6 המזלות הכי גרועים ביצירת רושם ראשוני חיובי

אין שני לרושם ראשוני, זו עובדה ואי אפשר להתחמק ממנה, לכן רובנו מנסים תמיד להחצין את הצדדים הכי טובים ומרשימים שלנו כשאנחנו פוגשים מישהו בפעם הראשונה. אבל, ישנם אנשים שלא משנה מה יעשו או איך ישאפו להציג את עצמם, התוצאה לא תהיה "איי איי איי". אז מי אתם 6 המזלות שממש לא טובים ברושם ראשוני?

 

גדי

הצורך של מזל גדי לתקן אנשים אחרים וללמד אותם כיצד נכון להתנהל גורם להם לתחושה של ביקורת ושיפוטיות שאינה נעימה כלל. להתחיל לתת עצות לאנשים שפוגשים בפעם הראשונה זו לא דרך טובה כל כך לנסות להתחבב עליהם, כיוון שזה מחצין יומרנות וטרחנות.

 

 

דגים

מזל דגים ידוע ביכולת הפלאית שלו לעורר אמפתיה ולהעניק תחושת הזדהות לצד השני. הרגישות הגבוהה שלו מכניסה אנשים אל תוך המעגל האישי שלו, אבל הרבה פעמים זה נהיה פשוט טו מאץ'. תחושת החנק והרצון לברוח יכולה לעלות לדגים בגרון ולגרום לו להחצין עמימות מסויימת.

 

טלה

האופי התחרותי של מזל טלה תמיד מחפש את אלו שיוכלו לעמוד מולו באופן שווה, ולכן לרוב זה גורם לו להחצין אגרסיביות והתגרות באחר. ההתנהלות האינטנסיבית של מזל זה יכולה להרחיק אנשים ממנו כיוון שתחושת האיום פשוט חזקה להם.

 

אריה

מזל אריה כל כך מלא בעצמו עד שקשה לו להבחין בפרטים הקטנים של הסיטואציה סביבו. הבטחון העצמי המפואר והציפיה לכך שכולם סביב יהיו באותה רמת התלהבות ועוצמה כשלו, מטשטשת את היכולת שלו לתת את הבמה גם לצד השני.

 

מאזניים

מזל מאזניים מוצג לפעמים ככזה שהוא טוב מכדי להיות אמיתי, וזה מרתיע אנשים. האופי הסופר חברותי של מזל זה יכול דווקא לעורר חשד מבחינת כמויות הענק של החברים שתמיד סביבו. גם להשתלב בנוף הכללי לא יזיק מידי פעם, לכן אין צורך תמיד להיות מסמר הערב.

 

 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: