מה ההתאמה הזוגית שלך על פי הנומרולוגיה (סוד האותיות והמספרים)?

לפי תורת הנומרולוגיה, מספרי השמשות יכולים לתת לנו המון אינפורמציה הקשורה בחיי האהבה שלנו. לכל מספר שמש יש חוזקות וחולשות שמאפיינות אותו, כאלה שמאירות את נושא הזוגיות בחיינו באופן שיכול לכוון אותנו לקראת מציאת החצי השני שלנו.  

חישוב מספר השמש שלנו הוא מאוד קל להבנה, ומבוסס על חיבור בין ספרות חודש ויום הלידה שלנו. לאחר מכן נחבר את הספרות שהתקבלו עד לכדי הגעה לספרה אחת סופית. לדוגמה, אם יום ההולדת שלי חל ב-15 במאי, נחבר 5+15=20, ולאחר מכן נחבר 2+0=2.  התוצאה הסופית של הספרה 2 היא מספר השמש הנומרולוגית שלנו.

אז איך נוכל לדעת מה אומרת כל שמש?

gfdsgfd.jpg©shutterstock

שמש מס' 1

מאפיינת את התשוקה והדומיננטיות, אך מנגד מסמלת גם קנאה. ההתאמה הכי טובה לה תהיה בשמשות מספר 2,3,5,7,9.

 

שמש מס' 2

מסמלת אינטואיציה חזקה, רגישות וחיבור עוצמתי לבן הזוג. יחד עם זאת מושג השבריריות חזק בה וצריך לדעת לאזן את הקשר איתה בצורה עדינה. שמש זו מתאימה לשמשות 1,5,6,8,9.

 

שמש מס' 3

מסמלת שטחיות מסויימת וחוסר יכולת להעמיק בקשר רומנטי, אך בתוך תוכה היא כן מפנה לעבר רצינות ומסירות אמיתית. ההתאמה הכי נכונה לה תהיה עם שמשות 1,3,5,7.

 

שמש מס' 4

כאן לא תמצאו תשוקה וחושניות בקשר הרומנטי, אבל אין שמש שמאפיינת יותר מסירות מאשר זו. כששני אנשים הנמצאים בשמש זו מתאהבים, אתם יכולים להיות בטוחים שזה לזמן ארוך. ההתאמה של שמש זו הולכת עם מספרים 5,6,8.

 

שמש מס' 5

מלאת התאווה והחושנית ביותר מבין השמשות, זו שמאפיינת מערכת יחסים פראית ונוטלת עכבות. יחד עם ההרפתקנות המסעירה שלה יסוד הנאמנות חזק בה באופן מובהק, וההתאמה שלה היא עם שמשות 1,3,5,6,7.

 

shutterstock_617488949.jpg©shutterstock

 

שמש מס' 6

השמש שמאפיינת את האהבה וההרמוניה בצורה המושלמת ביותר, זו שמייעדת את בני הזוג לחיות חיים משותפים מלאי זרימה ורומנטיקה שאינה נגמרת. ההתאמה המוצלחת לשמש זו מתמזגת עם שמשות 2,5,6,7,9.

 

שמש מס' 7

מסמלת את בוסריות האהבה ואת הצורך הדורש זמן. מערכת יחסים כנה ואמיתית לא תמיד נוצרת במהירות הלהבה, אלא דורשת הכרות מעמיקה ותקשורת מפותחת שמובילה לחיבור רגשי כנה ועמוק. שמש זו מתאימה לשמשות 1,3,5,6,7,9.

 

שמש מס' 8

מציגה את הקושי בלרצות את אלה הכלולים במערכת היחסים, כל אחד כלפי השני. לרוב זה קורה כאשר שני הצדדים לא חושפים את הרגשות האמיתיים שלהם ומעדיפים לטאטא דברים מתחת לשטיח. שמש זו מחייבת עבודה קשה בזוגיות ומתאימה לשמש מס' 2.

 

שמש מס' 9

שמש זו אינה מאפיינת החצנת רגשות באופן גלוי וברור, לכן קשה מאוד לאמוד את מערכת היחסים שמיוצגת על פיה, לטוב ולרע. אבל, ברגע ששני בני הזוג מרגישים שהזוגיות בניהם מבוססת ויציבה, האכפתיות ורוחב הלב ירקיעו שחקים ולא יחסכו דבר האחד מהשני. ההתאמה היא לשמשות 1,2,3,6,7,8.

 

 

זכרו שבכל אחת מהשמשות המייצגות אתכם אתם יכולים למצוא מקום יציב ואיתן לבניית קשר רומנטי אוהב, אך יחד עם זאת ישנן שמשות שאיתן תצטרכו לעבוד קשה יותר על מנת לחזק את מערכת היחסים. אל תפחדו מכך, כשזה אמיתי זה הכי שווה את זה.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: