסובבים אותם וזה כולל קודם כל ובעיקר את בני הזוג שלהם. בנוסף אם אתם אוהבים בילויים ספונטניים והפתעות, כנראה שתתאכזבו אצל בני המזל הזה. הם מתכננים דברים מראש והם עושים הכל לפי הקוד השמרני אליו הם רגילים ולוח זמנים קבוע.

פתרון: למרות החוסר רצון תנסו להתאים את עצמכם לדרישות של הגדי, לפחות בדברים הקטנים. כמובן תתעקשו על העקרונות שלכם ולמרות שזה עלול להוביל לריבים, בסופו של יום בן זוגכם יכבד את העקשנות והעקביות שלכם לגביי מה שחשוב לכם.
 

דלי

הם החברים הטובים של כולם, אנשים נדיבים ותמיד מוכנים לעזור לידיד בצרה. הבעיה העיקרית היא שבדרך כלל הידיד הזה הוא לא אתם. סביר להניח שהם ישימו את הצרכים של אחרים לפני הצרכים שלכם והבילוי הזוגי ידחה בגלל שמישהו זקוק לעזרתו. פעמיים בשבוע לפחות. הם נוטים להיות זועפים מבלי לספק הסברים. הם לא כועסים עליכם, זו פשוט הדרך שלהם לשקול בעיות. אם תראו סימנים של תלותיות יתר, בן מזל זה ישתעמם מכם במהירות ויזרוק אותכם לקרשים.

פתרון: תשמרו על אורח חיים עצמאי ותמיד תדאגו שיש לכם תוכנית ב' לכל מפגש צפוי עם בן זוגכם. קחו בחשבון שגם אם כרגע אתם בעדיפות שנייה אצלם, זה מצב זמני ומהר מאוד הוא יחזור לכרכר סביבכם. העצה החשובה ביותר היא לא להראות תלותיות. זו התכונה השנואה ביותר בבני זוג אצל הדלי.
 

דגים

בני המזל החולמניים והרגישים פיתחו לעצמם הרגל מגונה במקצת להתנתק מהמציאות ולחיות בעולם החלומות. פסימיות וגישה מציאותית וישירה תגרום להם לפתח עוינות כלפיכם. כמו כל מזלות המים, גם הם נוטים לתנודות תמידיות במצבי הרוח וכשנופל עליהם דיכאון הם יכולים להיעלם מעל פני האדמה לימים שלמים. אל דאגה, הם יחזרו לאופטימיות החולמנית הרגילה שלהם מהר מאוד. יש להם גם נטייה לניתוח יתר והם יכולים להוציא אותך מדעתך על ידי התמקדות בבעיות קטנוניות.

פתרון: ראשית כל, בתור בן זוג של מזל דגים יש לפתח יכולת הקשבה. הם יעריכו את זה מאוד. תנסו להתחבר לעולם הפנטזיה שלהם, או לפחות תתנהגו כאילו אתם שם איתם, העיקר אל תפוצצו את הבועה שלהם. לכו תדעו, אולי אפילו תהנו מזה.

 

טלה

הוא רוקד לפי הקצב שלו וסיום משימות לא בהכרח עומד בסדר העדיפויות שלו. סביר להניח שמשימות בבית לא יגיעו לסיומן, הכביסה תישאר בחלקה במכונה ומלאכת הטאטוא תינטש באמצע. האופי האימפולסיבי שלהם יגרור לביטול תוכניות מתמיד. אם קבעתם לבצע סידור מסויים, לעיתים קרובות מזל טלה יתקשר לבטל ברגע האחרון כי בדיוק נכנס פרויקט חדש שתופס את מלוא תשומת לבו. הם גם בעלי לשון חריפה ופעמים רבות הם לא מודעים למידת החריפות שלה ויכולים לפלוט מילים קשות ופוגעות.

פתרון: מומלץ לשמור על לו"ז גמיש עם בני המזל ולהתכונן לכך שייתכן ותאלצו לבצע את הסידור בעירייה לבד. כמו כן, יש לזכור שהטלה מחפש להעליב את הצד השני לעיתים נדירות בלבד. הם לא שומרים טינה ולכן עדיף לא לא להתעכב על מילים שנאמרו ברגע משבר. הם כבר שכחו מזה מזמן.

 

שור

ראשית כל הם אוהבים לבשל והם אוהבים לאכול מה שעלול להתגלם גם בקו המותניים שלכם. הם אוהבים דברים יוקרתיים, יפים ואיכותיים ובמידה והם בטוחים שהם זקוקים לספה החדשה והיוקרתית הם לא יהססו להוציא את כרטיס האשראי של החשבון המשותף. בגלל ההערכה הגדולה שלהם לאומנות ותרבות, הם עלולים לחשוב שהם מביני העניין הגדולים ביותר בנושא ולדבר עליו שעות גם אם הצד השני לא מסכים עם דעתם או לא מעוניין בנושא השיחה. חוסר ההתחשבות בדעה של בן זוגם עלולה לגרום להם להראות כאנשים מאוד מתנשאים.

פתרון: ראשית כל, שווה לכם להשקיע במנוי לחדר כושר. כך תוכלו ליהנות מהארוחות המושקעות ועדיין לשמור על הגזרה. כמו כן שווה לכם לנסות להתרגל לחיי מותרות המוקפים בריהוט יוקרתי כי הטבע של מזל טלה לא יאפשר לו לחיות מוקף בדברים מכוערים ולא איכותיים. למרות התדמית המתנשאת שעלולה להתבטא אצל בני המזל בשיחות על אומנות ותרבות, שווה להבליג מכיוון שמדובר בחבר ובן זוג נאמן שתמיד יהיה לצדכם.
 

תאומים

אי אפשר לנצח בוויכוח עם בני המזל. אף פעם. גם אם במקרה יצא וניצחתם, לא תוכלו להתגאות בהישג הזה, ובהחלט מדובר בהישג, מכיוון שהזיכרון הסלקטיבי של בני מזל זה ישמר את המאורע בצורה אחרת לגמרי. מבחינתם מה שאתם טוענים שקרה, הוא שקר גס. הם משתעממים בקלות ואם אין להם תעסוקה אחרת, אין מנוס שהם יתחילו לשחק משחקי מחשבות עם הקרובים אליהם ביותר. הפטפוט והחקירה האין סופית של בני המזל יכולה להוציא גם את האדם הרגוע ביותר משלוותו. 

פתרון: תיקחו כדור הרגעה ותפסיקו לקחת את החיים או את התאומים שלכם ברצינות גדולה מידי. אם אתם אוהבים לנצח וויכוחים, מומלץ לכם להתחיל לנהל אותם עם אנשים אחרים. 
 

סרטן

קבעתם לצאת לסרט או להיפגש עם חברים? הסרטן שלכם לא במצב רוח המתאים ורוצה להישאר בבית. לא משנה כמה טענות והסברים לוגיים תזרקו לעברו זה לא יעזור. הוא עושה את מה שמרגיש לו נכון. 
מצבי רוח של בני מזל זה משתנים מרגע לרגע. הוא עצוב וחמש דק לאחר מכן הוא מלא אנרגיה. מדובר בטיפוס מאוד רגיש ומאוד נוח להיפגע ולפעמים אתם עלולים להרגיש שאתם צריכים ללכת על קליפות ביצים לידו. מילה שנפלטה לא במקום או במצב של כעס תשמר בזיכרונו והוא כבר ידאג להשתמש בזה בזמן הנכון ולענות אותכם על הטעות התמימה שנעשתה לפני שנה.

פתרון: תשתדלו להיות גמישים עם התכניות ולקבל את מצבי הרוח המשתנים תדירות של יקירכם. כמו כן מומלץ לתרגל את המשפט: "אני מצטער/ת" מול המראה הרבה.
 

אריה

הבעיה הגדולה ביותר איתם שמידי פעם הם צריכים תזכורת שהעולם לא סובב סביבם. אך אם תנסו לזרוק מילה בנושא, כנראה תכנסו לעולם של סבל. אין יצור יותר מסוכן מאריה עם אגו פצוע. הם יכולים ללא שום חרטה לומר דברים מאוד קשים, גם לאהובים עליהם ביותר, אם הם מרגישים שההערכה כלפיהם ירדה. הם נוטים לשפוט בחומרה אנשים אחרים, בייחוד על הופעתם החיצונית. אם אתם לא מהמקפידים בלבוש, סביר להניח שתזכו להערות תמידיות בנושא. 

פתרון: להשתדל להראות מתוקתק בפגישתך עם האריה, בייחוד בשלבים הראשונים של מערכת היחסים. כמו כן, תקיימו חיים עצמאיים בנפרד מבן זוגכם כך שפרצי החשיבות העצמית שלו לא ייפגעו בכם וברגשותיכם יותר מידי.
 

בתולה

דקדקנים ובררנים בני מזל זה יודעים בדיוק איך כל דבר צריך לעבוד. אם במקרה עברתם לגור איתם אז הכלל הראשון שאתם צריכים לזכור הוא שיש מקום לכל דבר ולכל דבר יש מקום. הם סולדים מאיחורים ואי עמידה בלוחות זמנים ולא משנה כמה תנסו לשכנע אותם שיש לכם הסבר טוב למה לא הגעתם בזמן לדייט במסעדה, מבחינתם אין מחילה. בעיה נוספת אצל בני המזל היא דאגנות יתר. ככל הנראה תצטרכו לבזבז ערבים שלמים בלנסות לשכנע אותם ולהסביר להם שהכל יהיה בסדר והם דואגים יותר מידי ולחינם. 

פתרון: לצערנו, עם הבעיות האלה אפשר רק ללמוד לחיות. כמתנת ניחומים נעניק לכם את הידיעה שמזל בתולה בחיים לא יסיים מערכת יחסים עד שהוא לא ינסה כל פתרון אפשרי בשביל להציל את החבילה.
 

מאזניים

המזל הזוגי ביותר הוא בדרך הכלל השותף המושלם בזוגיות. הם שואפים להרמוניה ואיזון בכל תחומי החיים וגם במערכת היחסים שלהם. אך דווקא, התכונה הזו יכולה להיות מאוד מציקה אצלם. הם נחושים למצוא את הפתרון המושלם לכל בעיה ולא יחסכו מכם אפילו התלבטות אחת בנושא. תתכוננו לשיחות שנמשכות עד אמצע הלילה לגביי "הבעד ונגד" של כל נושא ומהי הדרך הטובה ביותר לפתור את העניין. הניסיון שלהם למצוא את הדרך המושלמת לפתור כל בעיה יכולה להיות מתישה מאוד.

פתרון: ראשית כל מומלץ להתאבזר באטמי אוזניים איכותיים. כמו כן, מומלץ לנסות לפעול עצתו של המאזניים שלכם. סביר להניח שהוא חשב מספיק בכדי להגיע לפתרון האולטימטיבי ובנוסף זה יגרום לו להיות מאוד מאושר.
 

עקרב

אם אתם הטיפוס שרוצה לדעת הכל על בן הזוג שלהם, כנראה עדיף שלא תצאו עם עקרב. הם שומרים דברים רבים לעצמם ולא יחלקו אתכם בקלות רבה חוויות ילדות או מחשבות שעוברות אצלם בראש בכל רגע נתון. הם חשדניים מאוד וגם אם תוכיחו שוב ושוב שאפשר לסמוך עליכם הם כנראה לא יתרצו באופן מושלם. אם חשבתם לעבוד או להסתיר מידע מבני המזל הזה תתכוננו לכישלון, אין חוקרים יותר חדים מהם. כמו כן, הם מזל מאוד חושני ומלא תשוקה ובשל כך הם גם מאוד קנאים אז תתכוננו להרבה דרמה.

פתרון: תנסו להיות ספר פתוח עם העקרב שלכם. ככל שתראו לו שאתם לא מסתירים דבר סביר להניח שהוא יפתח עליכם יותר ויותר ככל שיעבור הזמן. לגביי הריבים והדרמה, בגלל שמדובר במזל המיני ביותר בגלגל המזלות תמיד אפשר לנסות להסיח את דעתם באמצעות בילוי סוער בחדר המיטות.
 

קשת

אוהב חופש וקנאי אליו בצורה קיצונית. אם הצלחתם להיכנס איתו למערכת יחסים מונוגמית כבר כבר ניצחתם בחצי מהמלחמה. אך זכרו, גם כחלק מזוג הוא לא יוותר על החופש שלו ולכן אם תנסו לשים עליו שלשלאות אתם הולכים להיכשל ובגדול. ככל הנראה תתפסו אותם מנסים לפלרטט עם אחרים, אל דאגה, הם לא מתכוונים לבגוד. הם פשוט צריכים לדעת שם עדיין מושכים ורצויים. סביר להניח שהם יישארו כאלה מכיוון שבני מזל זה הם מקסימים להפליא. בעיה נוספת היא העובדה שהם פשוט חסרי טאקט. אז תתכוננו לשמוע את כל האמת ישר בפנים.

פתרון: תנהלו אורח חיים עצמאי ואל תהיו תלויים בקרבתם ובזמנם של בני מזל קשת. גם במערכת יחסים זוגית סביר להניח שהם ירצו לבלות זמן רב בלעדיכם. כמו כן, מומלץ לפתח עור של פיל להערות שנזרקות מכיוונם. מה שבטוח, אין להם כוונה לפגוע.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: