מהו הדבר שהכי חשוב להיות מודע אליו בנוגע למזל שלך?

לכל מזל יש את התכונות המייחדות אותו, בין אם לטוב ובין אם לרע. אבל לכל אחד יש גם את התכונה הבולטת ביותר שחשוב להיות מודעים אליה, על מנת לשפר את הדרך בה אתם מתנהלים בחיים שלכם עצמכם. מהי אותה תכונה מהותית שיש לשים לב אליה?

 

גדי

חלומות על הצלחה הם הדלק המניע אתכם, העין שלכם ממקדת מבט חודר אל עבר העתיד, אך לרוב זה גם גורע מהחוויה שלכם את ההווה. זכרו שכדי למצות את החיים צריך להעריך גם את הכאן והעכשיו, אחרת מחמיצים דברים שלא תמיד אפשר לחוות בשנית.

דלי

קשה לכם להתחבר עם אנשים אחרים כיוון שאתם לא ששים לחשוף את הרגשות שלכם כלפי חוץ. הפחד שלכם להיחשף משתק אתכם אבל צריך להבין שאם תמשיכו בהסתגרות הזו אתם תתנתקו לאט לאט משאר העולם. זו אינה דרך נעימה לחיות את החיים.

דגים

הצורך הפנימי שלכם להתאים את עצמכם לסביבה ולרצות אחרים מביא אתכם לתחושות תסכול ועייפות. למה? כיוון שאי אפשר לחיות את החיים רק עבור אחרים, למרות שהמון אנשים מצפים לכך. אתם אנשים אינדיבידואלים עם רצונות וצרכים משל עצמכם, אל תשימו אותם בתחתית סדר העדיפויות.

טלה

יש בכם מאבק תמידי בין האופן בו אתם רוצים לראות את החיים שלכם, לבין איך שהם מתנהלים בפועל. זכרו שעליכם להיות סבלניים ולדעת שלצד המרדף שלכם אחר האושר, יש גמול שיתלווה אליכם ללא עוררין.

שור

אתם נוטים לקנא באחרים על הישגים שהצליחו לממש בחיים, והדבר גורם לכם רגשות אשמה. אין כל רע בלרצות את הטוב שגם אחרים נהנים ממנו, אך חשוב לדעת להשיג אותו באופן עצמאי והגון, ולא כדרך שאינה כשרה.

תאומים

המזל שלכם מעמת אתכם כל הזמן עם הצורך הפנימי להחצין חיוביות וסתגלנות בהתאם לחברה בה אתם נמצאים. עליכם להבין שהלחץ הזה שסובב אתכם מגיע רק מתוככם, וכי אף אחד לא באמת מצפה מכם להיות תמיד מחוייכים ונעימים.

סרטן

הגיע הזמן לאזור אומץ ולהפסיק לפחד מלשרוף גשרים בחיים. אתם לא יכולים לרצות אנשים באופן טוטאלי, כיוון שזה לוקח מכם המון אנרגיות ומביא אתכם לשברון לב. שמרו קרוב את האנשים שבאמת אכפת להם מכם ושחררו את אלו שלא מראים זאת.

אריה

אתם חייבים להניח למחשבה המטרידה של איך אנשים מסתכלים עליכם כל הזמן. נכון שהשאיפה שלכם היא תמיד להחצין חוזק וחיוביות, אך לכל בנאדם יש לעיתים ימים אפרוריים יותר. אל תפחדו לספוג זאת פנימה ולעכל באופן רגוע מצבים שאינם תמיד מחייכים אליכם.

בתולה

לימדו לשחרר, כיוון שלהיות כל הזמן ב-100% תפוקה וקשב לא יכול להיות טוב לבריאות הנפשית שלכם. פרפקציוניזם היא תכונה ראויה להערכה, אך מחובתכם האישית לדעת שלא תמיד ניתן להשיג שלמות, וצריך לדעת איך לזרום עם עיכובים ומכשלות שבדרך.

מאזניים

יש בכם ניגודים פנימיים שמצד אחד גורמים לכם לרצות כל הזמן להיות במסגרת חיי חברה תוססים וססגוניים, אך מצד שני אתם גם מחפשים שלווה ויציבות. אתם לא חייבים לבחור אחד מבין השניים, אלא לדעת לאזן על מנת לחיות עם עצמכם בשלום.

עקרב

אתם נוטים לתפוס את החיים בקרניים ולדהור לעבר הצלחות בלי להסתכל לצדדים. חשוב גם להאט את קצב הדברים מידי פעם על מנת שאלמנט הלחץ לא יהיה מרכזי בחיים שלכם. החיים הם לא מרוץ בספרינט, ולפעמים צריך פשוט ללכת בנועם על מנת להנות מהדרך כולה.

קשת

האחריות של לגרום לאנשים סביבכם לחוש חיוביות ואנרגיה מקשה עליכם פעמים רבות, כיוון שאתם לוקחים את תפקיד המבדרים הלאומיים על הכתפיים שלכם. אף אחד לא מינה אתכם להיות ליצן החצר, לכן תרשו לעצמכם להנות גם מהשקט האישי שלכם, תוך כדי התבוננות פנימית.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: