הורוסקופ לתאריך: 22.11

גדי

היום יביא עימו תחושות קונפליקט לגבי מצב מסויים שמטריד אתכם, כזה שלוקח מכם המון אנרגיה ומתיש אתכם. אתם חייבים להחליט לכאן או לכאן על מנת לפתור את העניין אחת ולתמיד, כיוון שלא ניתן להשאירו במצב הנוכחי.

דלי

היום אתם מרגישים סלידה מרדיפה אחר דברים חומרניים ומוצאים את עצמכם דווקא נמשכים לצד הרוחני יותר של הדברים. תשומת הלב ורמת הריכוז שלכם במיטבה היום ועל כן אתם מרגישים שיום העבודה קולח ומביא עימו תוצאות חיוביות.

דגים

חוסר הסבלנות שלכם ניכר היום מאוד ואתם פשוט לא מצליחים לשבת בשקט. אתם מוצאים את עצמכם עצבניים ותזזיתיים ברמה שהראש שלכם טרוד וחסר מנוחה. בדרך כלל אתם יכולים להעביר את התחושה הזו יחסית בקלות, אך היום אתם צריכים להתאמץ מעבר לרגיל.

טלה

קריאיטיביות מרעננת תופסת אתכם היום ומצב הרוח שלכם מרומם בהתאם. למרות שתחושת חולמנות מסויימת מלווה אתכם, אתם מצליחים להוציא מעצמכם דברים מלאי יצירה וחן. מנפו את האנרגיה הזו לטובת עשייה שתיטיב עם הסובב אתכם.

שור

רביעי הזה אתם הולכים ללמוד משהו חדש על עצמכם, אולי מיומנות חדשה, אולי תחושה חדשה שלא הכרתם בעבר. בכל מקרה, התגלית העצמית הזו תהיה מיוחדת עבורכם ותציג לכם פן נוסף במעמקי הנפש שהיה חבוי בכם.

תאומים

היום אתם נדרשים להעניק תשומת לב מירבית כלפי אדם קרוב שזקוק לכם עכשיו יותר מתמיד. יתכן וזה יהיה קרוב משפחה או חבר קרוב, מישהו שהבריאות הנפשית והפיזית שלו יקרה לכם. על כן אתם תתפקדו לעזרתו מבלי להניד עפעף כלל.

סרטן

עניין שאינו קשור אליכם ישירות מפתה אתכם להביע התערבות, אך עדיף שלא תיכנסו למצב כיוון שאתם יכולים רק להיפגע בדרך החוצה. חשוב לזכור שיחד עם הרצון המתמיד שלכם לעזור ולהעניק אהבה, אתם לא יכולים לעשות זאת מבלי לשמור על עצמכם.

אריה

המצב הכלכלי שלכם מאפשר גמישות יחסית רחבה לאחרונה וזה דבר נהדר. כנראה שאתם מודעים לאופן ההתנהלות הכלכלית שלכם בצורה מדודה ושקולה, ועל כן אתם לא מרגישים חנוקים או כאילו נחסך מכם דבר מה.

בתולה

קשר חברות שנראה כאילו התנתק לאחרונה מתחיל לקרום עור וגידים לעבר חידוש מערכת היחסים בשנית. עובדה זו גורמת לכם להרגיש ממש טוב עם המצב כיוון שלא שמתם לב כמה התגעגעתם לנוכחות אותו אדם בחיים שלכם.

מאזניים

חוסר הריכוז שלכם היום ניכר בעבודה ואתם מפספסים הרבה דברים כיוון שאתם מתנהלים בצורה מפוזרת. נסו לאסוף את עצמכם לפני שיגרם נזק רב יותר או כזה שיעמיד אתכם בסיטואציה ממש לא נעימה.

עקרב

התקשורת עם הסביבה שלכם היום היא מאוד דעתנית ורבת ויכוחים. אתם מרגישים שידכם על העליונה בכל הנוגע בשיחות שאתם מנהלים היום, אך עדיין תצטרכו להיות קשובים למילים שיוצאות לכם מהפה, על מנת לא לפגוע באף אחד רק כי יש לכם נקודה להוכיח.

קשת

ההישגים שנחלתם לאחרונה הולכים לקבל פידבק מאוד חיובי ונעים. תחושה של חוסר אמונה עצמית שליוותה אתכם תקופה תתפוגג בזכות זה, ואתם תרגישו שהמוטיבציה המתעוררת בכם מתובלת ביצירתיות ויוזמה לעשייה מרובת הגשמה עצמית.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: