איזו עבודה מתאימה לכם על פי המזל שלכם?

אם את רק נכנסת לשוק העבודה או שאת מחפשת שינוי קריירה ואת מתלבטת לאיזה כיוון לפנות, כדאי לך לפנות לכוכבים שיכולים לייעץ לך איזו קריירה תהיה מושלמת לאופי שלך ולאורח החיים שאת רוצה לנהל. עבודה טובה היא עבודה בה את תצליחי, תרוויחי כסף טוב אך גם תממשי את הפוטנציאל הטמון בך ותיהני מכל רגע.

אז מהי העבודה שהכי מתאימה לך לפי המזל שלך?

 

גדי

הגדי חותר להצליח בכל מעשיו והקריירה חשובה מאוד לבני המזל הזה. הם דקדקנים, הרבה פעמים מכורי עבודה וידאגו שהצוות תחת אחריותם יעמוד בזמנים ובמשימות ויעבוד בצורה מופתית, בשל כך הם יהיו מנהלי צוות חלומיים. הם אוהבים חוקיות וסדר ולעולם לא יוותרו על לקדם את החברה או הפרויקט צעד אחד קדימה כל יום. הדקדקנות שלהם היא מושלמת לעבודה עם כספים ולכן הם יהיו בנקאים מעולים או עורכים שלא יפספסו אפילו את הטעות הקטנה ביותר וידאגו שהסופר יגיש את כתב היד בזמן. הנטייה שלהם לחוקיות וסדר הופכת אותם גם לאנשי מדע מעולים.

דלי

הדלי שונא שמרנות וחוקים ולכן סביר להניח שיהיה עצמאי. בגלל צורת חשיבתו המקורית וההשקפה הייחודית שלו הוא בדרך כלל לא יעבוד בעבודות מסורתיות אלא בעבודה חדשנית ומקורית. הוא הומניטרי ופעמים רבות יעזור לחלשים ממנו ולכן הוא יהיה עובד סוציאלי מעולה. בגלל אופיו הייחודי הרבה פעמים הוא גם יהיה אומן או יתעסק בתחום שקשור לאומנויות ולמוזיקה, מעצב, מוזיקאי, סופר או מאייר. צורת המחשבה הלא שגרתית שלו יכולה לדחוף אותו גם לעולם המדע בה הוא ינסה לגלות את התגלית שתשנה את פני העולם.

דגים

דגים בעלי הנפש הרומנטית יטו לבחור במקצועות מלאי תשוקה ויצירתיות. הם משקיעים תשומת לב רבה באדם העומד מולם. מעצבי שיער רבים הם מזל דגים וכשהם יספרו אותך הם לא רק יעשו לך את התספורת היפה ביותר אלא את היפה ביותר בשבילך. דגים רבים נמשכים למסתורין ולכן רבים מתעסקים בתורת הנסתר, אסטרולוגים וקוראים בקלפים. הם מלאי חמלה ותשומת לב לסבל האנושי ולכן יהיו מעולים במקצועות הסיעוד, פסיכולוגיה ופיזיותרפיה

 

 

טלה

הטלה, המזל הצעיר ביותר מבין כל המזלות, הוא גם האמיץ ביותר ולכן הוא יפרח בעבודות שמאפשרות סיכון מסוים. הם משולהבים ומלאי מוטיבציה ולכן יהיו עובדים מצוינים על בסיס עמלות.
הם חסרי מורא ולכן יהיו מעולים בקריירה שתאפשר להם להיות גיבורים כמו שוטרים או לוחמי אש. האומץ הייחודי שלהם מאפשר להם להצטיין במקצועות שדורשים השקעות עם סיכון כמו עבודה עם מניות או עם השקעות נדל"ן. האופי החברתי שלהם יאפשר להם להצטיין גם בתחומים של קשרי לקוחות, פוליטיקה ועולם הפרסום והבידור.

שור

השור חותר ליציבות ולכן יעדיף קריירה שתאפשר לו תמורת עבודה קשה את כל היתרונות הסוציאליים כגון ימי חופשה, פנסיה בטוחה, ביטחון תעסוקתי ואפשרויות קידום. השור גם אוהב ומעריך יופי ולכן הוא יעדיף קריירה שתאפשר לו להתעסק עם כל מה שיפה ואסתטי כמו סידור פרחים, עיצוב, אוכל ומוצרי יוקרה. השור יהיה אדריכל מצוין, מעצב מצליח או שף במסעדת יוקרה. השור ידוע בקולו היפה והצלול ולכן הוא יהיה נואם מעולה ומרצה מצליח בתחומים רבים.

תאומים

הקריירה האולטימטיבית למזל תאומים תאפשר לו תעסוקה רבה ואפשרות ללמוד ולהתפתח כל יום. מזל תאומים פורח תחת מצבי לחץ וקצב עבודה מהיר וישתדל להימנע ממקומות עבודה מסורתיים. הוא יחפש מקצוע שיאפשר לו תקשורת בין אישית גדולה ולכן יהיה איש יחסי ציבור מעולה. תאומים צריך לעבוד בעבודה שתאפשר לו לבטא את עצמו במלוא הכוח לכן יהיה מורה מעולה, עובד הצלה אמיץ, סוחר בניירות ערך ועובד בתמיכה טכנית.

סרטן

הסרטן הוא מזל רגיש, עדין ומטפח ויעדיף לעסוק במקצועות שבהם התכונות הללו יוכלו להתבטא בצורה הטובה ביותר. סרטן גם מעולה בריבוי משימות ואחראי מאוד ולכן יהיה מנהל מעולה. בנוסף, מקצועות שמאפשרים לסרטן להיות המייעץ מתאימים לו מאוד. הסרטן יהיה מעולה בתור מנהל משרד, מורה או גנן לילדים קטנים, עובד כוח אדם או עובד בתחום הסיעוד.

אריה

לאריה חשוב מאוד להיראות ולהישמע והוא סולד כשאומרים לו מה לעשות. העבודה המושלמת בשביל האריה תאפשר לו לעבוד עצמאית ולהיות במרכז תשומת הלב. הוא יפרח בתפקידי ניהול שמאפשרים לו לבטא את עצמו ולהיות באור הזרקורים. תשומת הלב הגדולה שהאריה דורש יכולה להעיק בעבודה בצוותים גדולים אך סביר להניח שברוב המקרים הוא יכבוש את כולם עם הקסם שלו. העבודה המושלמת לאריה תאפשר לו להיות זה שמדבר ולכן הוא יהיה אומן במה מצליח, מנכ"ל, מדריך טיולים, פוליטיקאי, מעצב אופנה או מוכרן.

בתולה

מזל בתולה הוא פרפקציוניסט, מסודר ואחראי. יעדיף עבודה שבה הוא יוכל להתעסק בפרטים הקטנים. מזל בתולה הוא מעניק שירות מעולה שדואג לכל פרט ופרט. מזל בתולה בדרך כלל ירוויח יותר בעבודות אשר מבוססות על טיפים. בגלל המוח האנליטי שלו, מזל בתולה יהיה סטטיסטיקאי מעולה. בנוסף, הם מצטיינים גם בתחומי המחקר והכתיבה. לרבים יש כישורי שפה מעולים וסביר להניח שהם ילמדו שפה זרה בקלות. יהיו מורים מעולים, מבקרים חדים ויהיו עילוי כטכנאים.

מאזניים

מזל מאזניים מלאי חן ומקסימים ולכן יהיו מעולים כנציגים לכל צוות. בגלל הקסם האישי שלהם וחתירתם להרמוניה הם יהיו שגרירים מעולים. בגלל היכולת שלהם להשרות שלווה הם יהיו אנשי תמיכה טלפונית מוצלחים יותר מכל מזל אחר. מזל מאזניים שונא לשבת בחדר אפלולי ויעדיף עבודה שתאפשר לו לתקשר עם אנשים. בגלל נטייתם הטבעית לעולם המוזיקה אין מנוס שרבים מהם יהיו מוזיקאים, אך סביר להניח שהם יהיו הזמר המוביל בלהקה או המנצח ולא כותב השירים העגמומי. מאזניים הם דיפלומטים מעולים, מפקחים מוכשרים וסוכני נסיעות שכל לקוח ישמח לעבוד איתם.

עקרב

עזים ולהוטים, העקרבים נוטים לעבר עבודות שדורשות מהם ריכוז גבוה. בגלל היכולות האלה הם חדים ממש כמו קרן לייזר. העקרב לא מוסח על ידי דברים בסביבתו ויכול לבצע עבודות מסוכנות שדורשות עבודה מדויקת כמו ניתוח מוח. הסקרנות הטבעית שלהם המלווה בחתירה לפרטים הקטנים תאפשר להם להיות בלש משטרתי שכל פושע ירעד מהמחשבה להיות איתו בחדר החקירות. הם זקוקים לעצמאות רבה בעבודה ובשילוב עם שאר התכונות שלהם הם יהיו עורכי דין מוצלחים, פיזיקאים ומנתחים ויצטיינו בכל תחום שדורש מהם ריכוז רב וחתירה לאמת עם חופש פעולה מוחלט בתחומם.

קשת

הקשת הוא טיפוס רוחני שחותר לשפר את העולם והסביבה. הם אוהבי טבע ובעלי חיים ורבים מהם וטרינרים או חוקרי טבע. הקשת לא אוהב להתקבע במקום אחד ופעמים רבות יבחר מקצוע שמאפשר לו לנסוע ולטייל. הם מעולים בהרגעת מצב הרוח במצבים מתוחים ויהיו תוספת מעולה לכל צוות. הקשתים בעלי האופי החביב יהיו אנשי פרסום וקשרי לקוחות מעולים. הם לא אוהבים להתעסק בפרטים הקטנים ואוהבים מקצועות שמאפשרים להם מרחב פעולה ואת האופציה להיות במקום חדש כל יום.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: