הורוסקופ לתאריך: 24.11

גדי

מומלץ שתשימו לב לאופן בו אתם מתייחסים לאנשים במהלך היום, כיוון שאתם נוטים להיות מעט תוקפניים בהתנהלות שלכם. גם אם ישנם עניינים שמטרידים אתכם היו סבלניים ואל תגרמו לאף אחד עלבון או צער, רק בגלל שהראש שלכם עמוס.
 

דלי

הנוכחות החברתית שלכם בשיאה היום ואתם מצליחים למרכז את כל תשומת הלב בכיוון שלכם. יש המון פעילויות חברתיות שיושבות לכם על היומן ואתם תצטרכו להפעיל שיקול דעת באילו להיות נוכחים ועל אילו תאלצו לוותר.
 

דגים

מצב הרוח שלכם מרומם לקראת פתיחתו של סוף השבוע, דבר שמשפיע על תחושת הנדיבות שלכם כלפי אחרים. אתם רוצים להעניק מעצמכם לאנשים שאתם אוהבים ורוצים לראות אותם מחייכים ומאושרים סביבכם.
 

טלה

חשוב שתזכרו לא להזניח את בני המשפחה שלכם למרות כל הארועים החברתיים שגודשים לכם את לוח הזמנים. סוף השבוע הוא זמן נהדר להיות בחיק המשפחה לכן אל תקחו אותה כמובן מאליו. לפעמים צריך לדעת לאן לכוון את האנרגיות על מנת שלא לגרום תחושת בידוד וניתוק מהאנשים החשובים בחייכם.
 

שור

המצב הכספי שלכם נמצא במקום חיובי וכזה שאינו חוסך מכם רכישות רצויות. אתם מקבלים מענה מספק עבור ציפיות שיש לכם מאנשים הסובבים אתכם, בייחוד בכל הקשור בהתנהלות כלכלית אותה אתם רואים לנכון.
 

תאומים

אתם מוצאים את עצמכם באמצע דילמה משפחתית בה אתם צריכים להראות שותפות ולהביע דעתכם באופן חד משמעי. נכון שלעיתים קשה לבחור צד אך כאשר נדרשת החלטה מסויימת אותה אתם יודעים שחייבים לקבל, אל תהססו לומר זאת.
 

סרטן

העקשנות שלכם מובילה את ההתנהלות שלכם לאורך שישי זה, ואתם לא נותנים לדבר לחמוק מכם. היו זהירים עם התנהגות אימפולסיבית על מנת שלא תאמרו דבר שתתחרטו עליו אחר כך. אתם נדרשים לדיפלומטיות למרות שלא תמיד קל לכם לבטא אותה, אך ישנם מצבים בהם תהיו חייבים להתפשר.
 

אריה

דברים מסויימים שאתם רוצים להשיג נראים רחוקים מכם כיוון שאתם לא מרגישים שידכם על העליונה. אתם בדרך כלל מנסים תמיד למצוא קיצורי דרך שיקלו עליכם אך חשוב לזכור שלפעמים כל קיצור מוביל דווקא לתוצאה הפוכה.

בתולה

העניינים בעבודה פועלים לרעתכם כיוון שאתם יותר מרוכזים במה שאחרים סביבכם עושים מאשר בעניינים שלכם. אם אתם רוצים לקבל את ההערכה ההולמת לעבודה הקשה שלכם אל תסתכלו בדשא של השכן.
 

מאזניים

לפעמים אתם שוכחים את עצמכם תוך כדי הרצון להיטיב עם כל העולם, כך שיוצא שאתם נופלים למקומות של תשישות וחוסר כיוון. דעו את הגבול שלכם ומתי עליכם לעצור ולבחון את הצד שלכם בעניין.
 

עקרב

היום אתם מרגישים שאינכם בשיא העוצמה שלכם ודברים פשוט לא מסתדרים באופן לו אתם חותרים. ישנם ימים בהם אנחנו נמצאים בתדר אנרגטי חלש יותר, זה רק טבעי. אל תחששו לבקש עצה ותמיכה מאנשים קרובים אליכם.
 

קשת

קחו את השישי הזה על מנת לעשות דברים שאתם אוהבים עם האנשים שאתם אוהבים. במרוצת השבוע אנחנו לרוב שוכחים לתת לעצמנו את הפנאי להיות עם היקירים שלנו, ולכן סוף השבוע מביא איתו פיצוי ראוי מבחינת זמן וקירבה.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: