מי השותף המושלם שלך לטיול בעולם על פי גלגל המזלות?

טיול בחו"ל לגמרי לבד יכול להיות חוויה מהנה ומעשירה ועוד הרבה יותר כאשר לטיול מצטרף השותף המושלם בשבילך.

אז מי בגלגל המזלות הוא החבר למסע שייהנה מאותם הדברים, יהיה איתך באותו הראש ויהפוך את הטיול שלך חוויה בלתי נשכחת?

 

טלה + קשת או תאומים

שניהם מזלות אש ולכן ספונטניים, נלהבים ומלאי ביטחון עצמי. הטלה ימשוך את הטיול לכיוונים שלו והקשת יזרום איתו בהנאה רבה ויוכל בעדינות להסית את הכיוון של הטלה אם יחפוץ בכך. אם אין לך חבר או חברה שהם מזל קשת האופציה השנייה היא מזל תאומים. תאומים, מזל אוויר הוא טיפוס קליל שזורם עם שינויים ולכן הוא לא ירתע מהרצון של הטלה למשוך את הטיול לכיוון שלו.

גם קשת וגם תאומים הם טיפוסים הרפתקניים ואמיצים שאוהבים למצות כל רגע בטיול ולכן הם השותפים המושלמים לטיול עם מזל טלה.

 

שור + סרטן או מאזניים

השור מחפש את הנוחות היוקרתית בטיול שלו שכוללת מסעדות יוקרה ומלונות איכותיים. השור אוהב טיולים בקצב רגוע ונהנתן ולא אוהב לוותר על הנוחות הביתית כשהוא מטייל ולכן הסרטן הוא שותף הטיולים המושלם בשבילו מכיוון שהוא אוהב לקבוע קצב איטי ורגוע בטיולים.

מאזניים הוא גם שוטף טיולים מעולה לשור מכיוון שכמוהו המאזניים אוהבים יופי ויוקרה וייהנו מטיול שכולל ארוחות גורמה וסיורים איטיים בערים יפות ובמוזאונים.

 

shutterstock_639514780.jpg©shutterstock

 

תאומים + דלי או טלה

דלי הוא השותף המושלם למזל תאומים מכיוון ששניהם מזלות אינטלקטואליים. הם אוהבים טיולים בהם הם יכולים לחקור ולהעשיר את הידע שלהם. שניהם יעדיפו לטייל ולהכיר מקומות לא שגרתיים.

גם הטלה הוא שותף מעולה בשביל התאומים מכיוון ששניהם ספונטניים ואוהבים למצות את הטיול עד תומו.

הטלה יגרור את התאומים להרפתקה חדשה והתאומים הקליל ישמח לחוות את המקסימום מהטיול.

 

סרטן +שור או מאזניים

גם השור וגם הסרטן אוהבים לבלות במקומות יוקרה וטיולים בקצב איטי. שניהם לא ממהרים לשום מקום ונוחות ורוגע חשובים להם מאוד בכדי שהטיול יהיה מושלם. סביר להניח שהם יעדיפו לאכול במסעדה יוקרתית או טיול רגלי רגוע בעיר ולא טיול ג'יפים בשטח או מסלול הררי.

מאזניים גם הוא שותף מעולה בשביל הסרטן בגלל העניין של שניהם בתרבות והיסטוריה. הנטייה הטבעית של הסרטן מתאזנת על ידי השלווה וההרמוניה שמקרין מזל מאזניים. לשניהם גם אין בעיה לבלות יום או יומיים בנפרד.

 

shutterstock_418093459.jpg©shutterstock

 

אריה+מאזניים

האריה אוהב לטייל במקומות היוקרתיים, הנכונים והחמים באותו הרגע. האריה מאוד אוהב לבדר וגם מזל מאזניים הוא בדרן לא קטן אך בניגוד למזל אריה הוא בעל כושר ארגון וידאג לכל הפרטים הקטנים שברחו מראשו של האריה. האריה הוא מזל שתלטן וסביר להניח שהוא יקבע את הקצב וכיוון הטיול בעוד שמאזניים יזרום עם האריה והשתלטנות לא תפריע לו ליהנות מהטיול ולכן הוא השותף המושלם בשביל האריה.

 

בתולה +גדי או תאומים

הגדי הוא שותף הטיולים המושלם בשביל הבתולה מכיוון ששניהם מאוד מאורגנים. הם יצרו תוכנית מדויקת לטיול, הכל יעבוד והכל יהיה לפי הזמנים. לא יהיו בניהם שום ריבים או ויכוחים בגלל שהם ידעו מראש מה הם הולכים לעשות כל רגע. הם ידאגו ששום דבר לא יתפספס והכל יעבוד כמו שעון.

תאומים הוא גם שותף טוב לבתולה מכיוון ששניהם מאוד אינטלקטואליים ויאהבו לבקר ולעשות פעילויות דומות.

 

מאזניים+מאזניים או שור

שותף הטיולים המושלם למזל מאזניים הוא עוד מזל מאזניים. שניהם אוהבים פעילויות דומות, שניהם מאורגנים ואוהבי אומנות ויוקרה. הם כמו שני אפונים באותו התרמיל. בגלל האופי ההרמוני והפשרני שלהם אין סיכוי שוויכוח כלשהו יעכיר על אווירת הטיול.

גם מזל שור יתגלה כשותף טיולים אוהב יוקרה, יופי ואומנות. אהבה לכל אלו הופכת אותו למושלם למזל מאזניים.

 

עקרב+ דגים או עקרב

דגים ועקרב נוטים לאהוב את אותן הפעילויות ולכן הם מאוד ייהנו לטייל ביחד. שניהם מזלות מים לכן הזרימה הטבעית של שניהם מתאימה והופכת את הטיול למהנה. למרות שהעקרב נוטה להיות שתלטן מזל דגים לא מתרגש מכך והטיול נשאר מהנה לשני הצדדים.

עקרב יכול גם לטייל עם עקרב נוסף בגלל ששניהם בעלי תחומי עניין דומים, אולם שניהם צריכים להיות באותו הראש לגביי מטרת הטיול אחרת האווירה הנעימה יכולה להיהרס.

 

shutterstock_198357455.jpg©shutterstock

 

קשת+טלה או תאומים

קשת מאוד אוהב לטייל ואופיו הספונטני מתאים להפליא למזל טלה. שניהם אוהבים הרפתקאות ואקשן וקשת יודע לכוון את ההתלהבות והשתלטנות של הטלה לכיוון שמתאים לו ברוגע ובקסם אישי.

גם תאומים הוא שותף מתאים לקשת בגלל האופי הספונטני והרצון למצות כל רגע ששניהם חולקים. שניהם ידאגו להוציא את המקסימום מהטיול ולא לפספס שום דבר.

 

גדי+ בתולה או דגים

גדי ובתולה הם צמד חמד מושלם בטיולים בגלל ששניהם מאוד מאורגנים. אם מזל בתולה נאלץ לטייל עם מישהו שלא עומד בלוחות הזמנים זה עלול להוציא אותו מדעתו. לכן הגדי הדייקן והמאורגן הוא הזיווג המושלם בשביל טיול עם בתולה.

גם דגים יכול להיות פרטנר מעולה לטיול עם גדי בגלל שהוא עוזר לגדי להשתחרר מאווירה עסקית ומחיה את הטיול בעוד הגדי מקרקע את הדגים החולמני. האיזון שנוצר בין שניהם יגרום לטיול שלהם להיות פשוט מושלם.
 

דלי+מאזניים

דלי ומאזניים מתאימים מכיוון ששניהם מזלות אוויר ולכן מאוד אינטלקטואליים. המאזניים ייהנה מהחשיבה המקורית והייחודית של הדלי שתאפשר לו ללמוד דברים חדשים מהטיול והמאזניים יעזור לדלי להיות יותר חברותי ויוציא אותו מהקונכייה שלו. השילוב הזה יאפשר לדלי למצות את הפן החברתי בטיול שעלול להתפספס לו כאשר הוא מטייל לבד.

 

דגים+שור

האופי הרומנטי של מזל דגים מתיישב מושלם עם אהבת היופי של מזל שור. שניהם ייהנו מדברים יפים, נופים רומנטיים ומסעדות יוקרתיות. שור שהוא מזל אדמה יקרקע במקצת את הדגים החולמני. בגלל ששניהם סולדים מדיסהרמוניה הם ימנעו מוויכוחים מיותרים במהלך הטיול וישמרו על אווירה שלווה ורגועה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: