מה עושה אותך טוב בחדר המיטות לפי המזל שלך?

ראשית כל נציין, שכל אחד מאיתנו ייחודי ומה שעושה אותך טוב במיטה תלוי בכל תכונות האופי הייחודיות שלך. אבל זה עדיין לא אומר שלא מעניין אותנו לדעת מה לכוכבים יש לומר בנידון.
אז מה הכישרון הייחודי בין הסדינים שהכוכבים העניקו לכל מזל?
אנחנו בדקנו, ולכם רק נותר לנסות בעצמכם.

 

גדי

מעט שמרן, וכנראה יעדיף פרטנר קבוע על פני מין מזדמן. נחוש להצליח בכל דבר, גם בחדר המיטות הגישה חדורת המטרה של בני המזל והרצון העז שלהם להוכיח את עצמם יובילו להנאה מובטחת. סביר להניח שיהנה פחות מרעיונות פראיים במיוחד אך אם מפגש מיני קלאסי ורומנטי כמו בסרטים זה הטעם שלך, מזל גדי יהיה מושלם.

דלי

אם חיפשת פריק בחדר המיטות מצאת את הפרטנר הנכון. משוחרר וחסר עכבות, מקורי ומוכן לכל התנסות מינית, זו בדיוק כוס התה של בני המזל הזה. הם לעולם לא יחזרו על אותה התנוחה וככל שההצעה למשהו חדש מוזרה יותר כך ההנאה שלהם תגדל. לא לבעלי לב חלש.

דגים

המזל הרוחני ביותר וכך גם הכישרון שלו בתחום המדובר. בני מזל זה ידעו לקרוא אותך ואת מה שמענג אותך מבלי שתצטרך לומר אף מילה, ממש כאילו הם קוראים את מחשבותייך. הם רגישים ומלאי אהבה וידאגו להנאה של בני זוגם עם האמפתיה האופיינית לדגים.

טלה

אינסטנסיבי וחדור מטרה, זה המוניטין של המזל הזה. תמיד אפשר לסמוך על הטלה שיעשה את כל מה שנדרש כדי להגיע ליעד. תכונת האופי הזו מגיעה איתו גם לחדר המיטות. כל מה שצריך לעשות זה לפרט בפניו את מה שצריך והוא לא יבחל בשום אמצעי בכדי להביא אותך ליעד הנכסף.

שור

מזל חושני ואוהב יופי, בעל כישרון טבעי ליצור את האווירה המושלמת למעשה האהבה. נרות, מוסיקה רומנטית, השור ידאג שהאווירה מסביב תהיה מושלמת וזה לכשעצמו כבר יהפוך את המפגש למענג ומופלא בשביל הפרטנר שלהם.

תאומים

דיבורים זה תחום ההתמחות של המזל הזה והוא לוקח את הכישרון הזה גם למפגש המיני. אם דיבורים מלוכלכים במיטה זה הקטע שלך מצאת לך את הפרטנר המושלם. הם מאוד אוהבים לדבר על הפנטזיות שלהם ולשמוע את הפנטזיות של בן זוגם, ויש סיכוי גדול שהם גם ישמחו לממש את הפנטזיה שלך.

סרטן

רגישים וחושניים, כמו הסימן של המזל שלהם גם הם לא ממהרים לצאת מהקונכייה שלהם ובדרך כלל לוקח להם זמן להתחמם. הבונוס הוא כמובן משחק מקדים ארוך ומלא תשוקה שבהכרח יוביל לסיום עוצמתי. דיבורים מתוקים במיטה ואינטימיות זה המפתח למפגש המיני עם הסרטן מה שיוביל לחיבור רגשי עמוק ולחוויה בלתי נשכחת.

אריה

דרמה זה שם המשחק במיטה עם המזל הזה. ככל שהמחווה גדולה יותר כך גדלה ההנאה עם בני המזל הזה. ספונטניות, ביגוד מושך, אווירה דרמטית, עוצמתית ורומנטית הם הכלים איתם הוא משחק. המפגש המיני אצל מזל אריה הוא תמיד הצגה גדולה והוא משחק בתפקיד הראשי.

בתולה

הוא רגיש ודואג וההנאה של הפרטנר היא בעדיפות עליונה אצל בני המזל הזה. הם יקחו את הזמן להביא את הצד השני לסיפוק המלא. ככל שהם מכירים ומרגישים קרובים יותר לבן זוגם כך היכולת הייחודית של המזל הזה מתגברת. ניתן לומר שהם "מכונת ביצועים מיניים" מושלמת.

מאזניים

המזל הזוגי ביותר מכל המזלות נהנה מלמצוא את הנקודות המדויקות אצל בן זוגו וללחוץ עליהן. בני מזל זה יכולים לבלות שעות בללמוד את הפרטנר שלהם. הגוף מבחינתם הוא מפה וחדר המיטות הוא המקום ללמוד אותה. יחסי חברות טובים הם קריטיים למאזניים ומבטיחים הנאה מוגברת.

עקרב

המזל המיני ביותר בגלגל המזלות, הוא תשוקתי, חושני ומלא תאווה וללא ספק הפרטנר המושלם. הוא ידע לחקור את הגוף של בן זוגו ולגלות עליו דברים חדשים כל פעם. הם בעלי לבידו גבוה אך יודעים למשוך את ההנאה עד תומה. הם ידועים בכישרונם הטבעי בסיפוק בני זוגם ומעשה האהבהבים איתם עלול להיות חוויה ממכרת.

קשת

חופשיים, משעשעים ומלאי קסם. החיים הם משחק והם ממשיכים אותו גם בחדר המיטות. כל מפגש הוא ניסיון לקלוע למטרה חדשה, אם זה משך הזמן או אורגזמה עוצמתית במיוחד. הגישה הקלילה שלהם מדבקת והופכת את כל החוויה לשעשוע גדול ומענג. יש סיכוי גדול עם בני המזל שהמיקום המועדף יהיה בחיק הטבע ולא במיטה הזוגית.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: