הורוסקופ לתאריך: 26.11

גדי

פתיחת השבוע מביאה איתה ריכוז גבוה בעיסוקים של אנשים סביבכם, ברמה שמפצלת את האנרגיה שלכם מחוץ לתחום השליטה שלכם. נכון שאתם מרגישים מחוייבים תמיד לייעץ לאחרים כיצד נכון להתנהל, אך לפעמים עדיף פשוט לשמור מרחק על מנת לא להביא את עצמכם למצב ממנו לא תדעו לצאת בקלות.
 

דלי

לפעמים ריחוק מסויים מהסביבה החיצונית דווקא מועיל לנו, כמובן ברמה סבירה המאפשרת לנו להתכנס אל תוך עצמנו ולהיות ממוקדים במטרות שלנו. כמובן שזה לא אומר שצריך להתנתק כליל מאנשים סביב, אך ישנם ימים בהם מרגיש לנו נוח יותר להיות עם עצמנו.
 

דגים

היו זהירים מאוד היום לגבי פעילות גופנית או פיזית כזו או אחרת אותה אתם מבצעים היום, כיוון שישנם ימים בהם חוסר ריכוז או עייפות מצטברת יכולה להשאיר אותנו חשופים לפגע. שימו לב לדברים על מנת לא להיגרר לתאונה שיכולה להשבית אתכם לתקופה.
 

טלה

רעיונות רבים ממלאים לכם את המחשבות אך משום מה אתם לא מוצאים את האנרגיה המספקת על מנת להביא אותם לכדי ביצוע. נסו לארגן את המחשבות ולתכנן לוח זמנים הגיוני דרכו תוכלו לממש את הציפיה שלכם מעצמכם.
 

שור

היום אתם לא צריכים למהר להסיק מסקנות חותכות לגבי נושאים שעומדים על הפרק, על מנת לא לגרום למצב בו אתם מרחיקים מכם אנשים רק בגלל דעתנות כזו או אחרת. שאפו תמיד לרדת לעמקם של דברים על מנת לקבל את מירב הפרספקטיבה.
 

תאומים

אתם חשים מצב רוח רומנטי היום והפרפרים ממלאים לכם את הלב. תחושה של ציפיה והתרגשות עומדת באוויר ולכן אתם מלאי מוטיבציה ליזום שיחות עם אנשים סביב. יתכן והיום יביא איתו הזדמנות להכרות חדשה שתאריך ימים.
 

סרטן

אתם הולכים ללמוד לקח חשוב בנוגע לכנות שרווחת בחיים שלכם, המגיעה מהאנשים הפועלים בחיים שלכם. אתם לא יכולים להמשיך את חייכם בנתינה ללא גבול, כיוון שזה חושף את הנפש הרגישה שלכם לפגיעה כאשר אתם לא מקבלים על כך הערכה.
 

אריה

הימים האחרונים מעט מעיקים עליכם ותחושות של בילבול וחוסר איזון מציפות אתכם. יש דברים שזקוקים לזמן על מנת להיפתר, לכן ככל שתקדימו להפנים זאת כך תחוו הקלה נפשית שבצידה נחמה.

בתולה

אתם לא מפחדים להתעמת עם אתגרים שמציגים עצמם בפניכם, גם כאשר אנשים אחרים מנסים להוציא לכם את הרוח מהמפרשים. יש לכם ידיעה ברורה לגבי האנשים שאתם מתקשרים איתם, לכן המסלול ברור לכם, והדרך חפה מהססנות.
 

מאזניים

היום יהיה יום שיעמיד את הפתיחות שלכם למבחן. אתם הולכים ללמוד משהו חדש על עצמכם, כזה שתצאו ממנו מחוזקים ובוגרים יותר. ישנן פעמים בחיים בהם דברים מתבהרים לנו בבת אחת, וגורמים לנו להיות אנשים טובים יותר, כלפי עצמנו וכלפי חוץ.
 

עקרב

שיחות אותן אתם מנהלים היום מביאות רעיונות חדשים בידיכם, כאלו שפותחים לכם את המחשבה בכיוון שהיה זר לכם עד כה. אתם מספיק בוגרים ופתוחים על מנת לבחון את הדברים משלל נקודות מבט, לכן בדרך כלל אתם מוצאים את דרך המלך שמורכבת מההבנה שלכם את המצב, יחד עם דעות של אחרים.
 

קשת

למרות שאתם מנסים לבדר את כולם סביבכם ולשמור על מצב רוח קולקטיבי מרומם, בתוך תוככם אתם מבקשים שמישהו יעשה זאת גם עבורכם הפעם. לא קל להיות אלו שתמיד מרימים חיוך לאחרים, בייחוד בתקופות בהן אנו רוצים עידוד והנעה חיצונית שתדרבן אותנו.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: