הורוסקופ לתאריך: 25.11

גדי

שבת הזו תביא איתה חדשות מפתיעות להן לא ציפיתם, ואתם לא ממש יודעים איך להתנהג בעקבות הידיעה החדשה. נסו לשתף אנשים בהם אתם בוטחים על מנת לקבל זויות מבט נוספות שיעזרו לכם לעכל את הדברים.
 

דלי

לאחרונה חידשתם קשר ישן עם חבר מהעבר, עובדה שמשמחת אתכם ומביאה אתכם להשלים פערים על כל הזמן בו הייתם בנתק. בנוסף, השבת הזו תהיה נהדרת עבור פעילות חברתית בחיק הטבע, כזו שתזכיר לכם כמה אתם אוהבים לחוות את הנופים. שמחות לכתלי הבית.
 

דגים

הרוח התחרותית שלכם בשיאה היום ואתם מחפשים אחר פעילויות מהנות בהן תוכלו להוציא את האנרגיה והמוטיבציה שלכם כלפי חוץ. צאו אל הפארק, שחקו עם ילדיכם ועם חברים, ופשוט קחו את היום הזה על מנת להנות באופן מלא וממלא.
 

טלה

נראה כי לאחרונה אתם מבזבזים כסף על מוצרים שאתם לא באמת זקוקים להם, דבר שמשפיע על המאזן החיובי בחשבון הבנק שלכם. עשו רשימה של דברים נחוצים וכאלה שניתן לוותר עליהם, על מנת לא לרכוש מתוך גחמה.
 

שור

השבת הזו אתם תקבלו מגוון הצעות לפעילויות כאלה ואחרות מאנשים הסובבים אתכם. חשוב לתעדף את הארועים על מנת לא להזניח אנשים קרובים במיוחד, דוגמת בני זוג ובני משפחה. ישנם דברים שיכולים להידחות למועד אחר.
 

תאומים

כנות זו אחת התכונות החשובות לכם ביותר, לכן זכרו לשים אותה תמיד כמצפן הדרך שלכם, על מנת לא ללכת לאיבוד. לעיתים אתם מוקסמים מהתרחשות מסויימת ונוטים לשכוח את עצמכם בכל הסערה.

סרטן

השיעמום האופף אתכם השבת הזו גורם לכם לשקוע בדכדוך אפרורי חסר תוחלת. אל תיכנסו למרה שחורה אלא צרו לעצמכם פעילויות בהן תוכלו להביא את האנרגיה שלכם לידי ביטוי. אל תחכו שאחרים יפעילו יוזמה עבורכם, קומו וקחו את המושכות לידיים.
 

אריה

עניין שמטריד את מחשבותיכם גורם לכם להחצין התנהגות חסרת סבלנות ואורח רוח כלפי הסביבה שלכם. אל תתנו לזה לקחת אתכם למקומות בהם אתם לא רוצים להיות, רק בגלל שמצב הרוח שלכם לא במיטבו.

בתולה

התקופה האחרונה מתאפיינת כתקופת מעבר בה אתם חווים שינויים מהותיים בחיים שלכם. בימים הקרובים אתם תידרשו להסיק מסקנה שתביא עימה אופציות חדשות לגבי נושאים שעמדו לאחרונה על השולחן.
 

מאזניים

השבת הזו תהיה מוצלחת לשוחח עם אנשים לגבי עניינים משותפים שדורשים קבלת החלטות. היכולת התקשורתית שלכם ברמה גבוהה היום, לכן קל לכם להבהיר מה אתם חושבים ולבטא את עצמכם באופן קולח וברור.
 

עקרב

היום תוכלו לממש את התעוזה שלכם מבחינת רומנטיקה ותשוקה, כך שיווצר קשר ראשוני עם אדם איתו אתם מעוניינים במערכת יחסים זוגית. כמובן שאתם הולכים לנצל את מלוא הקסם האישי שלכם, אך בו בזמן אתם תצטרכו כמובן גם לאמוד את בסיס ההתאמה המשותף שלכם עם הצד השני.
 

קשת

אתם חשים לחץ מסויים לפעול באופן שאינו טבעי לכם, בייחוד בנוגע לעניין משפחתי בו אתם מעורבים.  בני המשפחה מנסים להשפיע עליכם לכאן או לכאן, אך חשוב שתהיו נאמנים לעצמכם על מנת לא לחוש החמצה בעתיד.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: