מה יגרום לכם "להרגיש בבית" על פי המזל שלכם ?

בית. הרבה יותר מתקרה וארבעה קירות, אלא מושג שמהווה את כל היקר לנו ואת המקום בו אנו מרגישים שלווה, נחמה, בטחון ונוחות. לכל אחד יש השגה משלו לגבי המשמעות של הבית בחייו ולעיצוב שלו, כאשר למזל האסטרולוגי יש המון השפעה על כך. אז איך נראה הבית של כל אחד מהמזלות?

 

גדי

מתחם הבית של מזל גדי יעוצב בצורה מאוד פרקטית ובטוב טעם. הרהיטים בדרך כלל יהיו יוקרתיים ולא כאלה שאפשר להתרפק עליהם כמו חתלתול. הסדר והארגון יהיה נוקשה ולא ישאיר הרבה מקום למשחק עם העיצוב.

 

דלי

הבית יעוצב באופן ייחודי ומסקרן, ממש כמו האופי של מזל דלי. הרהיטים וחפצי הנוי יהיו אקלקטיים, כאלה שנאספו מכל מיני סגנונות ומקומות כדי להשוות לבית מראה רב תרבותי ושיקי.
 

דגים

צבעים מעורבים וססגוניים, אוספים בעלי ערך סנטימנטלי, האווירה הכללית תהיה חמימה ומזמינה, כזו שמחצינה רכות ורצון לשבת עם 2 רגליים למעלה. לא רק רהיטים יהיו בבית הדגים אלא גם המון צמחיה רעננה שנותנת מראה משלב טבע עם סטייל.
 

טלה

הטעם העיצובי של טלה יכול להיות או פשוט מאוד ומינימליסטי, או מורכב ועמוס בחפצי נוי שנותנים לבית מראה מדויק ומחושב. יש המון שימת לב לפרטים הקטנים ולשילוב שלהם אחד עם השני, ככה שהמרחב כולו נראה כאילו ככה היה מתוכנן עוד לפני שבנו את הבית...
 

שור

מזל שור אוהב לעשות אווירה, כזו שמחצינה חוקרה וחושניות, לכן הבית שלו יהיה מקושט בנרות ריחניים, תאורה חמה, פרחים ומקומות ישיבה נעימים. האהבה ליוקרה באה לידי ביטוי גם במכשירים אלקטרוניים מגוונים כמו מערכת סאונד מטורפת ומסך ענק.
 

תאומים

הבית של מזל תאומים נראה כמוהו בדיוק – שמח ומלא צבעים בהירים ומרוממי נפש. כל חדר וחדר מביא איתו עיצוב נעים ומגניב שכיף להיות בתוכו, בלי איזשהם קווים קבועים או נושא עיצובי אחד.

סרטן

הבית של מזל סרטן הוא הלב שלו, ועל כן רוב העיצוב בו יהיה מקושר לאנשים שהוא אוהב. המון תמונות של יקירים, עתיקות, חפצי מורשת משפחתית, כל מה שמזכיר לו את הסביבה הקרובה אליו וכמה היא בעצם מסמלת את מושג הבית עבורו.
 

אריה

בית האריה יהיה מלכותי כמוהו, המיטה הרחבה והמפנקת, ספות שיכולות להכיל 17 איש בבת אחת, מערכת קולנוע ביתית שמתאימה להקרנה ממש כמו בבית קולנוע אמיתי. כמובן שפריט חשוב בבית מזל אריה בא לידי ביטוי במראות רבות שמפוזרות ברחבי הבית, גם כדי לתת נופך של רוחב וגם כי האריה אוהב להביט על עצמו...

בתולה

פרקטיות ופונקציונאליות, ללא פשרות. עמדת עבודה מאורגנת, מחשב חדיש, מדפים עמוסי ספרים וארונות מטבח חיילים חיילים. הצבעים השולטים יהיו בגווני בז' וירוק וישוו לבית מראה נקי, מהוקצע וחלק, כיאה לאופי של בעליו.
 

מאזניים

פנג שוואי פראקסלנס. הכל חייב להיות מאוזן וסימטרי, שילוב הצבעים הרמוני ונעים לעין, סידור הרהיטים יהיה מדוייק ובאופן שמבטא זרימה בכל חדר וחדר. ככה זה כשהבעלים מחזיק את מאזני העולם על כתפיו...
 

עקרב

עיצוב הבית של מזל עקרב ידגיש עומק ואנינות טעם, המבטאים באופן ישיר גם את האופי האינטנסיבי של בעליו. העין תמיד תחפש אחר עוד ועוד דברים מעניינים להסתכל עליהם, ממש כמו הצגה שאינה נותנת לאבד ריכוז לרגע.
 

קשת

בית פתוח, ממש ככה. כל חדר ידגיש מרחב וגודל מזמין, ללא הרבה רהיטים שיעמיסו על האווירה הכללית. הכל מאוד זורם בחלל הבית כיוון שקשת לא יכול לסבול כשיש יותר מידי שנדחף אל העין. כל המוסיף גורע, זה הקו העיצובי כאן.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: