כל הסודות מאחורי קלפי הטארוט

החיים לפעמים נראים לנו כמו מסתורין אחד גדול, כאשר לא תמיד יש לנו ממש גישה אל עובי הקורה. לפי פילוסופיית קלפי הטארוט יש לנו את האפשרות להבין דברים יותר אל העומק ולראות את הנסתר מעבר לגלוי. היכולת להבין תהליכים וארועים בחיים היא לא עניין של מה בכך, כלל לא. זו מיומנות נרכשת שמתחזקת ככל שאנו יותר מבינים את משמעות הטארוט כצופן המפענח סודות בחיים שלנו.

 

קלפים כחוקרים פרטיים

נכון שקלפי טארוט נראים על פניו כמצבור דמויות מצויירות שמביטות עלינו מעבר לפיסת קרטון, אבל משמעות הטארוט היא הרבה מעבר לכך, הרבה יותר. כל אחת מהדמויות המופיעות על קלפי הטארוט מאפיינת כוח וסיבה מסויימת, המתאימה לרגע מסויים בחיים שלנו. היכולת שלנו להבין מצבים שקורים לנו מקבלת עומק הרבה יותר עוצמתי כשאנו מסוגלים להבין את חוכמת הטארוט. כל דמות וסמל הם כבלשים פרטיים שמסייעים לנו להגיע לתובנות והשגות לגבי המתרחש סביבנו, לכן זה מקל עלינו לקבל את הדברים כפי שהם, או לנסות לשנות אותם בהתאם לתחזית עתידית. קלפי הטארוט משמשים כמין מפה מסתורית לחיים שלנו, כשכל פעם אנו עומדים בפני צומת דרכים שמעמידה אותנו בנסיון כלשהו. כאשר אנחנו מבינים את המקור לדברים המתרחשים בחיינו, מבחינת סיבה והשלמה עם הדברים, אנו יכולים להתנהל בצורה נפשית נעימה יותר, ללא תסכול או פחד שמשתק אותנו.

 

shutterstock_568833757.jpg©shutterstock

 

מה חושבים עלינו?

קלפי הטארוט לא מתרכזים רק באנרגיה שאנחנו מפעילים בעולם, אלא גם באנרגיות שמופעלות עלינו וסביבנו. מה אנשים אומרים עלינו? כיצד זה משפיע על החיים שלנו ביומיום? אילו תמרורי עצור יש במסלול שלנו אליהם אנחנו חייבים להתייחס על מנת למנוע פגיעה? מה צופן לנו העתיד? כיצד נכון לנו להתנהל עם אדם מסויים? מה טומן העבר שלנו ביחס למקום הנוכחי בחיים וכיצד זה מנווט אותנו כחלק מקולקטיב?

 

shutterstock_560033023.jpg©shutterstock

 

שאלות אלו ועוד המון אחרות מקבלות תשובות ברורות וצלולות דרך קלפי הטארוט, כאשר כל המידע החדש הזה שמציף אותנו יכול להקנות לנו תחושה של הפנמה ושלווה בחיים. האפשרות שהטארוט מציג בפנינו מבחינת שאילת שאלות ממוקדות וקבלת תשובות ממוקדות היא מתנה אותה אנו יכולים לקבל כל פעם מחדש, בעת הצורך. חישבו כמה מקל זה על החיים, כאשר סודות כאלה ואחרים מתבהרים מעל עננת המסתורין שלהם. האם יש אקט של בגידה בחיים שלי? האם מישהו שאנחנו אוהבים מהעבר עדיין חושב עלינו? האם אני הולך לקבל את הקידום המיוחל בעבודה? מה הולך לקרות בחיי האהבה שלי? קלפי הטארוט מסירים את מסך המסתורין סביב כל התהיות האלו ונותנים לנו את הכוח לנתב את חיינו באופן נכון יותר, גלוי ומודע יותר.

 

אז למה אתם מחכים? לכו וקבלו קריאה בטארוט שתפזר לכם כמה עננים!

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: