עד כמה אתה בזבזן על פי המזל שלך ?

זה עניין ידוע שהכוכבים קובעים את מהלך חיינו ואת גורלנו בתחומים רבים. אך האם ידעת שהמזל שלך ישפיע על תזרים המוזמנים שלך ובאיזו תדירות הארנק שלך יפתח?
אז אם גם אתם מוצאים את עצמכם בוכים למראה תדפיס העו"ש כדאי לכם לבדוק, אולי גלגל המזלות אשם בעניין.

 

גדי

תכנון זה שם המשחק אצל בני מזל זה. הם לא ירכשו את הדבר הקטן ביותר מבלי לעשות סקר שוק, השוואת מחירים וחשבון לגביי מצבם הכלכלי. למרות כל זאת, לא מדובר בקמצנים. הם פשוט דואגים להוציא את כספם על המוצר הטוב והמשתלם ביותר שניתן למצוא.
 

דלי

בהיעדר סיבה מיוחדת, סביר להניח שהוא יעדיף לחסוך את כספו ולא לבזבז אותו על קניות. מנגד, כשסיבה כזו קיימת מזל זה לא יהסס לשלוף את הארנק ולא למצמץ פעמיים. הפריטים שירכשו בהחלט לא יהיו סטנדרטיים. הם יוציאו את כספם על גאדג'ט חדשני אך ימנעו מרכישת מעיל חורף חדש גם אם הם זקוקים לו נואשות. 
 

דגים

בני מזל זה יודעים לרכוש את הדבר הנכון במחיר הנכון. הם ידאגו לפנק את עצמם לפי הצורך אך לא יבזבזו את כספם על קניות מיותרות. כל דבר שנקנה הוא פריט שהם היו צריכים. בגלל כישורי הקנייה של מזל דגים הם הפרטנר המושלם למסע קניות. כשהם איתך, סביר להניח שהם יצליחו למנוע ממך להיגרר לקנייה מיותר. 
 

טלה

האופי האימפולסיבי של בני המזל ממשיך איתם גם לעולם השופינג. הם לא קניינים גדולים מידי ביום-יום אך אם נפל עליהם הדחף לקנות, המינוס הגדול ביותר לא יעצור בעדם. יש להם חולשה לימי מכירות ומבצעים. לקראת ה"בלאק פריידי" מומלץ להחביא להם את הארנק.
 

שור

ככל הנראה המזל הפרקטי ביותר בגלגל המזלות. הם אוהבים איכות ויוקרה אבל זה ממש לא אומר שהם יבזבזו כספים רבים על מסע קניות. הם לא אוהבים לרכוש באינטרנט ומעדיפים לגעת, לראות ולהרגיש את המוצר שהם רוכשים. הם יקנו לעיתים נדירות אך יפנקו את עצמם עם המוצר האיכותי ביותר.
 

תאומים

האישיות הכפולה של מזל תאומים תמיד מציבה אותם בדילמה לגביי קניות. מצד אחד הם תמיד שואפים לחסוך, מנגד פעמים רבות הם קונים מבלי לחשוב שנייה האם הם צריכים או יכולים להרשות לעצמם את ההוצאה הזו. הם ללא ספק יכולים לסגור את הארנק בתקופת מחסור אך יכולים בפתאומיות לרכוש את המוצר הכי מיותר וחסר שימוש שמוצג בחנות בדחף רגעי.
 

סרטן

בני המזל רגישים ורוחניים ולא מקבלים הנאה גדולה מלקנות מותגים. הם יודעים את ערכו של הכסף שהרוויחו בזעת אפיים ולא ימהרו לבזבז אותו על ג'ינס יוקרתי או תיק של מעצב. למעשה, הם יעדיפו להשקיע את הכסף במטרות להן הם חשים קרבה כמו קרנות צדקה ולא על סיבוב בקניון.
 

אריה

אופיים החם והדרמתי של בני מזל זה מקשה עליהם לעצור את עצמם בכל מה שקשור לקניות. הם ירכשו את בגדי המעצבים הטובים ביותר להתהדר בהם ויבזבזו ביד רחבה על מתנות לחברים וקרובים. כל ניסיון לפנות לאריות בנוגע להרגלי הקניות המוגזמים שלהם תבוטל במחי יד.

בתולה

למרות האהבה של בני מזל זה לקניות האופי המחושב והדקדקן שלהם ימנע מהם להגיע למינוס בבנק. הם לא יוותרו על סיבוב שופינג בקניון אך סביר להניח שיעשו אותו בתקופת המבצעים או עם שקית מלאה בקופונים שהוכנו מבעוד מועד לקראת המאורע. כמו כן, הם יקנו רק את המוצרים להם הם זקוקים ולא יבזבזו אגורה על קנייה אימפולסיבית ולא שימושית.
 

מאזניים

המזל הזוגי ביותר מעדיף את חווית הקניות שלו באותה הצורה. סביר להניח שהוא לא יצא למסע קניות לבד אלא עם חבר קרוב או בן זוג. את הקנייה עצמה הוא יחלוק איתם באותה הצורה. מבצע 1+1 על חולצות. הוא יקח רק אחת ויתעקש שהפרטנר שלו לקנייה ירכוש את השנייה. השאיפה להרמוניה אצל המאזניים תמנע מהם רכישות אימפולסביות ושמירת העו"ש במצב תקין היא מטרה שהם מצליחים לעמוד בה בהצלחה רבה.
 

עקרב

"חרטת קונה" זה מושג שהומצא על ידי המזל הזה. הם מלאי תשוקה ועקשנים מאוד ומה שבחנות נראה מבחינתם הדבר החשוב ביותר שהם צריכים כרגע הופך להיות מיותר בשנייה שהם יוצאים מהחנות. בגלל תכונת האופי הזו, נאלץ העקרב לעיתים קרובות להתקשר לחברת האשראי בבקשה להגדיל את המסגרת.
 

קשת

אם חיפשתם אותו בקניון הקרוב לביתו אז טעיתם בכתובת. תדפיס האשראי של בני מזל זה מלא בתשלומים על טיסות וביתם עמוס במזכרות שהם אספו בטיולים שלהם. האופנה האחרונה לא מעניינת את בני מזל קשת. הם מוציאים כסף על חוויות ולא על קניות.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: