עם איזה סלב הכי מתאים לך לצאת לפי המזל שלך?

לכולנו יש את המפורסם שאנחנו דלוקות עליו, אבל אי אפשר לדעת האם הזיווג הזה היה עובד בחיים האמתיים.

בעזרת הכוכבים אפשר לצמצם את האפשרויות ולראות עם איזה מפורסם צפוי לך אושר ועושר במידה ודרככם יצטלבו. אז האם "הקראש" המפורסם שלך הוא גם ההתאמה המושלמת בשבילך לפי המזל?

 

גדי

מזל גדי הוא נאמן מאוד לאהבה. הוא חותר להשיג את מטרותיו ולכן לבת מזל גדי אין בן זוג מושלם יותר מבן מזל בתולה. שניהם מזל אדמה, עם הרגליים על הקרקע. הבתולה רגיש מאוד לצרכים של בת זוגו ושניהם ישאפו תמיד להתקדם הלאה בחיים וידרבנו אחד את השנייה להצליח.
טום הארדי הוא הבתולה שכל בת מזל גדי תרצה לצידה. הוא נחוש תמיד לבצע את עבודתו על הסט בצורה הטובה ביותר ולא מבזבז זמן על התנהגות שטותית. למרות שיצא לו שם של בן אדם קשוח הוא פשוט בן מזל בתולה קלאסי שבא לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. אלו בדיוק התכונות שבת מזל גדי רוצה לצידה.

 

דלי

מזל דלי הוא תמיד טיפוס ייחודי שלא משחק לפי הכללים של אחרים. בת מזל דלי בדרך כלל מתקשה להישאר עם הרגליים על הקרקע וסולדת ממערכות יחסים שמרניות. היא שונאת להיות קשורה במערכת יחסים מחייבת וצריכה מישהו מאוד מיוחד כדי לגרום להסכים למחויבות שכזו.
בן מזל טלה, האמיץ והעז הוא בדיוק בן הזוג שהיא צריכה. צ'ארלי האנם הוא בן מזל טלה שרודף אחריי החלומות שלו. הוא מתעקש ונלחם על תפקידים והאופי הייחודי והעז שלו הוא בדיוק המתכון שיגרום לכל בת מזל דלי להתמכר אליו.

 

דגים

מזל דגים הוא החולמני מבין כל המזלות. פעמים רבות דעתה של בת מזל דגים מוסחת על ידי הפרויקט החדש עליו היא צריכה לעבוד או אפילו הדמיון העשיר שלה. תכונת האופי הזו לא תפריע לבן מזל עקרב שגם ככה מעדיף לשמור את מחשבותיו לעצמו. בת מזל דגים היא רומנטית להפליא ותחפש בן זוג מלא תשוקה ובן מזל עקרב מתאים לתבנית הזו בצורה מושלמת. הוא ידע להעניק לבת מזל דגים את כל האהבה והחיבה להם היא זקוקה.
דרייק הוא בדיוק העקרב הרומנטי הזה. הוא הוכיח את עצמו כבן זוג אוהב בעברו ואף נשאר ביחסים ידידותיים לאחר הפרידה מה שמראה את המשמעות הרבה שהוא מעניק למערכות יחסים בחייו. העובדה שהוא מוזיקאי היא בונוס לבת מזל דגים שידועה באהבתה הגדולה למוזיקה.

 

טלה

למזל טלה אופי הרפתקני. הוא אוהב לכבוש את העולם ומעולם לא יהיה איתו רגע דל. הגיוני שטלה יחפש לעצמו בן זוג ששותף לאורח החיים הזה.
מזל קשת הוא המזל הטוב ביותר לבת מזל טלה בגלל אופיו ההרפתקני והספונטני שלו. המפורסם שמתאים לבת מזל טלה הוא בראד פיט.
בראד פיט ידוע בטיוליו מסביב לעולם והרפתקאותיו הרבות עם ילדיו. חיים מלאי הרפתקאות הם בדיוק מה שכל בת מזל טלה רוצה.

 

שור

מזל שור ומזל גדי מבינים אחד את השני היטב מכיוון ששניהם מזלות אדמה. שניהם עם רגליים על הקרקע והם שואפים לביטחון בחיים ומעריכים חברות טובה במערכת יחסים. 
מזל גדי מאוד נאמן וזו תכונת אופי מאוד חשובה לבת מזל שור שמחפשת שותף לחיים שהיא יכולה לסמוך עליו. 
קיט הרינגטון הוא בן הזוג המושלם לבת מזל שור. למרות שהוא כוכב באחת התוכניות החשובות ביותר בזמננו הוא עדיין נשאר אדם סולידי ומשפחתי ושומר על חייו הפרטיים הרחק מאור הזרקורים.

 

תאומים

מזל תאומים אוהב מאוד את החופש שלו וחשוב לו שהשותף שלו בחיים יאפשר לו להיות הוא עצמו ולא יחנוק אותו בתוך מערכת היחסים.
לכן, בן מזל דלי הוא שילוב מושלם לבת מזל תאומים. שניהם מזלות אוויר שלא נותנים לשגרה לקבע אותם.
הארי סטיילס הוא זיווג מושלם לבת מזל תאומים. הוא מזל דלי קלאסי שצועד לפי התופים של עצמו. הוא היה הראשון לפתוח בקריירת סולו ולעזוב את הלהקה שפרסמה אותו.
 

סרטן

מזל סרטן הוא המזל הרגשני ביותר בגלגל המזלות. הוא רגיש ונוטה לתנודות במצב רוח ולכן הוא צריך בן זוג שידע לאזן אותו אך יהיה רגיש מספיק בשביל להבין את עומק הרגשות של הסרטן.
מזל דגים הוא ההתאמה המושלמת לבת מזל סרטן. הדגים חולמני ורגיש אך יציב הרבה יותר מבת מזל סרטן ולכן יידע לייצב אותה אך עדיין יהיה רומנטי ומלא תשוקה.
אוסקר אייזק הוא המפורסם שהוא חלומה של כל בת מזל סרטן. הקריירה המוזיקלית המגוונת שלו מראה את הרגישות הרבה שלו והעיניים החולמניות שלו הן בדיוק מה שבת סרטן אוהבת.
 

אריה

מזל אריה אוהב את אור הזרקורים ואוהב לבלות ולהנות. מזל קשת הוא בדיוק בן הזוג הקליל, המצחיק והמהנה שבת מזל אריה צריכה. למעשה השילוב בין אריה לקשת הוא השילוב החזק ביותר בכל גלגל המזלות. שניהם אוהבים להיות מוקפים באנשים ולהיות מוקד המסיבה. בגלל ששניהם תקשורתיים מאוד חיי הבילויים לא יעייפו אותם ותמיד יישאר להם כוח אחד לשנייה. 
ג'יימי פוקס הוא בדיוק הקשת שבת אריה צריכה. הוא חיית מסיבה ידועה והוא אף מציין זאת בשיריו ולכן בת מזל אריה לעולם לא תשתעמם לצידו.

בתולה

אולי מזל בתולה לא ידוע בתור המזל המצחיק ביותר אך הוא בהחלט פיקח מאוד, תכונה שמזל עקרב ימצא מוערכת מאוד. החריגות החנונית של מזל בתולה יכולה להראות מוזרה תחילה למזל עקרב החד אך הוא ימצא בבתולה דברים עמוקים יותר בגלל יכולתו להתמקד בעיקר ולהתעלם מהסחות דעת. השילוב יעזור לבתולה להיות ממוקדת יותר וירגיע את הכאוס שעלול להיות סביבה.
לאונרדו די קפריו הוא בדיוק העקרב שהבתולה צריכה. למרות שהוא שיחק דמויות מאוד פרועות בחייו האישיים ליאונרדו הראה שהוא חבר נאמן שיודע להתמודד בקלות וביעילות עם מצבים של כאוס והוא יגרום לכל בתולה להאט את הקצב.
 

מאזניים

מזל מאזניים שואף להרמוניה והוא ללא ספק טיפוס של מאהב ולא לוחם. בת מזל מאזניים היא רומנטית להפליא ותחפש בן זוג רומנטי ומקסים לפחות כמוה ולכן שור הוא ההתאמה המושלמת בשבילה. למרות שמזל שור עלול להיות שתלטן ולכוון את הדברים לדרכו שלו, לבת מזל מאזניים זה לא יפריע בגלל האופי הקליל והזורם שלה.
דב פאטל הוא בן זוג מושלם בשביל בת מזל מאזניים. הוא משחק בתפקידים רומנטיים שמתייחסים לבעיות חברתיות אך עדיין שומר על אורח חיים שקט ובייתי מה שמשתלב מושלם עם אופיה ההרמוני של בת מזל מאזניים.
 

עקרב

אין דרך אחרת לומר את זה אך התכונה העיקרית של העקרב במערכות יחסים היא תשוקה. למרות שזה עלול להרתיע בהתחלה אך בנות מזל עקרב הן בנות זוג חושניות ורומנטיות. מזל סרטן הוא בן זוג רגיש וחושני והוא מושלם למערכת היחסים מלאת התשוקה שהעקרב רוצה.
למרות שחייו הפרטיים של מיילו ונטימילייה אפופים בערפל הדרך מלאת העוצמה, התשוקה והרומנטיקה בה הוא משחק את תפקידו מראה שהוא בן מזל סרטן אמיתי.
 

קשת

מזל קשת מעריך את החופש שלו ולא ימהר לוותר עליו לטובת מערכת יחסים. אם בת מזל קשת מתחייבת לבן זוגה זה סימן שזה זיווג משמים. מזל תאומים האינטליגנטי והחריף, גם הוא מזל אוויר כמו הקשת יאפשר לבת מזל קשת להיות מי שהיא גם בתוך מערכת יחסים מחייבת. הם שניהם תקשורתיים וסביר להניח שיבלו את אור הבוקר בדיבורים על נושאים משותפים וחוויות. זוג כזה לא ישתוק לרגע כשהם ביחד. 
כריס פראט הוא תאומים קלאסי. הוא חריף, מצחיק ונאמן לעקרונות שלו. הוא גם הוכיח שאין לו בעיה לצאת ממערכת יחסים שלא מתאימה לו ולכן אין סיכוי שינסה לכבול את בת מזל קשת החופשיה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: