4 המזלות שהכי מפחדים ממחוייבות

מחוייבות...איזו מילה מפחידה. האמת? ממש לא, אבל ישנם אנשים שמבחינתם היא מסמלת מחנק, כלא, רצון לקחת את הפעקלעך ולעלות על רכבת בדרך אל האופק. ברור שכל אדם מתייחס למשמעות מושג המחוייבות באופן אישי, אך ישנם קווי אופי משותפים לאלו מבניכם שמעדיפים לרקוד עם זאבים מאשר להתחייב למישהו או משהו. אז מי אתם אותם אנשים שהכי מפחדים להתחייב? גלגל המזלות נותן לנו תשובות גם כאן.

 

שור

בני מזל שור מתנהלים בצורה מאוד נונשלאנטית בכל הנוגע למערכות יחסים. הם מרגישים בטחון בעצמם בצורה בה הם מנהלים את החיים שלהם ועל כן סדר העדיפות מאוד ברור להם. מבחינת זוגיות היא לא תמיד נמצאת במקום הראשון, ואפילו לא השלישי, כיוון שישנם דברים כמו קריירה והתפתחות אישית שתופסים מעמד גבוה יותר אצל השוורים.

בתולה

 

כיוון שהשלמות מובילה את בני מזל בתולה בכל צעד וצעד שהם עושים בחיים, מאוד קשה לרצות אותם ולגרום להם לתחושת נינוחות ושביעות רצון. בכל הנוגע למערכות יחסים יש להם סטנדרטים כמעט בלתי אפשריים ולכן הקשר איתם יכול להיות רצוף ביקורת ואכזבה. התחושה הזו מונעת מהם בעצם להיות מסוגלים להתמסר לבן הזוג באופן זורם ומלא כוונה.
 

מאזניים

אליה וקוץ בה. מדוע? בגלל שמזל מאזניים מכיל בתוכו קיצוניות מתסכלת – מצד אחד הוא שונא להיות לבד וחייב תמיד להיתמך בסביבה אנושית ערה ומחבקת, אך מצד שני הוא נוטה לברוח בכל פעם שהמחוייבות מרימה את ראשה המכוער, לדעתו לפחות. מזל זה תמיד יחפש אחר האדם המושלם עבורו, אך הוא גם שוכח שאין דבר כזה מושלם, לכן זה לא ממש ריאלי.

 

קשת

בני מזל קשת פשוט שונאים להיות כבולים למשהו אחד ויחיד. כשמשהו מאיים על החופש שלהם וגורם להם לחוש תקועים או חסרי יכולת לעשות כרצונם, התוצאה המיידית היא אנטגוניזם ורצון להתכחש למוסכמות. התגובה שלהם תהיה רצון להתמרד כנגד המחוייבות וללכת נגד מה שמנסה לאזוק אותם באזיקים.

 

מובן שכל אחד מאיתנו מעוניין בחיים רצופי חוויות ושפע, אך חשוב לזכור שאנחנו לא יכולים לצפות לקירבה ושותפות של אנשים בחיים מלאי חוויות, מבלי לתת מעצמנו בחזרה. כנות, מסירות וכוונה הם הבסיס עליהם מושתתות מערכות יחסים אוהבות שאפשר לצמוח מהן, גם כאנשים אינדיבידואלים וגם כחלק מצוות זוגי לעניין.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: