הורוסקופ לתאריך: 20.11

 

גדי

היום עוטפת אתכם התחושה כאילו הדברים לא מתנהלים באופן בו אתם מנסים לכוון אותם וכי יש משהו שמתנגד לכם בזרימה הטבעית. אל תילחצו מהעניין אלא קבלו את זה שישנם ימים שלא תמיד ברורים לנו מבחינה אנרגטית.

דלי

עם תחילת היום השני של השבוע אתם כבר מרגישים בעומס העבודה המצטבר, לכן אתם צריכים להיות קשובים יותר גם למצב הבריאותי שלכם במהלכו. אל תעמיסו על עצמכם דברים שאתם יודעים שלא תוכלו לעמוד בהם, על מנת לא ליצור מתח נפשי מיותר.

דגים

אתם מרגישים שהעמיתים שלכם לעבודה משתפים אתכם פעולה באופן קולח וזורם, כזה שמעורר בכם מוטיבציה להספק רב יותר מבדרך כלל. הקריאיטיביות שבכם מקבלת דחיפה אנרגטית הודות לנועם שאתם חווים בעבודה, ולכן השבוע הולך להיות בסימן מאוד חיובי ופרודוקטיבי.

טלה

יתכן והשבוע יהיה בסימן חיובי מבחינה של השקעה כספית שאתם עומדים לעשות, או כזו שכבר עשיתם וכעת הגיע הזמן לקצור את הפירות. היו מחושבים כלפי הצעדים שאתם עומדים לנקוט על מנת לא להיכנס להוצאות מכבידות.

שור

היום אתם נמצאים במצב רוח מרומם ונראה שכולכם לובשים דמות של מיכל אנרגיה אחד גדול. יתכן וחלק מכם מתגברים על צינון שתפס אותם בזמן האחרון, וכעת יהיה שיפור משמעותי שנובע גם מהחיוביות הנפשית שלכם.

תאומים

הבוקר יהיה בסימן עייפות גדולה מהרגיל, מן יום כזה בו אתם תעדיפו פשוט להישאר במיטה מאשר לקום ולהתחיל את היום. ישנם ימים כאלה שעוברים על כולנו, אין צורך להיבהל אלא פשוט להקשיב לגוף. לפעמים עדיף לתת לו מנוחה שוברת שגרה על מנת ששאר השבוע יתנהל באופן חיובי והרמוני.

סרטן

היום הנוכחי מתחיל עבורכם עם חדשות טובות שמעלות לכם חיוך גדול להמשך השבוע. אתם מאוד קשובים למצב הקיים והחושים שלכם מחודדים באופן יוצא מן הרגיל. נצלו את תחושת החדות הזו והשתמשו ביצירתיות שלכם על מנת לחולל משהו נפלא, עבורכם ועבור מישהו אהוב.

אריה

אתם מוצאים עצמכם חשים רגשות קנאה כלפי חבר קרוב, לגבי הישג מוצלח שהגיע אליו לאחרונה. אל תסתכלו בעין צרה על אנשים הסובבים אתכם אלא השקיעו את המרץ שלכם בקידום עצמי ובדברים שאתם יכולים להשיג. כל עוד תהיו ממוקדים במטרות שלכם יהיו פחות הסחות דעת שיורידו אתכם מהמסלול להצלחה.

בתולה

אתם מנסים לקבל תשובה לגבי עניין כלשהו שמטריד אתכם לאחרונה אך משום מה אתם לא מצליחים לקבל תשובות החלטיות מפי אנשים הסובבים אתכם. יש בכם איזשהי מערבולת פנימית שמונעת מכם להסיק מסקנה ברורה וחד משמעית בעניין, ונראה כי יש קונפליקט מסויים שמעכב את קבלת ההחלטה. 

מאזניים

נראה כי החלטה שתקבלו היום תשפיע על מהלך השבוע שלכם, בין אם תרצו ובין אם לא. אתם מתכננים לעשות משהו נחמד עם בני הזוג שלכם ולא רוצים לדחות זאת פעם נוספת, לאחר שכבר דחיתם את העניין מספר פעמים. אל תתנו לזה להתפוגג כיוון שזה ישפיע לרעה על התקשורת בניכם.

עקרב

למרות שהשקעתם את מירב המאמצים לאחרונה בנסיון לקבל תוצאה ספציפית שרציתם, העניין לא צלח ואתם חשים אכזבה גדולה. יתכן והייתם יותר מידי מרוכזים בעצמכם ולא שמתם לב לכוחות חיצוניים המשפיעים על התוצאה, לכן זהו לקח ללמידה כמה חשוב לאזן בין המעגל האישי שלכם לזה שמסביבכם.

קשת

יתכן ולחלקכם השבוע התחיל מעט בסערת רגשות, כנראה כתוצאה מדרמה כזו או אחרת שחוויתם לאחרונה עם אחד מבני המשפחה או החברים שלכם. אל תמהרו לשפוט אנשים כיוון שהרבה פעמים הם מתנהגים בתוקפנות דווקא מתוך מקום של חולשה וצורך בעזרה. נסו לראות אל מעבר למה שמתרחש מעל לפני השטח.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: