אם תבחרו את קלפי הטארוט הבאים סיכוי גבוה שתהיו עשירים

כסף, מסובב את העולם וגם את הראש שלנו למען האמת. לא שאנחנו יושבים על הריצפה וסופרים שטרות לפני השינה, אבל אין מה לעשות, היינו שמחים יותר אם המחשבות הטורדניות על מצבינו הכספי היו מתפוגגות מעט. אז בדיוק בשביל זה קיבצנו עבורכם את קלפי הטארוט שיתנו לכם את העצות הכי טובות לגבי צבירת הון אישי.

 

גלגל המזלות

מסמל את העובדה ששום דבר אינו קבוע והשינוי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. קלף זה מציג גם את האופציה להתעשרות אבל גם את החשיבות שבלקיחת הדברים באופן שקול וזהיר, כיוון שהם יכולים להשתנות ברגע.

d1.jpg©tarot

 

שרביט

קלף זה מסמל חיוביות, אקטיביות והמון פוטנציאל. האנרגיה סביב קלף זה מגיעה ממקום של מחשבה עתידית ללא שקיעה בעבר, ועל כן החיוניות שהוא מביא לצלחת.

d2.jpg©tarot

 

4 כוכבים

מסמל את תחושת הבטחון בחיים, הנבנית על בסיס חוזק רוחני וגשמי. הכסף מתקשר כמובן לביסוס הבטחון הגשמי, אך יחד עם זאת מסמל גם את הצורך לדעת מתי לשחרר אחיזה, על מנת לא להישאב לחמדנות וזניחת המשמעות הרוחנית.

d3.jpg©tarot

 

5 כוכבים

קלף זה מסמל את העובדה שכשיש בידינו כסף אנחנו אוטומטית מרגישים הקלה אמוציונאלית שנוטעת בנו תחושת הקלה וחיוביות. העובדה שאין לנו חובות או שאנחנו יכולים לרכוש דברים מבלי להסס היא תחושה משחררת ומעוררת מוטיבציה להמשך עבודה קשה ומתגמלת.

d4.jpg©tarot

 

7 גביעים

הקלף שמסמל הסחת דעת וחולמנות ומזכיר לנו בעצם שלא כל הנוצץ הוא זהב. החשיבות של קלף זה טמונה בהבנה שישנם מקרים בהן נראה לנו שיש הזדמנות כלכלית אטרקטיבית, אך היא לא תמיד הזדמנות כשרה ואמיתית, לכן יש להתנהל באופן אפילו חשדני כדי לא ליפול.

d6.jpg©tarot

 

מלך ושרביט

קלף זה מדרבן אותנו להיות מאוד מסודרים עם הכסף שלנו, וגם לקחת סיכונים נבונים כשמתאפשר. כסף עומד מאבד מערכו ולכן כשההזדמנות הנכונה מציגה עצמה בפנינו עלינו לפעול בעירנות וחכמה, על מנת להביא לצמיחה כספית אישית.

d8.jpg©tarot

כמו כל תחום אחר בחיים גם כאן אנו רואים שקלפי הטארוט מספקים לנו ראיה מחושבת לגבי התנהלות כזו או אחרת במהלך המסלול שלנו בעולם. כמובן שכל פעולה נעשית במחשבה תחילה, וכשהמחשבה מגיעה מפילוסופית הטארוט אתם יכולים להיות בטוחים שיש דברים בגו.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: