מהי העיר בעולם שמתאים לך לגור בה על פי המזל שלך?

כולנו חולמות לעזוב את העיר בה נולדנו וללכת לגור במקום חדש בו נוכל להמציא את עצמנו מחדש. אז לפני שאתם אורזים מזוודות כדאי לכם לקחת בחשבון שהעיר המושלמת בשבילך כתובה בכוכבים. לכל מזל יש את המקום בו הוא יוכל לממש את הפוטנציאל הטמון בו באופן מושלם.

אז מהי העיר המושלמת בשבילך לפי המזל שלך?

 

גדי

ברלין גרמניה 

למזל גדי יש חשיבות רבה למסורת ולמשפחתיות. בברלין קיימת אופציה לפתח קריירה ארוכה ובטוחה. לגדיים  חשוב שיהיה מרחב מחיה גדול יחסית. הסטטוס החברתי וקהילה איכותית חשובים מאוד לגדי. הם יעדיפו משכן איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבלי שיצטרכו להוציא כסף רב מידי ולכן ברלין היא העיר המושלמת בשבילם. 
ברלין היא עיר שמשלבת בנייה מודרנית ומרכז עסקים אך כל זאת מבלי להפנות עורף לעבר ההיסטורי העשיר של העיר. השילוב בין סטטוס חברתי ואופציות תעסוקתיות רבות עם שמירה על מסורת העבר העשירה הן השילוב המושלם למזל גדי.

 

דלי

אוסטין טקסס ארה"ב

מזל דלי הוא בדרך כלל בן אדם חריג. הדלי לא אוהב ללכת אחריי טרנדים וסולד מיותר מידי רגולציות וכללים. הם יעדיפו לחיות בעיר עם קהילה חופשית ומאפשרת ואוסטין טקסס ידוע בכך שהיא עיר חריגה ומשונה. יש בה שילוב בין אנשים מיוחדים ומוזרים לבין קהילה מאפשרת ולא מחייבת יותר מידי מה שיאפשר למזל דלי להיות טיפוס מיוחד מבלי להיאלץ להתנצל או להתפרש על אופיו החריג. גם אם לדלי יש כסף רב סביר להניח שהוא לא יחיה באזור היוקרתי והנחשק ויעדיף לנצל את כספו לקידום אג'נדות חברתיות בהן הוא מאמין בכל ליבו.

 

דגים

זלצבורג אוסטריה

דגים הם מזל מאוד רומנטי והרמוני והעיר המושלמת בשבילם היא עיר יפייפיה, רומנטית ועם רמת פשיעה נמוכה. 
כשהם פוסעים ברחובות הרומנטיים המשולבים בנייה קלאסית עם מאפיינים מודרניים הם יפסיקו להיות מוטרדים מתלאות החיים המונחות על ראשיהם. לדגים מאוד חשוב לחיות ליד מקור מים והרמוניה מוסיקלית. כל התנאים האלה מתקיימים בצורה מושלמת בזלצבורג שנראית כאילו היא יצאה מתוך סיפור אגדה רומנטי או מהסרט "צלילי המוסיקה" שהתרחש בעיר.
 

טלה

שיקגו אילינוי ארה"ב

שיקגו היא עיר אורבנית גדולה אך היא גם מוקפת טבע אליו הטלה יכול לברוח. 
הטלה אוהב הרפתקאות ואקשן תמידי והוא מתקשה לבלות סגור באותה העיר כל הזמן. טלה לוקח על עצמו הרבה משימות במקביל, גם אם הוא לא סיים את המשימה הראשונה. לכן, שיקגו היא העיר המושלמת למזל טלה. הוא יוכל ליהנות מהאנרגיה המהירה בעיר אבל גם לצאת למרחבי הטבע לשאוף אוויר טרי כמו שהוא אוהב.
 

שור

ווסטפורד קונטיקט ארה"ב

ווסטפורד היא עיר פרברית ושקטה מוקפת פארקים אך היא גם חצי שעה נסיעה מהעיר מלאת האקשן ניו יורק מה שהופך אותה לפנינה מיוחדת שמתאימה בול למזל שור.
יופי ושלווה חשובים מאוד למזל שור, כמו כן יציבות. מזל שור יעדיף מקום בו הוא יכול להכות שורשים, להתבסס, לבנות בית ומשפחה ולא לעבור מדירה שכורה אחת לאחרת.
למרות כל זאת, מזל שור לא ירצה לוותר על עושר ויוקרה, לכן עיר גדולה וקרובה בה יש אופציות תעסוקה וקידום רבות מאפשרות להם ליהנות משני העולמות במקביל.
מזל שור יעדיף בדרך כלל לשהות בביתו ולבשל לחבריו ארוחת מלכים אך לפעמים יש לו רצון ללכת "לקרוע את העיר". ווסטפורד מאפשרת למזל שור את כל מה שהוא רק יכול לחלום עליו.
 

תאומים

לונדון בריטניה 

לונדון היא עיר מלאה במוזיאונים, מופעים והיסטוריה עשירה. היא מאפשרת למזל תאומים לספק את יצר הלמידה שלו בכל רגע ובכל זמן.
הסקרנות הטבעית של מזל תאומים זקוקה לעיר שתעשיר את הידע שלו, תאפשר מגוון רחב של בילויים ואנשים שונים ומעניינים לתקשר איתם. מזל תאומים יעדיף לבזבז את כספו על תערוכה חדשנית או הצגה פורצת דרך מאשר לרכוש בית גדול. 
לונדון היא מהערים המפותחות ביותר בתחומים רבים ומושכת אליה תיירים מכל העולם ולכן מזל תאומים יוכל ללמוד כל יום משהו חדש או למצוא מישהו מעניין לנהל איתו שיחה אל תוך הלילה.

 

סרטן

צ'ארלסטון דרום קרוליינה ארה"ב

בית ומשפחה הם הדברים החשובים ביותר למזל סרטן. הם חסכניים וביטחון פיננסי ונפשי ורמות לחץ נמוכות הם דברים שמאפשרים להם להנות מהחיים. צ'ארלסטון היא עיר משפחתית ומהזולות ביותר בארה"ב. סרטן מאוד אוהב לקשט את ביתו והוא ירצה בית גדול אך הם גם אנשים מאוד פרטיים שסולדים מהמחשבה לגור מתחת או מעל לאנשים אחרים והם יעדיפו בית קרקע בו הם יוכלו לבנות גדר ולשמור על הפרטיות של התא המשפחתי שלהם. צ'ארלסטון היא העיר המושלמת לאורך החיים השליו והצנוע שמזל סרטן חושק בו.
 

אריה

איביזה ספרד

אריה רוצה את הטוב ביותר מהכל ולכן איביזה היא המקום המושלם בשבילו לראות ולהיראות. האריה תקשורתי מאוד ואוהב להיות מסמר המסיבה וליצור קשרים. 
האריה מלא בביטחון והוא מקרין את זה החוצה ולעתים קרובות מערב הנאה עם עסקים. הוא אוהב לבלוט וחיי הלילה העשירים של איביזה מאפשרים לו לנצוץ ולמשוך אנשים אליו. האריה מאוד נדיב ואוהב לארח אנשים בביתו ולכן סביר להניח שמסיבות הלילה של איביזה ימשיכו הרבה מעבר לאור הבוקר בביתו של האריה.

בתולה

שטוקהולם שבדיה

מזל בתולה חולה נקיון וסדר והוא סולד ממקומות רועשים ומשינויים תכופים. הוא אוהב לחיות במקומות מוקפים בטבע. 
שטוקהולם היא העיר המושלמת בשביל מזל בתולה. עיר שלווה ומסודרת עם קהילה תומכת שעוזרת אחד לשני, שזה עניין מהותי בשביל הבתולה. היציבות חסרת השינויים של העיר הופכת אותה למעוז המושלם בשביל מזל בתולה להקים בה את ביתו. 
 

מאזניים

פראג צ'כיה

מאזניים הם אנשים מאוד אמנותיים אשר זקוקים גם לשלווה והרמוניה בביתם. 
פראג היא עיר עם עושר תרבותי עצום אך גם עם רמת פשיעה מאוד נמוכה. מזל מאזניים אוהב לבלות את זמנו בהצגות, מופעי בלט וגלריות. הוא מעדיף עיר עם היסטוריה עשירה ומגוון תרבותי גדול אך גם מקום בו האיזון בחייו נשמר. פראג היא העיר המושלמת לצרכים הללו כי היא מאפשרת למזל מאזניים לשמור על רמות שוות בכל החלקים בחייו.
 

עקרב

טוקיו יפן

העקרב הוא טיפוס מאוד אינטנסיבי והוא יעדיף לחיות במקום שיאפשר לו למצות את המקסימום מכל דבר. הוא אוהב ליצור הזדמנויות חדשות ולחיות בקצב מהיר. לא משנה לו אם הוא חי בבית או בדירה כל עוד הקהילה בה הם חיים נמצאת בתנועה מתמדת. לכן טוקיו, עיר העסקים הבילויים והאורות היא המקום המושלם בשביל העקרב להיות במקום ובזמן הנכון ולעשות את הדבר החדשני הבא.

 

קשת

ירושלים ישראל

מזל קשת אוהב לטייל והוא בעל נפש עם נטייה רוחנית שמתחברת למסתורין. הקשת אוהב מקומות שיש להם היסטוריה אפופה בהרפתקאות מסתוריות וגוון דתי. הקשת הוא בעל אופי פשוט שלא דורש הרבה מותרות. לרוב אין להם חפצים רבים ולכן הם יכולים לחיות בחלל קטן עם אופי מסתורי ועתיק ובמידת הצורך להכניס את כל תכולת דירתם לתיק ולצאת לטייל. ירושלים היא העיר המושלמת למזל קשת כי היא מאפשרת לו את החוויה המסתורית והדתית של עיר עתיקה שמלאה בסמטאות עתיקות שבכל אחת מהן יכולה להסתתר ההרפתקאה הבאה.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: