איך קלפי הטארוט יכולים לחזות את חיי האהבה שלנו?

האם גם אתם מרגישים לפעמים שאתם לא ממש נמצאים על המסלול הנכון בכל הקשור לחיי האהבה שלכם? יתכן ואתם רווקים שחווים את המאבק היומיומי בין עשרות פרופילים באפליקציות הכרויות, מנסים למצוא את שאהבה נפשכם ונשאבים לעולם הוירטואלי בסחף מסחרר.

יכול להיות שאתם נמצאים במערכת יחסים קיימת אבל לא מרגישים בה נוחות או סיפוק, ויש בכם צורך עז לשינוי חיובי. קריאה בקלפי טארוט יכולה לספק לכם המון תשובות לגבי המצב הנוכחי שלכם בחיים ולגבי מה נכון לעשות מבחינה עתידית.

 

שאלות ותשובות

כשאתם שואלים את הטארוט לגבי עניין מסויים לו אתם מחפשים פתרון בחיים, אתם יכולים להיות בטוחים שהתשובה על כך תמיד תהיה קיימת. היא אולי לא תהיה התשובה לה אתם מצפים, אך היא תהיה ברורה וכנה לגבי האופן בו אתם צריכים להתנהל כדי לשפר את החיים שלכם. השאלות כמובן צריכות להיות בעלות ערך, ולא דוגמת "האם מחר אפגוש את אהבת חיי?". לא, שאלות נכונות מגיעות ממקום של "מה עוצר אותי ביצירת תקשורת עם הצד השני? מה עלי לעשות על מנת למשוך אהבה לחיי? איך אני יכול לנטרל דפוס התנהגות שלילי מקשרי העבר?" שאלות כאלה טומנות בחובן תוכן שיכול להועיל לנו דרך תשובות הטארוט. התהיה הזו מוכיחה שאנחנו באמת רוצים להתקדם בחיים וגם מבחינה זוגית, ללמוד מטעויות של מערכות יחסים שלא צלחו ולנסות לתקן כעת. קלפי הטארוט חושפים בנו דברים עמוקים שנובעים משילוב של תכונות האופי שלכם, נסיון החיים שלכם והמפה האסטרולוגית. יש המון תובנות המגיעות מקריאה בטארוט, כאלו שיכולות להיטיב עם הרצוי והמצוי בחייכם. דרך הטארוט אתם יכולים לקבל תמונה צלולה ומפוכחת שמציגה לכם אספקטים באישיות שלכם ואת האופן הנכון בו אתם צריכים למנף אותם, בין אם בניכם לבין עצמכם, ובין אם כלפי אחרים.

 

shutterstock_682642831.jpg©shutterstock

 

נסיון עבר ולמידה לעתיד

כולנו חווינו קשרים זוגיים שחרצו בנו את הצלקות שלהם, אך גם הביאו אותנו להיות האנשים שאנחנו היום, לטוב ולרע. כמובן שהשאיפה שלנו תמיד צריכה להיות לתקשורת כנה ופתוחה עם בני זוג פוטנציאלים, אחרת אנחנו מסתכנים באטימות ואי הבנה שמדרדרת את הקשר. דרך הטארוט אנחנו יכולים לראות מה בתוכנו, מה יש לשפר ומה יש להדגיש, על מנת שנוכל למצוא את האדם המתאים לנו, ולא את האנשים שאיתם הסוף ידוע מראש.

מוכנים להתאהב? קדימה אל הטארוט!

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: