4 הנשים הכי קשות להשגה לפי גלגל המזלות!

קשה

בעוד שחלק מהנשים מאוד ישירות עם גברים, אחרות מעדיפות לשבת, לחכות ולראות אם הבחור שמולן יעבוד קשה עבור חיבתן. אז מי הן הנשים הכי קשות להשגה על פי האסטרולוגיה? ולמה אישה בת מזל מאזניים מזכירה את האחת והיחידה הזמרת "ביונסה"? כל התשובות בכתבה הבאה...

בואו נודה באמת, אם היא משחקת אותה קשה להשגה, זה אומר שהיא מעניינת אבל היא לא רוצה להראות את זה כל כך מהר. אם תשחק זמן רב מספיק, כל הצדדים יהנו. תתכונן, היא הולכת להיות מרוחקת גם אם היא מרגישה בדיוק ההפך והכל במאמץ כדי לסקרן ולרתק אותך. אז אתה חייב להיות מוכן לעשות משהו כדי להרשים אותה באמת, כי אם לא אתה ממש הולך להוריד לעצמך את הסיכויים. אבל אל דאגה, קצת סבלנות, פלירטוטים, ומחוות רומנטיות מחושבות ויהיה בסדר.

אז הנה ארבעת המלכות שהכי קשה להשיג לפי גלגל המזלות:

אישה בת מזל תאומים היא סקרנית וחסרת דאגות, אבל היא גם אינטלקטואלית וקצת חרדתית לפעמים. יש לה אישיות כפולה שתשמור עליך ועל בהונותיך - אבל זה הכיף שבזה. היא לא אחת שתתחייב מיד, אז אלא אם כן מדובר במישהו שנחוש לתפוס אותה. אבל אל תתנו לזה להפחיד אתכם. למרות שהיא עשויה להיות משוחררת וספונטנית, זה פשוט בגלל שיש כל כך הרבה מהעולם לראות וכל כך מעט זמן לראות את זה. היא מפחדת להתמסר למישהו שלא ירצה לחוות איתה את החיים באמת. אל תוותרו, כי מה שמחכה אחרי תקופת המשחקים - זה האהבה הכי חזקה שתחוו אי פעם. אישה בת מזל תאומים היא טיפוס נלהב והיא מחפשת אדם עם אותו צמא לחיים כמוה - גם אם זה אומר להשאיר אותו תלוי לזמן מה.

 

מאזניים לא אוהבת להיות לבד. היא מחפשת מישהו שתואם אליה בסדר העדיפויות בחיים, כי היא לא אוהבת לצאת מאיזון. מכיוון שלוקח לה זמן להבין מה האיזון הזה שהיא מחפשת, ומי האדם הזה שהיא רוצה לצידה, היא יוצאת לא החלטית. אז אם אתה מתמודד עם בת מזל מאזניים, רוב הסיכויים שהיא תמתח אותך כל עוד היא צריכה (בצורה הכי אוהבת שיש). זה אומר שהיא לא תסכים לצאת עם מישהו סתם. היא מאוד מסורה ואוהבת, ולכן חשוב לה למצוא מישהו שמתייחס אליה באותה צורה. היא מלכה והיא יודעת את זה (אפשר להשוות אותה בקלות לביונסה). אישה בת מזל מאזניים רוצה להיות בטוחה שתשאירו אותה במרכז כמו שמגיע לה. היא עשויה לשלוח הודעה תוך שתי דקות ביום אחד ואז להתעלם מכולם למחרת. שינויים במצב הרוח הם חלק מעסקת החבילה שלה. כי הם כבר משחקים. היא אוהבת משחקים ממש טובים. 

 


העקרבית היא עקשנית מהגיהנום. היא ממש אוהבת להיות צודקות. היא לא אוהבת גברים פסיביים באופים, או במילים אחרות, היא רוצה שהגבר יעבוד בשביל לזכות בה. העקרבית ידועה בצדדים המטורפים שלה, ולכן היא יכולה להיות ממש רגועה כשגבר רוצה אותה, כי היא יודעת בדיוק מה היא רוצה ואיך להשיג את מה שהיא רוצה. היא תמשוך אותך עם המסתורין שלה, ותגרום לכך שתבוא אחרי פעם אחר פעם.

 אישה במזל גדי נחשבת מאוד עצמאית. היא עברה המון בחיים, ולכן היא ממש לא מעוניינת להתחיל משהו עם מישהו שלא שווה את זמנה.  יש לה הרבה שליטה עצמית, ולכן היא יודעת לשמור על הרגשות שלה כשמישהו חדש נכנס לתמונה. הגדייה משחקת את הקשה להשגה כי יש לה דרישות גבוהות מאוד. לוקח המון זמן לחדור לתוך הלב שלה. אבל ברגע שהמחסומים נשברים היא נאמנה עד הסוף. 

 

בונוס: קבלי ציור מהמם שלך עם עיניים כחולות!

 


 

לחצי על הכפתור הצהוב ותעלי תמונת סלפי ברורה שלך ותוך 25 שניות תקבלי את אותה תוצאה.
 

Viralemon must receive the following info:
"Friends list, Photos, Posts"
in order to show you profile pictures of all you friends list. We will never post or tag on your behalf or access your (or your friend's) information without your permission.
אין מספיק מידע בחשבון הפייסבוק שלך על מנת להשלים את התהליך, נסה אפליקציה אחרת.