איך כל מזל שורד מפלה כלכלית?

לכל אחד מאיתנו יש ימים טובים יותר וטובים פחות, גם כשמדובר בעניינים כספיים. החלטות כאלה ואחרות שאנחנו עושים בנוגע לכסף שלנו יכולות להשפיע עלינו מאוד בטווח הארוך, גם מבחינה מעשית וגם מבחינה מנטלית. אז איך כל מזל מתייחס למקרה בו הכסף נלקח ממנו?

 

גדי

אתם אנשים מאוד מעשיים שלא נותנים לעצמם ליפול ולשקוע בבוץ בתחושה סופנית. גם אם חוויתם הפסד כלשהו אתם ישר מתחילים לחשוב על תכנית מסודרת שתוציא אתכם מהמצב באופן ברור ומאורגן.
 

דלי

קטן עליכם, באמת. הקריאיטיביות החדה שמאפיינת אתכם והיכולת שלכם לצאת ממצבים בצורה חיננית ונועזת מביאה אתכם למצוא פתרונות קיראיטיביים שמשכיחים את מה שכבר הפסדתם.
 

דגים

אסקפיזם, כמו בדרך כלל...הנטיה שלכם היא לברוח לעולמות רחוקים ומלאי פנטזיה כאשר אתם נתקלים בעניין שקשה לכם להתמודד איתו, לכן אתם עושים הכל כדי לא להיכנס ראש בראש עם הבעיה.
 

טלה

הפסדתם ממון? פוטרתם מהעבודה? האופי החזק שלכם כבר ימצא אחת אחרת ללא כל בעיה. אתם לא נותנים לדברים לקפל אתכם אלא מתעמתים את המכשלות ללא משוא פנים. 
 

שור

האופי המחושב שלכם ושיקול הדעת הרציני שאתם תמיד מפעילים מונע מכם בדרך כלל מלהיכנס להפסד כזה או אחר. אך גם כשכבר נפלתם, אתם ישר חושבים על צמצום נזקים וחשיבה קדימה אל הפרויקט הבא.
 

תאומים

האופי הקליל והזורם שלכם מאפשר לכם להתמודד על מפלה כלכלית בצורה מאוד דינמית. מתקשים למצוא עבודה? צריכים להשיג כסף באופן מהיר? זו לא בעיה עבורכם כיוון שאתם מסתגלים מהר לשינויים ואפילו מברכים עליהם.
 

סרטן

הרגישות הגבוהה שלכם מקבלת זעזוע לא מבוטל כשאתם נמצאים בדוחק כלכלי, לכן אתם חייבים להיתמך על ידי אנשים קרובים אליכם. יתכן ואפילו תחזרו לגור עם ההורים לתקופה עד שתתאזנו.
 

אריה

אתם אנשים מפתיעים באופי שלכם ולכן אתם נוקטים בצעדים מפתיעים כשהמצב דורש זאת. אין לכם בעיה לקום ולעבור מקום מגורים אם הדבר יכול לשפר אתכם כלכלית, ואתם עושים זאת במלוא תעוזה ונחישות.

בתולה

האמת היא שכיוון שאתם כל כך מחושבים ויציבים, אתם לא באמת מאפשרים לעצמכם את המקום של כניסה למצב בעייתי מבחינה כלכלית. אתם כל הזמן מתוכננים קדימה ויודעים מה מצב חשבון הבנק שלכם בכל רגע נתון.
 

מאזניים

אתם חביבי הקהל, בכך אין ספק. לכן כשמגיע הרגע בו אתם צריכים את עזרתם ותמיכתם של הסובבים אתכם, אתם מקבלים זאת ללא סייגים. אנשים אוהבים אתכם ורוצים בטובתכם, לכן יהיו שם בשבילכם גם ברגעי מפלה כלכלית.
 

עקרב

בני מזל עקרב מתוכנתים לשרוד הכל. העוצמה הפנימית שלכם והיכולת שלכם להפנים דברים לעומקם מאפשרת לכם תושיה והתגברות שאינה קשה עבורכם. אם יש משהו שיכול לסייע לכם, אתם כבר תמצאו אותו.
 

קשת

חשיבה חיובית, זה הסוד שלכם. זה לא אומר שאתם חיים בלה לה לנד, אלא המשמעות האמיתית היא שאתם לא נכנסים לדכאון שמשתק אתכם, אלא מיישירים מבט וממשיכים הלאה, בכל הכוח.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: