הורוסקופ לתאריך: 21.11

גדי

יתכן והיום תהיה לכם התקלות לא נעימה עם אחד מחברי הצוות בעבודה, ואפילו עם המנהל שלכם. כנראה אחריות מסויימת שהייתם אמונים עליה לא באה לידי ביצוע באופן מספק ועל כן תידרשו לספק פתרון. אתם תרגישו מתוסכלים אך זיכרו שגם ביקורת חייבים לדעת לקבל.

דלי

אתם מאוד קשובים לחבר טוב שלכם לאחרונה, דבר שמעורר את קינאת בני הזוג שלכם. גם אם העניין מחמיא לכם והכל בא עם כוונות טובות, זכרו שיש להתייחס ברצינות לתחושות שעולות מהצד השני על מנת לא לפגוע באף אחד.

דגים

היום רמת הריכוז שלכם אינה במיטבה ואת מרגישים שאין ממש תוכן משמעותי בו אתם יכולים להתמקד. נסו להיות עירניים למקרה בו כן תידרשו להחצין קשב וריכוז על מנת לא להחמיץ משהו שתוצאותיו יראו להמשך.

טלה

שלישי הזה יהיה בסימן רומנטיקה ופיתוי, ואתם מרגישים מאוד מחוזרים ואטרקטיביים. גם תוך כדי תחושות האינטימיות האלו שמציפות אתכם, השתדלו לדעת להבדיל בין עיקר לטפל על מנת לא לחוות שברון לב.

שור

מבחינה כלכלית אתם מרגישים בצורך עז לשדרג את המצב הקיים שלכם, לכן אתם מלאי תעוזה לקחת סיכונים פיננסיים כאלה ואחרים. זכרו שגם כשיש אפשרות לשחק מעט עם כסף אתם עדיין צריכים להפעיל את מירב שיקול הדעת, כיוון שכסף בא וכסף הולך.

תאומים

תחושה של ניתוק רגשי אופפת אתכם היום ואתם לא מצליחים לייצר חיבור מעמיק בשיחות שלכם עם אנשים. יתכן ומשהו שמטריד אתכם עמוק בפנים מונע מכם לשחרר את המחשבות, לכן מומלץ לחקור לעומק ולהביא את העניין לכדי פתרון.

סרטן

מפת הכוכבים נערכת לצידכם היום ואתם מרגישים בטחון עצמי גובר שמאפשר לכם לקחת יוזמה לגבי דברים שעומדים על הפרק. האינטואיציה שלכם במיטבה ואתם ממוקדים מאוד, בייחוד במקום העבודה. מבחינה אישית העניינים קצת פחות ברורים לכן זכרו להקשיב ללב ולראש שלכם גם יחד.

אריה

למרות שההתנהלות הכללית שלכם מונחית על ידי בטחון עצמי רב, עדיין ישנם ימים בהם החולשה שלכם גוברת עליכם. היום זה יום מעט מוזר מבחינתכם בו אתם חשים שאין לכם יותר מדי אנרגיות להתמודד עם הסביבה שבחוץ. אין מה לדאוג, לכל אחד יש ימים איטיים יותר מבחינה חברתית.

בתולה

נראה כי אתם מרגישים מאוד אימפולסיביים היום ואתם חסרי סבלנות מתמיד. יש לכם תחושה של חוסר שקט פנימי אותה אתם מנסים לנקות תוך כדי עשייה אינטנסיבית, שמטרתה היא להישאב לביצוע ולא למחשבות טורדניות.

מאזניים

באופן מפתיע אתם מחצינים רגשות תסכול וכעס כלפי חוץ היום, בעקבות עוולה שמישהו שאתם מכירים גרם לכם. נכון שאתם בדרך כלל מעדיפים להימנע מעימותים, אך היום הגיעו מים עד נפש והגיע העת לעשות מעשה. אל תחששו לבטא את הרגשות שלכם כפי שהם באמת, בלי לייפות.

עקרב

קידום מקצועי אטרקטיבי מציג את עצמו בפניכם ואתם שוקלים את צעדיכם בכיוונו ברצינות. שימו לב לאינטרקציה שיש לכם היום עם חברים לעבודה, כיוון שיש תחושה באוויר של חוסר פרגון וקנאה. עדיף לגלות זאת כעת מאשר להיכוות במועד קריטי יותר.

קשת

זהו יום נהדר לעשיה פרודוקטיבית מחוץ לכתלי הבית, כזו שטומנת בחובה גם חוויה מלאת עניין והנאה. יתכן ותתוודעו להפתעה נעימה הקשורה בחיי האהבה שלכם, כזו שתמנף את מערכת היחסים ותגרום לקירבה מוגברת בינכם לבין האהובים שלכם.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: