מה מחזק אותנו לפי המזל שלנו?

 

גדי

יש בכם את היכולת הנדירה לשמור על איזון ותחושה של נוחות אישית גם במצבים קשים שאינם נוחים כלל כלפי חוץ. הצמיחה שלכם מתבצעת בדיוק כשאתם יוצאים מאזור הנוחות שלכם וכובשים עוד פחד ועוד משימה. האתגרים בחיים שלכם הם שמוציאים מכם את המיטב.

דלי

ענווה, זו התכונה בכם שמעצימה אתכם כבני אדם ופותחת אתכם בפני המון אפשרויות והזדמנויות בחיים. אתם מודעים למגבלות ולפגמים שלכם ולא מנסים להתנגד להם. ההכרה העצמית המפותחת שלכם היא שמייחדת אתכם וגורמת לכם לשפר עצמכם לאורך כל הדרך.

דגים

החוזק הפנימי שלכם מתעצם כל פעם שאתם מוצאים חמלה וסליחה בתוככם כלפי אנשים אחרים. דווקא כשמישהו גורם לכם עוול אתם עדיין מצליחים לראות את הטוב שבעניין, וזוהי הנקודה בה אתם צומחים מתוך חוזק אישי, ללא טינה, ללא שליליות שחונקת אתכם. אתם פשוט לא מסתכלים אחורה ולכן קל לכם יותר להרגיש התעוררות אנרגיה מתחדשת.

טלה

כיוון שאתם אנשים שאוהבים חברת אנשים, ומתוך כך מצליחים לקיים קשרים כנים ועמוקים עם הסביבה שלכם, דווקא בעת אובדן של מישהו קרוב אתם מוצאים את עצמכם מחוזקים יותר. החוויה של אדם קרוב העוזב אתכם גורמת לכם עוד יותר להעריך את הקיים ומרימה אתכם מעלה וקדימה.

שור

מכשלות, זה הדבר שמקדם אתכם בחיים. כל פעם שאתם מצליחים להשיג מטרה מסויימת שהצבתם לעצמכם, אתם יוצאים חזקים יותר ובעלי בטחון עצמי גובר. כל פעם שמופיעה איזו משוכה, אתם עושים הכל כדי לדלג מעליה ולנצח.

תאומים

היכולת שלכם לבצע דברים בצורה מולטיטאסקית היא מה שמייעלת אתכם כבני אדם פרודוקטיבים. העוצמה שלכם נובעת בדיוק מהבסיס הזה, עליו אתם בונים את המשך ההתנהלות שלכם, בכל דבר ודבר בו אתם נוגעים. אתם מעולים בניהול זמן נכון ותיעדוף משימות, לכן יוצא שאתם מספיקים המון ובכוחות עצמכם.

סרטן

כשאתם בונים אמון אצל אדם שנהיה קרוב אליכם ומרגישים שאפשר לבטוח בו, אז מתחוללת בכם העוצמה שסוחפת אתכם להתעמקות רגשית שאין שניה לה. כשאנשים יוצאים ונכנסים לחיים שלכם זה יכול להיות מאוד רגשי ושברירי עבורכם, לכן כשזו מערכת יחסים מושתתת אמון וכנות אתם מרגישים שכל העולם בידכם.

אריה

אופטימיות, זה המאפיין שמציב אתכם כבני אדם חזקים ומלאי בטחון להתנהל לפי העקרונות שלכם בחיים. אתם מושכים את החיים בקרניים ומובילים אותם לפי הראיה שלכם, לאן שתרצו ובתזמון הנכון לכם. היכולת שלכם להניע תהליכים ולראות את החיובי בכל דבר היא מתנה.

בתולה

כיוון שאתם תמיד נמצאים שם בשביל הסביבה שלכם, תומכים בהם ומהווים אוזן קשבת בכל אשר יצטרכו, אתם אנשים חזקים שלוקחים על עצמם את האחריות לתקן עוולות עולם ולסייע ככל שתוכלו. באופן טבעי ואוטומטי עובדה זו גורמת לכם לצבור נסיון חיים וכוח אישי של פתרון בעיות והקלה על השלילי.

מאזניים

אתם אנשים מאוד פגיעים ואתם מודעים לכך, יש לכם פחדים וחששות בחיים אבל עצם המודעות שלכם לזה מחזקת אתכם ומובילה אתכם לפעול באומץ לב ונחישות כלפי מה שאתם מאמינים בו. אתם מתמודדים עם דברים בצורה המיוחדת לכם, בדרכי נועם ועם המון כנות, לכן אתם מחסנים את הלב שלכם וקל לכם להתקדם הלאה.

עקרב

אתם אומרים את מה שיש לכם לומר, בלי לנסות לרצות אחרים. יש בכם כנות פנימית שאינה מתפשרת ולכן אתם תמיד תהיו עם פה ולב שווים. אתם לא מבזבזים אנרגיה על נסיון לייפות דברים או להתחמק מאחריות, לכן אתם בונים את עצמכם כאנשים מלאי עוצמה וכוונה ללא עוררין.

קשת

העצמאות שלכם מביאה אתכם לחיות את החיים שלכם כפי שאתם רואים לנכון, ולא כפי שאחרים אומרים לכם. יש כוח מאוד גדול בהובלת המסלול שלנו בחיים מבלי להתפשר או לרצות להיות כמו כולם, ואין מי שעושה זאת טוב יותר מכם.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: