הורוסקופ לתאריך: 23.11

 

גדי

היום יהיה יום מושלם לסגור תכניות לגבי טיול גדול שאתם מתכננים כבר כמה חודשים, כזה שמשלב אטרקציות ונסיעה ארוכה ומרגשת. יתכן ותאלצו לתת היום שעות נוספות בעבודה, לכן נצלו את שעות הערב שנותרו לכם על מנת לסגור פינות מבחינת הטיול.
 

דלי

אתם מאוד נלהבים לגבי אירוע מסויים שעומד להתרחש בקרוב, ברמה שמנתבת את מירב האנרגיות שלכם בכיוון. יתכן והארוע מסמן ציפיה חיובית שקשורה אליכם גם באופן אישי, כזו שמנבאה דברים טובים שעומדים לקרות לכם בתקופה הקרובה.
 

דגים

לאחרונה אתם מרגישים שאתם לא מקבלים את הגמול הראוי עבור השקעה ומאמצים שאתם מפעילים בנושא מסוים. בין אם מדובר במקום העבודה שלכם ובין אם מדובר בעניין הקשור בחיים האישיים שלכם, תמיד עדיף להציף את הדברים על מנת לא לצבור טינה ולהיות מתוסכלים.
 

טלה

המצב בעבודה נראה מבטיח ואתם מרגישים שהממונים עליכם שמים לב לעבודה הקשה והמאומצת שאתם משקיעים. זה יהיה זמן טוב לחשוב על שיחת שכר או קידום לתפקיד שישדרג אתכם מקצועית.
 

שור

אתם מעט חסרי ריכוז היום ולכן דברים מתפספסים לכם באופן מיותר. ישנם דברים שמטרידים את מחשבותיכם לכן אתם חייבים לנקות את הראש על מנת להחזיר לעצמכם את תשומת הלב הרגילה שלכם. אל תדחו למחר מה שאתם יכולים לסדר עוד היום.
 

תאומים

הרגישות שלכם די גבוהה היום ואתם חשים פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. נצלו את היום הזה על מנת לפרוק אנרגיות שהצטברו באופן חיובי וממלא, כמו ביצוע פעילות גופנית או כל פעילות אקטיבית אחרת שתהווה פורקן לאמוציות שממלאות לכם את הבטן.
 

סרטן

אתם מאוד ממוקדים בצרכים וברצונות של בני הזוג שלכם ונראה כי אתם שוכחים מעט את עצמכם בכל העניין. נכון שחשוב להשקיע בזוגיות כל הזמן ולטפח את הצד השני, אך חשוב באותה מידה גם לדעת לקבל עבור עצמכם, גם מצידכם וגם מבן הזוג.
 

אריה

יש בכם רצון לא מוסבר להתפרע ולאכול מגוון מאכלים שאינם בדיוק בקו הבריאות, אך קורצים לחיך שלכם מבלי שתוכלו לשלוט בתאבון שלכם. זה בסדר להתפנק מידי פעם עם ארוחת שחיתות כזו או אחרת, אך כמו כל דבר בחיים חשוב תמיד לאזן ולשמור על מידה.

בתולה

אתם נמצאים היום בתחושה לא ברורה של פיזור דעת ומרגישים שהאמוציות שלכם גוברות עליכם. אנשים איתם אתם נמצאים באינטרקציה במהלך היום גורמים לכם לתחושת עומס ואתם מתנהגים בחוסר סבלנות שאינו מתאים לכם. נסו למצוא מקום של רוגע במהלך היום על מנת להתאפס.
 

מאזניים

היום אתם מתקשים מעט לבצע את המשימות שיש לכם על לוח הזמנים באופן מיטבי, כיוון שאתם עסוקים יותר מדי בביקורת עצמית מאשר בעשייה. אל תהיו קשים עם עצמכם כיוון שלכל אחד מאיתנו ישנם ימים בהם הקצב הוא איטי יותר, לכן קבלו את זה בהבנה.
 

עקרב

ויכוח כלשהוא בו אתם נמצאים גורם לכם לנסות לשכנע חבר טוב לצדד בכם ולהיות מקור תמיכה בין הנוגעים בדבר. אתם מרגישים שזהו עניין בו אתם לא יכולים להתפשר ועל כן התקשורת עם האנשים המעורבים יכולה להגיע למקומות מעט אגרסיביים.
 

קשת

ההתנהלות האישית שלכם היא מעט אנוכית היום ואתם מרגישים שאין לכם פנאי או חשק להיות מאוד אינטרקטיביים עם העולם שבחוץ. יש ימים כאלה בהם אין לנו רצון להיות מעורים עם הסביבה החיצונית, אך חשוב לזכור להתנהל באופן שאינו מרתיע רק כי אנחנו מרוכזים בעצמנו.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: